Burberry

Ár:   19 490 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csakmoni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   19 490 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Francis Kurkdjian

Fejjegyek: málna, eper, meggy, szeder, fekete ribizli, citrom, mandarin

Szívjegyek: jázmin, ibolya

Alapjegyek: borostyán, tölgymoha, fás jegyek, pézsma, pacsuli, vanília, cashmeran

FÚJÓS Burberry Her EDP
Ár: 1500/5ml 2200/10ml , Eladó: Sziszilady
Állapot: Frissen fújva saját parfümömből , Helyszín: --, fizetés: Leírásban
Ár: 9000 Ft , Eladó: Palomita
Állapot: 30 ml, csak próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest belvárosában, vagy utalás-posta (ez esetben a postaköltség a vevőt terheli).

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Eslő Burberrys parfümöm!
Egy női magazin oldalát böngésztem, mikor feldobott egy parfümös cikket, a legújabb darabokkal és tesztel, amit megcsináltam és ezt dobta kompatibilis eredményként. Épp utaztam valahová és alkalmam volt duty freeben kipróbálni, akkoriban dobták piacra, azonnal beleszerettem és meg is vettem. A kissé mű-gyümölcsös, vaníliás, fás illatok nagyon jól működnek együtt, kellemes közepes intezitású nagyon tartós parfüm, inkább nappalra, irodába, fiatalabb korosztálynak való.
Intenzíven használtam kb. 3 hónapot, mikor valahogy meguntam vagy megutáltam az illatát, azóta a polcon hever 1/4 maradt még belőle. Néha megszagolom és szép időket emlékeket ébreszt, de magamon most nem bírnám elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Eslő Burberrys parfümöm!

Cathi

2020. szeptember 18.

Update 2: allandoan ezt kell szagolgatnom a metroban, mert minden 2. csaj ezt hasznalja.
Nem birom, rühellem, zavar pffff

Update: mason is ereztem ezt az illatot, es szörnyü! Nem ertem ezt a hypeot körülötte...
Annyira zavarja az orrom, hogy az valami hihetetlen.

Hm... csak mintam van belöle, kb 3 darab
Imadom az edes illatokat, amit masok fojtonak ereznek (pl. La vie est belle intense).
De ennek az edessege szamomra egyszerüen zavaro. Nem tudom melyik összetevö miatt, de olyan nagyon emelyitö.
Valami miatt az illatrol nekem a Balcsin töltött nyaralas jut eszembe, ami termeszetesen nem negativ emlek.
Csak emiatt adom meg a 3 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Nem birom, rühellem, zavar pffff

Annyira zavarja az orrom, hogy az valami hihetetlen.

Hm... csak mintam van belöle, kb 3 darab
Csak emiatt adom meg a 3 csillagot

kepviselofank

2020. szeptember 5.

te jó ég! nagyjából 10 órája fújtam a csuklómra belőle és még mindig érzem egy alapos tusolás után is. nem az az elsőre szerelem kategória (bár abból is volt már olyan, amiről azt hittem, hogy az, később utáltam magamon), viszont valamiért nem hagy békén, állandóan szagolgatom. egyelőre nem tudom, nagyobb dózisban mennyire tudnám elviselni, de gondolkodom egy üveg beszerzésén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Terkabarka

2020. augusztus 31.

A véleményemet úgy olvassátok, hogy én pont a Baccarat (pontosabban az extrait változat) dupe-ját keresném, mert az gyönyörűen muzsikál rajtam, de az ára nagyon is barátságtalan.
Ez számomra nyomokban sem tartalmaz Baccaratot (a simát sem, nemhogy az extrait-et), de annyira nem, hogy ha valakin ilyen illatként jelenik meg a Baccarat, akkor teljes mértékben megértem, hogy nem érti a körülötte kialakult hype-ot. (mondjuk pont ez a csodálatos a niche illatokban, hogy ahány ember, annyiféleképp jelenik meg rajta az illat)
Hiába ugyanaz a tervezője, ég és föld a két illat minőségben is, ez egy teljesen lineáris, kommersz illat, míg a Baccarat egy komplex, változó és egyszerűségében is gyönyörű illat.
Talán 20 évesen szerettem ezeket az egyszerű, kommersz, szirupos illatokat, 40 felett már jóval minőségibb, komplexebb illatokra vágyom.
És mielőtt sznobnak néznétek, van ennél jóval olcsóbb parfümöm, több is, amit kifejezetten szeretek és használok (pl Laura, Al haramain parfümölajok), tehát nem az árától lesz jó vagy rossz számomra egy parfüm.
Két csillagot csak azért kap tőlem, mert amúgy nem egy elviselhetetlen illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Két csillagot csak azért kap tőlem, mert amúgy nem egy elviselhetetlen illat.

