Burberry

Ár:   19 490 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csakmoni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   19 490 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Francis Kurkdjian

Fejjegyek: málna, eper, meggy, szeder, fekete ribizli, citrom, mandarin

Szívjegyek: jázmin, ibolya

Alapjegyek: borostyán, tölgymoha, fás jegyek, pézsma, pacsuli, vanília, cashmeran

fújós párban vagy külön - Burberry Her EDP
Ár: 4300 Ft (+650 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: 5ml+5ml frissen átfújva fehér, átlátszó műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Ár: 10000Ft+szállitás , Eladó: Nikky77
Állapot: 50/27-28ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után foxpost/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Zsu1003

Korcsoport: >54
2022. augusztus 6.

Nekem csalódás ez az illat, annyi pozitív véleményt olvastam, maga Kurkdjian tervezte, hasonlít a Baccarat Rouge-ra, stb. Napok óta tesztelem, de nem tudtunk osszebaratkozni. Nekem egy egyszerű, gyümölcsös illat, tényleg kicsit szintetikus. A fej illat kifejezetten nem tetszik, később egy csendesebb édes, jellegtelen illatá szelídült. Lehet, az én börömmel nem kompatibilis. Mindenesetre már nem vagyok kíváncsi a BR-ra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. augusztus 6.

malnahal

2022. június 16.

A jó híre miatt rendeltem egy mintát, de még nem vagyunk jóban. A nyitány édeskés és sajnos erősen műanyagos, ami kicsit szelídül száradáskor, hála istennek így hordható valamennyire. Tartóssága is elmegy kategória, nem lett szerelem, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

adrika128

2022. május 18.

Sok jó véleményt olvastam róla és ezért ki kellett próbálnom, ha már úgy is keresgélésben voltam. Első papírcsíkra fújás után azt hittem nem hiszek az orromnak annyira megfogott, beleszerettem. (Imádom az édeskés, gyümölcsös illatokat)Fújtam magamra is, hogy kipróbáljam a tartósságát. A kifújás utáni illat változott, de nagyon tetszett még úgy is. A tartóssága nagyon szuper, érezem magamon is sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Palomita

2022. május 13.

Rosszul leszek, ha megérzem a melegben, tömegközlekedésen, egyéb zárt térben. Émelyítő, fullasztó, műanyag illat - számomra, és tényleg bocsánat a rajongóitól, akik tudom, sokan vannak. Valóban Baccarat-vonal, ami hiába exkluzívabb darab, ugyanez vele a problémám, semmivel nem találom jobbnak, szóval akinek bejön az az illatvilág, annak a Burberry egy pénztárcabarát alternatíva lehet. A környezetemben többen használják, így tanúsíthatom, hogy tartós, és tekintélyes hatósugárral rendelkezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

veci

2022. április 8.

A Baccarat-jellegű illatok közül ez az első, ami legalább egy kis ideig tetszik magamon. Általában a bogyós gyümölcsök jól működnek rajtam, itt pedig főleg ezt lehet érezni: egy nagy adag eper pici Baccarat fűszerrel. Viszont kb 2-3 óra után ez a gyümölcsös édesség eltűnik és ugyanolyan illatosított műanyag baba szag lesz belőle rajtam, mint amilyen a Cloud volt. Tartóssága szintén átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

doricka

2022. február 23.

Nagyon szeretem, főként hétköznapokra. Édes-gyümölcsös-fás, mégsem fojtogató. Tartóssága is kiváló, egy 6-8 órát simán kibír, hajon és ruhán pedig annál is többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 23.

Szandi1018

2022. január 27.

Nem vagyok jóban a Burberry illatokkal, ez alól ő sem kivétel. Valami szúrós, keserű illatot érzek benne ami alkoholos italra emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 27.

Szoszi25

2021. december 15.

Egyik nagy kedvencem. Nekem ez már a beburkol kategória, mégis friss, buja.
Egy bajom van vele, hogy 12 jön szembe velem az utcán 1 tucatban, akin ugyanez van. Tartósnak tartós, hajamra szoktam fújni, hajmosástól hajmosásig érzem.
5-ös, de jobban preferálom a megosztóbb, egyéniségeknek valóbb illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 15.

Egyik nagy kedvencem. Nekem ez már a beburkol kategória, mégis friss, buja.
5-ös, de jobban preferálom a megosztóbb, egyéniségeknek valóbb illatokat.

Nemtudoommm

2021. december 7.

Nekem annyira kedves ez a parfüm 🥰🥰🥺 nem értem akik szidják BR hogy másolat. Francis Kurkdijan az orr mindkét illat mögött. Francis arról híres, hogy újra krealja a drága illatait designer brandeknek az eredeti árának töredékéért Pl nina ricci,JPG (Bár nemtudom ez neki miért éri meg,oke nyilván így többen ismerik meg őt és az általa alkotott csodákat bár ez eddig inkább fordítva van) de csak így tovább Francis 💪

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 7.

Dhewilgirl

2021. november 24.

Mintát kaptam belőle a Douglasban, ennyi alapján tudok nyilatkozni. Én először csak a tömény pacsuli szagot érzem, szimatoltam össze-vissza, hogy ez tényleg ennyi? Kb. 1 óra alatt szállt el, azóta nonstop eperillat. Egész tartós, de örülök, hogy csak ennyi van belőle, nem igazán bejövős az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.