Bruno Banani

Ár:   4190 Ft, 5990 Ft és 7390Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cingarela, az összetevőket feltöltötte: moncsyka8, Módosítva: 2013. február 21.

Ár:   4190 Ft, 5990 Ft és 7390Ft
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   Douglas, Müller

Orientális-vanília

Fejillat: fekete ribizli

Szívillat: virágos jegyek, kókusz

Alapillat: vanília, napraforgó

Ár: 2500Ft + postaköltség , Eladó: BrittaCooper
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Békéscsaba, Kondoros, fizetés: Személyes átvétel a fent írt helyeken, illetve Foxpost.

Gabica88

2021. november 22.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Édes, de nem bántó, nem kislányos. A tartóssága lehetne jobb, de nekem így is 10/10.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Crimson

2021. szeptember 10.

Pár éve kókuszos illatot kerestem, gondoltam, kipróbálom. Nagyon hétköznapi illat, cuki, de nem émelyítően vaníliás. Olyan tisztaságillat, ápoltságot tükröz, viszont nem valami komplex. A kókusz ellenére nem frissítő, pedig nyárra szántam, de rájöttem, hogy a kókusz nekem mindig a karácsonyt juttatja eszembe, legfeljebb ananásszal keverve adná a vágyott bulis hangulatot. Finom a bőrön és a ruhákon is. Két üveggel vettem belőle, aztán ez a korszak is lezárult, meguntam, hogy boldog-boldogtalan vaníliába burkolózik, ennél különlegesebbre vágytam. De egyáltalán nem rossz, csak egy idő után egysíkúvá válik. Elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Detti

2021. július 9.

Én csak most találtam rá erre az illatra. Nem mertem 20 ml-nél nagyobbat venni, mert a drogériában ami tetszik, nem mindig tetszik másnap már magamon. (Valószínűleg túl sok parfümöt tesztelek egyszerre.) Na, meg mindig éppen az aktuális hangulatomnak megfelelően vásárolok, amikor elfogy az előzőleg használt darab. Tudom, nem a legjobb módszer... Szeretem a keleties fűszeresebb illatokat, így mikor végre észrevettem hogy az üzletben a parfümök neve és ára mellett fel van tüntetve az illatkategória is, elsőként ezt szagoltam meg és nem is mentem tovább.
Az illata másnap is tetszett és azóta is szeretem. Egy dolgot sajnálok csak, hogy nem a nagyobb kiszerelést tettem a kosaramba. Biztosan újra fogom venni, akkor már a nagyobb üveggel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 9.

eheiszki

2021. április 6.

Nos, Dangerous woman.
Nagyon nehezen találok nyári illatot. Mikor megjelent anno 2013-ban pont az első próbámat tettem hogy kicsi low budgetemből drogérias parfümöt vegyek (ez akkor nagy szó volt) mert avonon és oriflamen éltem.
Erre esett a választásom és be kell hogy valljam a mai napig szeretem, 5 éven át használtam nyáron csak ezt. Azóta rájöttem hogy ez sem a legideálisabb nyári illat de a kókusz miatt nekem adja. Sztem sose fogom elengedni. A tartóssága nem a legjobb de engem nem zavart igazán hogy pár óránként újra kell fújni.
Nem egy komoly illat, de nem is vártam tőle.
Kicsit szintetikus? Picit. Viszont éreztem már máson is, és meg kell mondjam ennél is nagyon függ a bőrkémia mert van akin elviselhetetlen, van akin meg aww.. ilyen ez a szakma. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Nos, Dangerous woman.
Nem egy komoly illat, de nem is vártam tőle.

Timi0102

2020. június 4.

Ajándékba kaptam ezt az illatot és azóta a kedvencemmé nőtte ki magát. Én imádom az édes, vanilíás illatokat, szóval ez tökéletes választás volt számomra. Rajtam abszolút finom süti illata van, nagyon illik hozzám. Tartóssága nem rossz, inkább közepesnek mondanám. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

SzkcsB

2020. május 11.

Az enyhén kókuszos illata miatt imádom és elég tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Az enyhén kókuszos illata miatt imádom és elég tartós is.

emeseee6

2020. április 20.

Illatjegyek alapján néztem ki a fragiról,az jól hangzott,egy tesztet gondoltam megér. Hát ennél vacakabb ,szintetikusabb löttyöt rég nem éreztem,némelyik wc illatosító jobb. Ha ők fizetnének se,annyit se ér,amennyiért árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Liloo0828

2020. január 7.

4éve használtam először... akkor imádtam! És most a férjemtől kaptam ajándékba, mert emlékezett mennyire szerettem. Háát... a hátamon feláll a szőr olyan édes. Számomra már-már elviselhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

BRebi

2019. december 13.

Ezt az illatot nem tudom hová helyezni. Egyik pillanatban szeretem, a másikban meg olyan, mintha egy 50 éves parfümjét használnám. A vaníliáért és a kókuszért is odavagyok, de ennél a parfümnél valamiért furcsa az illatok összhangja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Neyerdua

2019. szeptember 10.

Érdekes, mennyire más az ízlésünk, orrunk, bőrünk... Pár véleményt "szemöldökhúzgálva" olvastam... Csodálkoztam, na. :) Erről az illatról (kis túlzással) jóformán mindenki mást gondol, mint a többiek... Nem is ez lepett meg ennyire, (hisz az jó, hogy nem vagyunk egyformák) inkább a saját felemás érzéseimen lepődtem meg. :))

Nem egy bonyolult illatkreáció, az biztos.

* Rajtam elég egysíkú végig: kb. kókuszos illatosító egy cseppnyi vaníliával... (máskor meg inkább fordítva: vanília kókusszal) Elég szintetikus kókusz, de mégsem rossz... viszont nem is jó... :)

* Állítólag "ultrafeminin és sexy". Szerintem épp ellenkezőleg: rajtam inkább férfias... mégis jólesik néha... :)

* Gyümölcsös? Rajtam abszolút nincs feketeribizli, se semmilyen más gyümölcs...

* Nyári illat? Hát... nálam csakis télen és ősszel jöhet számításba. Akkor is inkább csak olyan magambafordulós, bekuckózós alkalmakkor. Ilyenkor édes, puha, meleg... (Állítólag a heliotrope=vaníliavirág megnyugtató, ellazító hatású - ez igaz lehet.)

* Máskor meg túl édes, túl tömény, túl sok, már-már a fejfájdítós kategória határvonalán mozog... EDT létére tartós is - persze főleg akkor, amikor épp nem vagyunk jóban. :)

* Versace Crystal Noir? Neeeem! Az azért jóval összetettebb/kifinomultabb, és azt mindig szeretem!

* Veszélyes? Hm... Évek óta megvan (20 ml-ből kb. a fele), és talán soha nem is fog elfogyni... De nem tudok (és nem is akarok) megszabadulni tőle... Számomra ennyire "dangerous" csak... :))

5☆ nem lehet, mert nem... :) de valamit mégiscsak tud!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Nem egy bonyolult illatkreáció, az biztos.

* Gyümölcsös? Rajtam abszolút nincs feketeribizli, se semmilyen más gyümölcs...

5☆ nem lehet, mert nem... :) de valamit mégiscsak tud!

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.