Burberry

Ár:   6720- 9790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   6720- 9790 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml

Kiadás éve: 2014

Fejjegyek: levendula, rózsabors, neroli

Szívjegyek: feketeszeder levél, narancsvirág, orris gyökér, petalia

Alapjegyek: vetiver, pézsma, fás jegyek

800.- Burberry Brit Rhythm edt 5ml
Ár: 800.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml / kb. 4ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
Ár: 5.000 , Eladó: Anita1979
Állapot: 30 ml/azüvegben látható mennyiségben, Helyszín: Szentgál, fizetés: Banki utalással, postai úton

Boro75

2020. február 17.

Egyszer szagoltam meg egy boltban, aztán olvastam róla véleményeket és összességében véve pozitívnak találtam, sokaknak tetszett, külföldi oldalakon is. Megvettem. Egy párszor magamra fújtam, de nagyon erős az illata és a levendulát nagyon lehet benne érezni, mondhatni szúrós, úgyhogy én egyáltalán nem is tudom használni. Egyébként szeretem a márkát, volt már több Burberry parfümöm is, de ez valahogy nagyon más mint a többi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 17.

DianaR

2020. január 28.

Egyik kedvenc. Mindig tartok itthon belőle. Különleges, megjegyzik rajtam az illatot. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

KissSzilvi

2019. október 29.

Már a negyedik nagy üveggel használom. Valami csodálatos ez a parfüm! Minden évszakban, minden alkalommal használható. Tud sportos és tud elegáns is lenni. Szinte alkalmazkodik az öltözethez, az alkalomhoz és a viselőjének hangulatához. Elképesztően tartós, és nagy a hatósugara. Max. két fújás, többet nem szabad. Rengeteg oldala van. Tud finom virágos lenni, tud kicsit citrusos lenni, tud egyszerűen tisztaság illata lenni, de tud mindezek ellentéte is lenni. Na, ezt az oldalát nem tudom jellemezni, de imádom. Ez az oldala karakán, határozott, talán kicsit maszkulin. Sokszor csak úgy itthon is fújok magamra, mert egyszerűen vágyok az illatra. Ez az én drogom! Ha lehetne 100 pontot adnék rá, de nem lehet, így öt, de annak is a lehető legfelsőbb része! Mostanában már elvétve fújok magamra más parfümöt is egy-egy nap, de ez az alap. Ebből mindig kell itthon lennie!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

Audry1

2019. szeptember 16.

Születésnapomra kaptam a szüleimtől. Először kicsit furcsának találtam az illatát, aztán ahogy kezdtem megbarátkozni vele, úgy kezdtem megszeretni. Viszonylag tartós az illata, bár én ruhára is szoktam fújni. Egyelőre nem vettem újra, de lehet átgondolom! :) Mivel volt már számomra finomabbnak vélt illatú parfümöm is, ezért 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Qwerty

2019. szeptember 11.

Az összetevők alapján annyira, de annyira jónak kellett volna lennie! Hogy lett ebből dauervízzel kevert acetonos körömlakklemosó? Semmi más csak szúrós, kaparós szag, cafatokban foszlik tőle az orr nyálkahártyám. Háromszor futottam neki, mert nem akartam elhinni. Itt van egy szimpatikus, elérhető illatcsalád és ennyire nem működik rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Annath

2019. szeptember 11.

Régi Notino-s rendelés mellé kaptam mintát, ami most fogyott el, egy ideig nem nagyon nyúltam hozzá. Az utóbbi időben, főleg, hogy bejött a hűvösebb levegő, egyre jobban vonzanak a nem friss, citrusos illatok. Nagy a szerelem, főleg a tartóssága miatt, a levendulát érzem belőle még este is. Tipródom eközött és egy másik parfüm között, de most elfogyasztom azt, ami otthon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Ferita

2019. augusztus 14.

Ha jól emlékszem 2015-ben Notinos rendeléshez kaptam mintát. Egy ilyet és egy Brit Edp-t. Kipróbálás,majd fujjogás után barátnőmnek adtam.
Most viszont fordulatot vett a parfümízlésem és elkezdtek egyre jobban érdekelnek és vonzanak ezek a Burberryk 🙂 A My Burberry sorozat minden tagját használtam és szerettem,most jöhet a többi 🙂
Az illat rajtam nagyon finom tisztaság illat. Nagyon nőiesnek érzem magam ha viselem,még akkor is ha éppen tornacsukában vagyok 🙂
Ja és a levendula illatával meg lehet venni kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Ja és a levendula illatával meg lehet venni kilóra.

Micike68

2019. július 11.

Mindig szerettem volna egy Burberry illatot, de ahányszor csak megillatoltam őket, visszariadtam. Általában naftalinosnak, szárazvirág szagúnak éreztem mindet. Aztán tavaly a karácsonyi akciók idején szerencsére ezt a szépséget a bőrömön teszteltem, mivel tesztcsík már nem volt a környéken. És láss csodát, beleszerettem. A biztonság kedvéért mentem még az üzletben néhány kört, elvégeztem a bevásárlásomat, majd nagyon gyorsan beraktam őt is a kosárba. Azóta is imádom. Nagyon kifinomult, puha, krémes illattá válik a bőrömön. Egész nap körbeleng ez a meleg megnyugtató illat. Azóta már több burberry is itthon van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Kerekmoni

2019. július 11.

Itteni Vélemények alapján vettem meg vakon, potom 4500 ftert, először megijedtem h milyen nyanyás, egyáltalán nem illik egy vagány városi nőhöz ahogy gondoltam, de később ahogy elpárolog belőle a formalinszag, olyan fincsi krémes puha illata lesz. Azt hiszem érdemes lesz kipróbálni a többi burberry is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

agicacska

2019. június 12.

Én most beleszerettem! Nálam most jött el a Burberry-s időszak. Volt már The Beat-em, télire vettem egy My Burberry Black-et és most nyárra, ezt. Jó most ez így, picit hajlok a púderes, édesebb illatok felé... ezért most nem az ultrafriss nekem a nyár sem. Tisztaság, puha levendulás, virágillat, engem szinte megnyugtat... nem azonnal, csak ha lecsendesül. Akkor érzem és látom a levendulamezőt és a meleg szellő csak hozza.. Az ismerőseim dícsérik, akciósan sikerült vennem, engem boldoggá tesz. Apró örömök, tudjátok!! Ja és nekem is jön a Büszkeség és balítélet-es vonal. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)