Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: fás-fűszeres

Illatjegyei: tömjén, szerecsendió, gin, fűszeres jegyek, feketebors, kakaó, ciklámen, bársonyvirág, pacsuli, fás jegyek, ámbra

Ár: 2000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: 30/25ml, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

lohnerniki15

2018. november 16.

Párom illata, a kedvencem azok közül, amit használ. És neki is. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Párom illata, a kedvencem azok közül, amit használ. És neki is. Tartós.

bettina28

2018. szeptember 15.

Szerintem nagyon jó, kellemes férfias illat. Édesapám illata, nagyon tartós és elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

champagnepapi

2018. május 24.

Egyik legjobb ár/érték arányú parfüm. Sok huszonezres parfümnek sincs fele ilyen jó illata sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Enne

2017. június 13.

Ez a maga a Tökély! :) Csak ezt az egyetlenegy illatot tudom elviselni férfin, a párom évek óta használja. Nem túl férfias, nem az a fojtós borsos erős szag, ami egytől egyig jellemzi a férfiaknak szánt pacsulikat, és éppen ezért tetszik. Soha nem találtunk még ehhez hasonlót. Imádom! 6 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Viky91

2014. december 21.

Kellemes, de semmi extra, nem találom elég karakteresnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 21.

Kellemes, de semmi extra, nem találom elég karakteresnek.

senskin

2014. április 7.

Szerintem nagyon férfias illat és a csomagolása is "mágikus". Nekem bejön, nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

Hunreeth

2014. március 17.

Anno nagyon sokáig ezt a parfümöt használtam, ár/érték arányban szerintem tökéletes. Kellemes illat, a nők is szeretik, de nem a megvadulós értelemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Timibaba27

2012. november 17.

Kb 3 éve vettem barátomnak és neki nagyon tetszik. Próbáltam mostanában más parfümökre rábeszélni de mindig ehhez hasonlítja őket, úgyhogy lehet meglepem ismét eggyel karácsonykor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Oraculum

2012. október 28.

Édesapámnak vettem meg születésnapjára, elég karakteres, fűszeres, erős illat, neki nagyon tetszik, anyumnak meg még jobban:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

klau0614

2012. július 2.

Nagyon finom!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Nagyon finom!:)

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.