Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Megjelenés éve: 2011

lllatcsalád: ciprusos-gyümölcsös

Illatösszetevők: zöld abszint, barack, frézia, írisz, rózsa, kasmírfa, pézsma, ámbra, vanília, szantál

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
35, 60 és 85 ml-es kiszerelésben kapható.
Burberry Body EDP gyári minta eladó
Ár: 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 6500,- , Eladó: zabszalma
Állapot: 35 ml / kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti személyes átvétellel
Annai

2019. június 26.

Elragadó illat. Több mint elégedett vagyok vele. Hajra fújva napokig megtartja az illatát. Biztosan újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

brethalia

2019. február 20.

Nagyon érdekes illat, tényleg egyedi. Sajnálom, hogy nem édesebb, az én bőrömre fújva szinte csak a fás jegyei jöttek ki, ez pedig nem passzol hozzám.
Alapvetően szerintem ez egy érettebb illat (és itt nem a viselőjének korára gondolok :) ).
Talán lehetne kicsit tartósabb, a csuklómról pár óra alatt eltűnt a drogériában kifújt parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

kispajkos

2019. február 20.

Kb. 1 éve kaptam ajándékba, eddig ide oda rakosgattam, most a hideg időben ismét próbálgattam. Kellemes illat, de nekem/rajtam picit fullasztó, van valami zavaró komponens benne. Valahogy rajtam a fűszeres szantálfás jegyek dominálnak benne. Vannak napok, hogy szívesen használom, de nem a kedvencem. Tartóssága közepes. Az üvege gyönyörű, igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

googles

2019. január 19.

Nálam ez a majdnem, de mégsem. Nem fogott meg, sokszor teszteltem, a mai napig nem tudom felidézni a karakterét. Ez jó is lehetne, de nem jó, valahogy katyvasz marad az én orrom számára. A kasmírfa mumusom, remek, higy legalább az nem zavar benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Makk Zsuzsó

2019. január 2.

Puha, körbeölelő – de nem fullasztó, hipernőies, ragyogó, érzéki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Puha, körbeölelő – de nem fullasztó, hipernőies, ragyogó, érzéki.

PETRA820718

2018. december 29.

Nagyon szeretem, tudom, tudom ez a mániám,de ha egy fokkal tartósabb lenne a kedvenc parfümöm is lehetne.
Nagyon kellemes illata van, szerintem egyedibb és különlegesebb az àtlagos drogériás illatoknál.
Kicsit titokzatos, melengető illat összességében szép, csak lenne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Kicsit titokzatos, melengető illat összességében szép, csak lenne tartósabb.

Plusskutya

2018. október 28.

Számomra A parfüm.
Nem jön mindenkin szembe az utcán, elegáns és visszafogott.
Rajtam nagyon tartós, a reggeli fújás után az esti edzésemen, több-kevesebb izzadás után is körbeleng még - imádom a leszáradt, púderes, de nem túl édes illatát.
Ősztől tavaszig használom, nyáron nem tetszett magamon, túl nehéznek éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Számomra A parfüm.
Nem jön mindenkin szembe az utcán, elegáns és visszafogott.
Ősztől tavaszig használom, nyáron nem tetszett magamon, túl nehéznek éreztem.

Anett0721

2018. október 5.

3 évvel ezelőtt Karácsonyra egy profi ecsetszettet kaptam férjemtől, persze én rendeltem meg de csak december 24-én hajnalban adta oda, mielőtt dolgozni ment. A rendeléshez ebből a parfümből küldtek mintát, azonnal csuklóra is fújtam, mit tud, mert nem ismertem.
Egész délelőtt, mialatt kisfiammal égősorért mentünk (ez "hagyomány", mindig akkor derül ki, hogy a tavalyi nem ég :) ), mialatt a halászléhez vett popsi formájú krumplikon nevettünk vele, majd mialatt Grincset néztem és a sminkemet készítettem a Szentesti csodához, körbelengett a Body. Annyira Szenteste-illat számomra, hogy el nem tudom mondani! A kis mintát fújtam végül 26-27-én is, majd egy évvel később megrendeltem novemberben a szülinapomra (férjemtől :) ), hogy Karácsonykor megint őt viseljem, 30 ml verzióban. Ez nálam hagyomány lett, ha Karácsony vagy adventi készülődés, akkor Burberry - Body.
(pedig van kb. 15 őszi-téli parfümöm, mégis, az a 3 évvel ezelőtti csodálatos nap összeolvadt az illattal)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Felari

2018. augusztus 26.

Nagyon tetszik magamon az illata, de nem mindenkinek valo. Edesanyamon peldaul tul edes volt. Tartos es kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

IRoxy

2018. június 19.

Mit is mondhatnék róla? Azt hiszem ő állandó darab lesz nálam, amíg csak a piacon lesz. 5 évvel ezelőtt kezdődött a kapcsolatunk. Akkor jöttem rá, hogy a rózsa, amitől oly sokáig ódzkodtam ha parfümről volt szó -nem is értem miért- nekem nagyon jól áll. Azóta is ő az én őszi társam. És bár közben rátaláltam egy másik nagy "rózsa-szerelemre", őt is megtartom, mert nem tudnék nélküle élni.
Rajtam a barack, és a rózsa érződik ki belőle nagyon tisztán, és azt hiszem nagyon passzolunk egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Színező anyag. (Piros)