Burberry

Ár:   19 490 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csakmoni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   19 490 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Francis Kurkdjian

Fejjegyek: málna, eper, meggy, szeder, fekete ribizli, citrom, mandarin

Szívjegyek: jázmin, ibolya

Alapjegyek: borostyán, tölgymoha, fás jegyek, pézsma, pacsuli, vanília, cashmeran

Ár: 14590 Ft + pk , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 50 ml/ kb .47 ml+ 75 ml testápoló, Helyszín: Budapest, fizetés: ajánlott posta,foxpost
Ár: 10000 , Eladó: Ledoooo
Állapot: Uj, egyszer sem használt, a doboz sajnos ki lett dobva, 3m ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás, posta
Hellcall666

2019. november 15.

Túl alkoholos, akár csak a legtöbb Burberry parfüm, az árához képest ez szégyen.
Édes nyitás, utána rajtam valami zavaró szúros szag marad, ami miatt rögtön levakarnám.
Igazán felejtős.
Mondjuk ami miatt még kiakadtam, hogy miért pont egy ilyen kobold fejű modellel reklámozzák mint ez a Cara....?
Manapság akinek fura feje van rögtön a kifutóra teszik, nem is értem miért nem lett Quasimodo-ból Calvin Klein gatya model...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Igazán felejtős.

Vancsi

2019. november 15.

Férjemtől kaptam. Szerintem egy nagyon karakteres illat. Nem édes nem fűszeres, nem tiniknek való, 35 fölött tudom elkepzelni,hatarozott nőkön. A kezdeti gyümölcsös édesseg után szappanos fanyar illat lesz. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

stimea

2019. november 14.

Jézusom ez a parfüm! 😍 Kb 3 napja mentem el megszimatolni ès mivel nagyon tetszett a papíron, gondoltam a csuklómra is fújok belőle, mègis úgy az igazi. Kabàt volt rajtam ès a csuklómról àtvette a kabim ezt a csodàs illatot, ami azóta is tart rajta ès a kezem is illatozik tőle. Beleszerettem,hiàba csak 3 napja szagolgatom. Nem volt eddig egy hosszú teszt,de fix,hogy benevezek legalàbb egy 30 milisre,mert ilyen lehengerlő illatom mèg sosem volt,hiàba vagyok tele Lancôme ès Versace parfümökkel. Le a kalappal Burberryèk! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

biju94

2019. november 5.

Elég hamar ráuntam :\
Eleinte csak tetszett, utána megszerettem, ezután pedig én nem tudom mi történt, de nem tudom használni. Ott áll a polcomon alig használtan, de nem visz rá a lélek,hogy magamra fújjam. Ez az édeskés illatocska csak úgy jelen van tompán, és valahogy nem kellemes viselni már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Elég hamar ráuntam :\

Cintia04

2019. október 2.

Baccarat rajongó vagyok! Egyik legszebb illatom amit viselhettem! Hajparfümöm van jelenleg belőle és imádom ezt az édes, krémes fűszeres csodát ahogy átölel! Nem volt kérdés mikor többen is mondták, hogy ez az új Burberry nagyon hajaz rá, hogy kipróbálom na meg mikor szembesültem vele, hogy őt is Francis nagy mester álmodta meg! Aztán végül sehol sem akadtam a nyomára, nem volt alkalmam kipróbálni! Szemezgettem vele Notinon már egy ideje és végül megrendeltem! Mondanom sem kell egyáltalán nem bántam meg! Olyan mintha a Baccarat nagy lánya lenne, ugyanúgy édes, krémes, fűszeres és nagyon tartós! Egy fújás is intenzíven érződik és körbeölel! Most mindkét illat pihen a bőrömön nagyon hasonlítanak hiszen egy tőről fakadnak de nekem a Baccarat krémesebb, édesebb míg a Burberry inkább fás lecsengésű! A Baccarat a mindenem így tudom elfogult leszek de a Burberry egy csodaillat lett számomra! Kifinomult, nem gejl, elegáns, szolid, meleg és brutál tartós illat és nagyon jó viselni! Minden benne van még a Burberry faktor is! Hiába egy édesebb illat mégsem érzem, hogy beállt volna a sorba, sőt továbbra is messze magasan áll a mai divat cukorka divattól! Zseniális! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Nenuka

2019. augusztus 20.

tartós, gyümis, édes, sexy, nagyon kellemes és valóban hasonlít a baccarathoz. Nyiiiiiilván nem pont, de azért nagyon erezhető a hasonlóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Doll66

2019. július 31.

