Bruno Banani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 900 Ft

Illatjegyei: levendula, bazsalikom, szegfűszeg, napraforgó, kömény, kávé, vanília, tonkabab, pacsuli, virginiai cédrus

Ár: 6 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bruno Banani Loyal Man 30ml
Ár: 3000Ft , Eladó: fruzzs
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp, foxpost/postán maradó

vikofrivia

2019. május 7.

Nagyon finom (számomra) unisex illat, nem egy tipikus férfi parfüm, amit mindenhol érezni. Engem egy jó fűszeres tequilára emlékeztet, a bőrömön kifejezetten nőiesedik. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

biolumi

2019. január 27.

Nagyon férfias illat, szerintem az idősebb korosztály kivételével mindenkinek jól áll, de ki kell próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Melani79

2018. szeptember 11.

Natural spray változatban leptem meg vele a férjem mivel nagyon jókat olvastam róla itt. Nem hiàba, olyan finom férfias illat, hogy libabőrös leszek :-)
Ki kellett mennem megszimatolni az üveget. Nem hiàba Man. A Férfi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Ki kellett mennem megszimatolni az üveget. Nem hiàba Man. A Férfi illat.

Laci

2018. január 8.

Mindig elmentem emellett a dm-ben, olyan kis jelentéktelen az üvege. Aztán pár napja volt egy kis időm, gondoltam letesztelem és wow! Azt hittem olyan mature jellegű, régivágású illat, de nem. Erős, határozott, meglepő kifújáskor, majd lágy, orientális, krémes a leszáradáskor. Nekem akarva, akaratlanul is a női Kenzo Jungle elefántja ugrott be, annak lehetne a férfi megfelelője. Sok illatjegy stimmel is. Ebből szerintem kettő fújásnál többet nem érdemes használni, mert akkor erőszakos, fullasztó lenne, szerintem egy spricc elég. Fűszeres-vaníliás-tejeskávés-tonkás gourmand-orientál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

matine91

2015. január 25.

Ó, igen, ez az az isteni illat, amit bátran ajánlok minden férfinak, akik céltudatosak.
a párom is ezt használja, es brutális!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

a párom is ezt használja, es brutális!

janush

2013. december 14.

Tejószagúatyaúristen! így egybe. A világ egyik legjobb férfiillata : erőteljes mégis lágyan simogat, érzékelteti a jelenlétét, de nem ront rád. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

melcsii

2012. július 3.

Kissé erős, de nagyon férfias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Kissé erős, de nagyon férfias illat.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.