Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Megjelenés éve: 2011

lllatcsalád: ciprusos-gyümölcsös

Illatösszetevők: zöld abszint, barack, frézia, írisz, rózsa, kasmírfa, pézsma, ámbra, vanília, szantál

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
35, 60 és 85 ml-es kiszerelésben kapható.
Burberry Body EDP gyári minta eladó
Ár: 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 3000 , Eladó: szöszmösz
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: banki utalás, posta
kissagi19

2020. február 8.

Az igazi domináns nő illata.
Kifújáskor édeskés : barackos rózsás, kicsit nehéz illat, majd az édessége a leszáradással eltűnik, és a ciprusosság marad. Erőteljes személyiségét kíván, azt szépen kiegészíti. Nem tucat illat, nem vattacukros. Nagyon kellemes, nagyon egyedi illat. Rajtam kb 5-6 órát tart. Ezt kicsit sajnálom.
Up : fragin most néztem meg, a ciprusosság az üröm miatt van. Érdekes összetevő. Nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Az igazi domináns nő illata.

KissSzilvi

2020. február 3.

Sok-sok évvel ezelőtt valakin éreztem egy parfümöt, aminek abszolut tisztaságillata volt, nagyon megtetszett...Később jött egy időszakom, ami lényegében mai napig tart, hogy pont ilyen semleges, tisztaságillatot szeretnék. Folyamatosan illatoztam a parfümöket, találtam púder-, öblítő-, mosószer-, naptejillatút...de egyik sem volt az igazi. A bodyt rendelés mellé kaptam 5milis fújós formájában. Kifújtam, illatoztam, illatoztam, és nem akartam elhinni, ez az amit keresek! Nem tudok benne semmilyen jegyet felfedezni, mindössze a tisztaság, olyan krémes illat, mintha testápolóval kentem volna be magam. Pont ilyet keresek! Ráadásul mindezek ellenére nőies, szexi illat. ...mint minden burberry...és akkor most jön a csak...Csak valahogy mégsem igazán én vagyok ez az illat. Komoly. Nem korfüggő, hanem komoly. Tehát most kétségbe vagyok esve, annyira szeretném, annyira tetszik, annyi ideig kerestem, de annyira nem én vagyok. Én ennél szédültebb vagyok. Azt hiszem nyáron újra próbálom, megnézem akkor milyen hangulatot kölcsönöz...Egyébként tartósnak tűnik, és hatósugara is van. Bő egy órája fújtam a kis fiolából mindössze egy fújást a karomra, de még mindig intenzíven érzem. A maximális pontot természetesen megkapja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 3.

kikcse

2020. január 10.

Szeretem! Nagy vágyam volt, mielőtt megkaptam. Érdekes, hogy ezt az illatot rajtam is mindig megdicséri a párom. Mindig azt mondja, hogy nagyon illik hozzám ez az illat. :) Már a neve is szexis! De viselve nem túl sok, kellemes, nőies és tartós. Bár most már rég nem fújtam be vele magam, mert megcsalom az Idole-al, de jó a tudat, hogy a polcon ott van és vár engem. Épp most néztem, hogy elég kevéske van már az üvegben, de ha el fog fogyni az biztos, hogy alap darabja a parfüm kollekciómnak, tehát újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Vancsi

2019. november 21.

Mostanság ő volt a vágyam, megkaptam, szeretem az illatát, nem mindenkin jönnek ki az erősebb jegyek, szerintem bőr függő, egy barátnőmnek volt régen, rajta papírzsepi szaga volt, rajtam erőteljesebb, talán harsányabb is kicsit.

Végig szagoltattam a férjemmel a parfümjeimet, és ez volt a kedvence, azt mondta ez olyan (itt sokat gondolkodott) elegáns illat.
Szerintem is, nem hivalkodó olyan elegánsan szexi :) tartós!

Eltelt néhány év és el is feledkeztem a Bodyról, de valamelyik éjjel vele álmodtam, szóval most újra meg is rendeletem. Ebben az illatban mentem férjhez, kell hogy legyen otthon mindig belőle :)

Örök szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Szerintem is, nem hivalkodó olyan elegánsan szexi :) tartós!

Örök szerelem :)

LoRs

2019. október 3.

Nagyon szeretem, ahogy az előző hozzászólók írták tényleg egyedi, különleges parfüm. Ha ezzel fújom be magam, a párom többször elmondja a nap folyamán, milyen kellemes ez az illat, neki ez a kedvence a parfümjeim közül:) Én ősszel és tavasz elején szeretem leginkább, a Lacoste Pour Femme-jével felválltva használom ilyenkor. Rajtam szerencsére nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

simbenz

2019. szeptember 28.

Illatoltam már drogériában, de még csak annyira sem fogott meg, hogy a csuklómra felfújjam. Aztán egy vásárlásom mellé kaptam mintát ajándékba. Mondanom sem kell, hogy hónapokig nem is törődtem vele, de aztán egy nap - mivel valami újdonságra vágytam - egy vasárnap itthonra felfújtam, és láss csodát! Akkorát tévedtem, hogy esélyt sem adtam neki, hiszen a bőröm kémiájával csodálatosan működik! Természetesen azóta beszereztem belőle egy nagy kiszerelést, amit hétköznapokra szoktam használni, tetszik hogy van benne egyfajta fanyarság, úgy írnám le, hogy "hűvös angolosság", ami miatt kiemelkedik az általam korábban használt illatok közül. Mégsem mondaná távolságtartónak, számomra magában rejti a játékosságot és az érzékiséget is. Nagyon nem tucatillat, szeretem hogy a környezetem még csak nem is ismeri, ad nekem egy pluszt hozzá, hogy egyedi viselet. :) ..szóval bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Kusika

2019. szeptember 21.

Nekem valahogy ,nem igazán van szerencsém a. Burberry illatokkal Jil Sander Pure utódot
kerestem és akkor vettem meg de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.Alig fogyott az
üveg,elajándékoztam olyannak akinek tetszett.Talán az Edt változat jobb lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 21.

üveg,elajándékoztam olyannak akinek tetszett.Talán az Edt változat jobb lenne.

Annai

2019. június 26.

Elragadó illat. Több mint elégedett vagyok vele. Hajra fújva napokig megtartja az illatát. Biztosan újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

brethalia

2019. február 20.

Nagyon érdekes illat, tényleg egyedi. Sajnálom, hogy nem édesebb, az én bőrömre fújva szinte csak a fás jegyei jöttek ki, ez pedig nem passzol hozzám.
Alapvetően szerintem ez egy érettebb illat (és itt nem a viselőjének korára gondolok :) ).
Talán lehetne kicsit tartósabb, a csuklómról pár óra alatt eltűnt a drogériában kifújt parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

kispajkos

2019. február 20.

Kb. 1 éve kaptam ajándékba, eddig ide oda rakosgattam, most a hideg időben ismét próbálgattam. Kellemes illat, de nekem/rajtam picit fullasztó, van valami zavaró komponens benne. Valahogy rajtam a fűszeres szantálfás jegyek dominálnak benne. Vannak napok, hogy szívesen használom, de nem a kedvencem. Tartóssága közepes. Az üvege gyönyörű, igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Színező anyag. (Piros)