Olvastam, hogy a parfümőr Francis Kurkdjian (valaki mondja már meg, hogy kell kiejteni!), és hogy a Baccarat lebutított változata, már erre felkaptam a fejem, majd megszagoltam, és én szégyen és gyalázat szeretem az édes parfümöket is, hát tetszett. Rajtam csak a legbrutálisabb sillage szörnyek maradnak meg 1-2 óránál tovább, őt egész nap éreztem magamon, ilyent csak a Kenzo Jungle, meg a The Only One, és egy régi illat, az Indian Summer esetében érhettem meg.Rajtam annyira különlegesen,füstösen,szexisen édes, hogy én még ilyen édességgel nem találkoztam.Ezek után a Baccarat-ot megszagolni sem merem, mert számomra elérhetetlen, bármennyire tetszene is. Summa summárum: ő az én bőrömön sok-sok csillag, itt csak 5-öt adhatok, sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 31.

Lupiluuu

2019. július 28.

Szeretem a Burberry illatait,vagányak és modernek. Ez valahogy kitűnik a burberry sorozatból....teljesen más.Míg a többi nagyon előkelő,karakteres nőies illat ez inkább fiatalos és bohókás. Egyértelműen kiérezni az epret és a málnát ami nem friss vagy üde ,hanem púderes. Nekem tetszik,szeretem az olyan illatokat amit ha az ember magárafúj szinte megfiatalodik. Ez az a tipikus illat ami nem idős hölgyeknek lett tervezve,viszont aki lélekben meg mindig fiatalnak érzi magát az nyugodtan próbálja ki,mert maga az illat nagyon fiatalos ami a viselőjét is felruházza ezzel a tulajdonsággal. Fiatalos,bohókás,nincs túlbonyolítva ,mégis a férfi orr oda és vissza van tőle.Tapasztalataim alapján,néha az ilyen "kislányos" tündi- bündi illatok jobban hódítanak,mint a klasszikus nagy márkás parfümök.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Torpece

2019. június 18.

Az keltette fel a figyelmem, hogy egy újabb Baccarat Rouge hasonmásként emlegette mindenki, így rögtön vadásztam is rá, sikerrel. Hasonlóság valóban mutatkozik az illatban, de kb. úgy tudnám fogalmazni, mintha a Baccarat messzi, külföldön élő másodunokatestvére lenne. Édes illat hasonló alapokkal, de epres, sokkal gyümölcsösebb, cukorkás felhangokkal és itt meg is áll szegény. Az a plusz, amit a Baccarat hordoz természetesen nincs benne, így nálam megmaradt egy édes, de számomra még vállalható tucatillatként. Miután néhány hétig élveztük egymás társaságát rá kellett jönnöm, hogy soha az életben nem leszünk komolyabb barátságban, így el is adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

Lilu003

2019. május 21.

Kifújáskor nekem tetszett, kellemes kis könnyed eper illat. Nem kell sok idő, már jönnek is elő a virágok benne, ami elég érdekes összhatást eredményez.Gyümölcsös illatból átalakul egy virágos-fás illattá, amiket én nem igazán kedvelek. A volt párom lakásában éreztem nagyon hasonló illatot, valamilyen tisztítószer lehetett. Otthonban kellemes, de parfümnek elég furcsa. Összességében nem rossz,de érdekes ezzel az erős eper-fás jelleggel,valahogy sehogy sem harmonizál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.