Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Megjelenés éve: 2011

lllatcsalád: ciprusos-gyümölcsös

Illatösszetevők: zöld abszint, barack, frézia, írisz, rózsa, kasmírfa, pézsma, ámbra, vanília, szantál

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
35, 60 és 85 ml-es kiszerelésben kapható.
Burberry Body EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 1300 Ft, 10 ml 2300 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfüm frissen átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Pécs, fizetés: lásd a leírásban

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Ashmatiii

2022. október 23.

Nagyon szerettem. Évekig volt kedvenc.
Ez egy nagyon különleges, elegáns és visszafogott parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 23.

Nagyon szerettem. Évekig volt kedvenc.
Ez egy nagyon különleges, elegáns és visszafogott parfüm.

nashko77

2022. február 14.

Imádom, sok év után is. Jól is áll, minőségi illata is van, a kevés rózsás parfümök egyike amit szeretek... az egyetlen gondom vele, hogy nagyon bőrközeli lesz rövid időn belül. Én pedig szeretem kicsit jobban érezni a parfümjeimet ennél. Az ára viszont nagyon pozitív az eddig próbált márkás parfümök közül. Tartóssága jó, de a kicsi szillázs miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

Miza123

2022. február 14.

Az erősebb illatok közül ez angy kedvencem. Elég tartós is, de meglepően olvasom, hogy másoknak ez irodai illat. Nekem abszolút karakteres, erős illat.
Biztosan újra veszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

Biztosan újra veszem még.

Feketehattyú

2021. december 17.

Mindig is kedveltem a Burberry illatokat, szinte az összes különleges, minőségi illat és az elmúlt években megjelent illatait leszámítva nem túlárazottak, megfizethető kategória.
Nem mindenkinek tetszenek és nem mindenkinek való, van amelyiket én sem tudnám elképzelni magamon, de az összes illatuknál el lehet mondani, hogy igen, ez nem 12 egy tucat, van mélységük, van bennük csavar. Külön szeretem a parfümházban, hogy bár tartják a lépést és próbálnak a mai nem túl magas elvárásoknak megfelelő trendi illatokat piacra dobni, mégsem álltak be a csöpögősen édes cukorkafelhő vonalba.

A márka ezen régebbi illatait kedvelem igazán, mert még bennük van az a régebbi elegancia, fanyarság, természetesség.
Ez az illat úgy erőteljes és tartós, hogy nem csöpögősen édes, folyamatosan változik a bőrön. Van akin fanyarabb, van akin púderesebb, de ugyanazon a személyen is máshogy-máshogy mutat hidegben és melegben is.
Bármelyik korosztálynak jól állhat, de nagyon fiataloknak szerintem nem tetszene, inkább 30 körül érik meg rá az ember lánya :)
Én a nagymamámnak választottam és imádja, már többedik üveggel fogyasztja.
Évekig próbáltam ellenállni, de végül nem bírtam ki és magamnak is vettem egy kisebb üveggel.
Nekem ez egy igazi őszi-téli illat Ha jó áron, minőségi illatot kerestek, mindenképp tegyetek vele egy próbát! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Én a nagymamámnak választottam és imádja, már többedik üveggel fogyasztja.

piroslili

2021. augusztus 16.

FInom illat, igazi Burberry.
Nappalra, nyárra, tavaszra tökéletes akinek még nincs olyan, de akár irodai parfümnek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

FInom illat, igazi Burberry.

Edo88

2021. július 26.

