Bruno Banani

Ár:   4190 Ft, 5990 Ft és 7390Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cingarela, az összetevőket feltöltötte: moncsyka8, Módosítva: 2013. február 21.

Ár:   4190 Ft, 5990 Ft és 7390Ft
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   Douglas, Müller

Orientális-vanília

Fejillat: fekete ribizli

Szívillat: virágos jegyek, kókusz

Alapillat: vanília, napraforgó

Ár: 2.600 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: 40 ml/kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, postán maradó ajánlottként
Ár: 2200.- + posta , Eladó: agnes001
Állapot: Használt, Helyszín: Karcag, fizetés: Banki átutalás, postán maradó

Timi0102

2020. június 4.

Ajándékba kaptam ezt az illatot és azóta a kedvencemmé nőtte ki magát. Én imádom az édes, vanilíás illatokat, szóval ez tökéletes választás volt számomra. Rajtam abszolút finom süti illata van, nagyon illik hozzám. Tartóssága nem rossz, inkább közepesnek mondanám. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

SzkcsB

2020. május 11.

Az enyhén kókuszos illata miatt imádom és elég tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Az enyhén kókuszos illata miatt imádom és elég tartós is.

emeseee6

2020. április 20.

Illatjegyek alapján néztem ki a fragiról,az jól hangzott,egy tesztet gondoltam megér. Hát ennél vacakabb ,szintetikusabb löttyöt rég nem éreztem,némelyik wc illatosító jobb. Ha ők fizetnének se,annyit se ér,amennyiért árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Liloo0828

2020. január 7.

4éve használtam először... akkor imádtam! És most a férjemtől kaptam ajándékba, mert emlékezett mennyire szerettem. Háát... a hátamon feláll a szőr olyan édes. Számomra már-már elviselhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

BRebi

2019. december 13.

Ezt az illatot nem tudom hová helyezni. Egyik pillanatban szeretem, a másikban meg olyan, mintha egy 50 éves parfümjét használnám. A vaníliáért és a kókuszért is odavagyok, de ennél a parfümnél valamiért furcsa az illatok összhangja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Neyerdua

2019. szeptember 10.

Érdekes, mennyire más az ízlésünk, orrunk, bőrünk... Pár véleményt "szemöldökhúzgálva" olvastam... Csodálkoztam, na. :) Erről az illatról (kis túlzással) jóformán mindenki mást gondol, mint a többiek... Nem is ez lepett meg ennyire, (hisz az jó, hogy nem vagyunk egyformák) inkább a saját felemás érzéseimen lepődtem meg. :))

Nem egy bonyolult illatkreáció, az biztos.

* Rajtam elég egysíkú végig: kb. kókuszos illatosító egy cseppnyi vaníliával... (máskor meg inkább fordítva: vanília kókusszal) Elég szintetikus kókusz, de mégsem rossz... viszont nem is jó... :)

* Állítólag "ultrafeminin és sexy". Szerintem épp ellenkezőleg: rajtam inkább férfias... mégis jólesik néha... :)

* Gyümölcsös? Rajtam abszolút nincs feketeribizli, se semmilyen más gyümölcs...

* Nyári illat? Hát... nálam csakis télen és ősszel jöhet számításba. Akkor is inkább csak olyan magambafordulós, bekuckózós alkalmakkor. Ilyenkor édes, puha, meleg... (Állítólag a heliotrope=vaníliavirág megnyugtató, ellazító hatású - ez igaz lehet.)

* Máskor meg túl édes, túl tömény, túl sok, már-már a fejfájdítós kategória határvonalán mozog... EDT létére tartós is - persze főleg akkor, amikor épp nem vagyunk jóban. :)

* Versace Crystal Noir? Neeeem! Az azért jóval összetettebb/kifinomultabb, és azt mindig szeretem!

* Veszélyes? Hm... Évek óta megvan (20 ml-ből kb. a fele), és talán soha nem is fog elfogyni... De nem tudok (és nem is akarok) megszabadulni tőle... Számomra ennyire "dangerous" csak... :))

5☆ nem lehet, mert nem... :) de valamit mégiscsak tud!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Nem egy bonyolult illatkreáció, az biztos.

* Gyümölcsös? Rajtam abszolút nincs feketeribizli, se semmilyen más gyümölcs...

5☆ nem lehet, mert nem... :) de valamit mégiscsak tud!

Bettii98

2019. szeptember 7.

EDT toilette révén nem tartós, viszont az illata az finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

EDT toilette révén nem tartós, viszont az illata az finom.

Ramri

2019. június 26.

Kicsit többet szoktam ebből fújni, mint egy rendesebb parfümből, de tartós. Érezni pár órával később is. Szokták mondani, hogy tudják a liftben jártam, ott az illatom vagy a folyosón. A bőrömmel nagyon összepaszol. Nagyon kellemes édeskés illat van, nem durva a vanilía.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Leoka

2019. március 18.

Nagyon szeretem ezt az illatvonalat. Vanília jöhet minden mennyiségben, hát még ha egy kis kókuszt is adnak hozzá :)
Nálam ez a tipikus nyár esti illat.
Sajnos, amit Andy88 írt, hogy nem elég intenzív azt tapasztalom, én az a típus vagyok aki szereti érezni a parfüm illatát...(tudom ezért sokan lincselnek, de vállalom ). Tartóssága közepes, mivel alapállapotban is rajtam inkább bőrközeli, azt viszont tartaja kb 4 órát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Nálam ez a tipikus nyár esti illat.

Andy88

2019. február 21.

Nagyon tetszik az illata! Édes, vaníliás-kókuszos, nem tömény és nem is tolakodó. Inkább a fiatalabb és középkorosztályon tudom elképzelni, idősebb hölgyeken nem állna jól.
Picit bohókás, a kókusz és vanília jelentősen dominál benne.
Egy gond van vele: számomra nem elég intenzív, ezáltal nem is eléggé tartós. Nem érzem, hogy körülölelne a kellemes és finom illatfelhő. Ezért szomorú vagyok.
Szívesen kipróbálnám az EDP változatát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Picit bohókás, a kókusz és vanília jelentősen dominál benne.
Szívesen kipróbálnám az EDP változatát is. :)

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.