Évek óta vártam, hogy valahol számomra elérhető áron legyen kapható. Kb 10 éve szimatoltam meg egy barátnőmön. Imádtam. Azóta álmodoztam róla. Mint kisgyerek a karácsonyt, úgy vártam a csomagom a múlt héten és voilá. Megszólalni nem tudtam. Büntetett rendesen. Tartós! Nagyon is! Orrba mászó. Csak közelről de onnan nagyon. Mintha öreganyám rózsa illatú parfümjét fújtam volna magamra. Rajtam semmi más nem volt csak a rózsa, de az töménytelenül. Vártam türelmesen, mert olvastam, hogy elillan majd.. hát rajtam nem akart menni sehová vagy jó 2 óráig. Aztán pedig átváltott egy enyhe de még mindig az orromnak kellemetlen kissé bőr közelibb illatba.ó de még úgy sem volt köze ahhoz mint amit régen éreztem. Pedig azért azóta 1x-2x fújkáltam a kezemre a drogériában belőle. Visszaküldtem. Abban reménykedek, hogy esetleg régi vagy netán hamis verziót kaptam, bár nem annak tűnt. Amint közelében leszek egy üzletnek ahol kapható, ismét teszek egy próbát vele. Nem tudom elhinni, hogy vágyaim netovább illata így cserbenhagyjon és a 200 ft-os locsolókölniként éljen a bőrömön.Addig kap egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Pandi88

2021. április 6.

Alapjáraton szeretem a parfümöket, így e téren a változatosságot is, de ez a parfüm ez örök. Amióta rátaláltam mindig van belőle, mert bármi is legyen az aktuális favorit, ezt nem tudom elengedni. Nekem ez a parfüm. Nem tudom hányadik üveget "fogyasztom" belőle. De nekem ez AZ illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Luller

2021. március 5.

Udpdate:
Bementem a Notinoba, és simán tudtam venni 60mls kiszerelést. Volt a 80mls is, de nekem most elég volt a 60as. Az illata csodás, a parfüm nem pancsolt, és tartósabb is, mint amim volt kis mintám belőle. Csodálatos kis illat, főleg így a tavasz kezdetén. Sztem nyárra is jó lesz, szorítok neki helyet a többi nyári illatom mellett 😉😆😊❤ A tartóssága miatt vontam le egy csillagot, de most azt is megkapja. Most úgy érzem, inkább EDT erősségű, de jár neki az 5⭐!
Egy kicsi mintám van belőle, de nagyon remélem, hogy hamarosan újra elérhető lesz és tudok venni egy nagyobbat. Egy sokkal nagyobbat! :) Nagyon kellemes, friss és számomra nagyon nőies, visszafogott illat. Az első, ami eszembe jutott róla, mikor megszagoltam, az a langyos szellőben a levegőbe libbenő kézkrém illata. Ezt az érzetet végig fenntartja, hozza folyamatosan a tisztaság illatát. Nagyon tetszik, kicsit belehabarodtam. A Burberry hivatalos oldalán láttam, hogy jelenleg nem rendelhető :( , remélem, hogy hamarosan újra kapható lesz. Neten nem rendelek parfümöt, lehet én vagyok betoji, de nem merek...így majd körbejárom a Rossmannokat, Müllereket és bemegyek majd a Notinoba is, hátha személyesen ha megszimatolom, kapok olyat, ami nem valami pancsolt cucc. Az EDT-t nem szimatoltam, de nem is nagyon szeretném, mert ha kicsit is más, mint ez, már nem kell :) A tartóssága sajnos nem a legjobb, mondhatni elég gyér, de pár órát bír. Ha lenne nagyobb kiszerelésem, bővebben fújnám, nem csak egyet ide egyet oda :D
Az 5 csillagból 1et azért vonok le, mert valóban nem bír túl sokat, és még nem is annyira ismerem, hogy 5 csillagot kapjon. De a 4et simán adom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

Udpdate:

Luiselotte

2021. január 1.

A szex angol értelmezésben.
Azt hiszem maradok az olasz , francia és spanyol megfogalmazásoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

A szex angol értelmezésben.
Azt hiszem maradok az olasz , francia és spanyol megfogalmazásoknál.

elizacreme

2020. október 21.

Remélem lesz megint, már írtam a Burberry-nek, azt az infót kaptam, hogy az alapanyagok jelenleg kifogytak, így egyelőre nem várható.

Interneten ne vegyétek meg lányok!
Rossmannban talán még van pár darab, azzal nem volt problémám.

A Notino-s ellenben egy rettenet volt. Alkoholos, higított, csak zöngéjét adja vissza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Interneten ne vegyétek meg lányok!
Rossmannban talán még van pár darab, azzal nem volt problémám.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)