Leona11

2020. július 7.

Kellemes parfüm, ma probaltam ki , meg is rendeltem♥️Mindenkeppen bőrön probaljatok ki , mert másképp működik mindenkinel. Az elején friss gyümölcsös a végén kellemes meleg vanilia illat... finom tartos, nem orrfacsaro /szuros parfum, mindenkinek ajanlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 7.

force

2020. július 6.

Többször teszteltem már papíron, de bőrön még nem. Nos, ma ennek is eljött az ideje. Azt gondolom nem egy nyári illat, mégis egész jól viselkedett a bőrömmel a mai kánikulában. Hideg időben vélhetően még klasszabb lesz. Nem ismerem a Baccaratot, de el tudom képzelni ezt követően, hogy milyen lehet.
Említette valaki, hogy van egy jódos mellékzöngéje. Én is felfedeztem benne valami hasonlót. Rajtam valahogy az eper dominál nagyon sokáig, emellé kúszik be egy fémes-sós illatjegy, baromira érdekes. Vélhetően be fogok szerezni belőle egy 30ml-s verziót, mert kifejezetten érdekes parfüm. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

VickyV

2020. június 20.

Ez azon illatok egyike, ami annak ellenére, hogy nem az a brutális, harsogó típus, valamiért mégis megfog. Amit sokan a Baccarat Rougeról is mondanak, itt is igaz, tényleg itt van a bőrön nagyon sokáig úgy, hogy nem közönséges.
Bár a MFK Baccaratját sárga földig szidtam, ez annak ellenére, hogy az első fél órát leszámítva szinte ugyanaz, mégis tetszik. Ott van az a jódos, furcsa mellékillat, mégis van egy bája. Diszkrét, de közben mègis megjegyzed. Nem is az illatot, hanem miatta a Nőt, aki viseli, mert egybesimul vele.
Szerintem az elején a gyümölcsös friss nyitás miatt ad egy más vonulatot mint a Baccarat rouge ami viszont rajtam csak egy avas-jódos mixként ácsorog, az ára pedig számomra egyszerűen indokolatlanul magas.
A Her-t sem mondanám viszont annyira édesnek, mint itt előtten sokan, ahogy a BR sem lett rajtam geil.
Szerintem be fogok egyet szerezni magamnak, mert megéri az árát és nagyon jól kihasználhatónak érzem. El tudom képzelni egy nappali rohangáláshoz, esti sétához, randi illatnak, de egy csajos találkozóhoz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

pacsalia

2020. június 12.

annyira epres, annyira GEJL, hogy az már számomra is furi és kicsikét sok, pedig én totálisan gourmand fanatikus vagyok. ez kb az Ariana Grande Cloudnak egy sziruposabb, töményebb, "mű-epresebb" verziója. Az Cloud-ot imádom, de ezt alig bírom magamon elviselni. :O hiába az igen nagy hasonlóság, édességi szintben mégis különböznek….
annyira nem tragikusan rossz illat, valakinek biztos bejön, meg azért igencsak tartós, ezért kap tőlem egy 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Serpentina

2020. április 22.

... Érdekes - de EGYÁLTALÁN NEM rossz, esküszöm!
A véleményemet úgy írom, hogy egyelőre nincs személyes tapasztalatom se a sokak által emlegetett Baccarat, sem az Ariana Grande Cloud illattal, de nagy vágyam egyszer azokkal is kontaktusba kerülni.
Finom, lágy, epres kis púderes illatocska, olyan “púderrózsaszín szőrmebundában uszkár sétáltatós az Andrássy úton” , - mégsem az a tinis, vattacukros-csillámpóni-unikornisos kategória, hanem tényleg letisztult.
Kezdetben van benne valami szappanos, púderes, - viszont a púderes karakter nem egyenlő a sokak által ismert szúrós, muskátlis bukéval, aminek örülök. Az eper később érkezik meg.
A legtalálóbb rá az epres PEZ cukorka illata, azonban van benne valami orvosi, összetört magnézium tablettás karakter, egy leheletnyi jód, ami valószínűleg nem mindenkinek szimpatikus, de esküszöm, - nekem nincs vele különösebb problémám.
Maga az illat nem “tükörsima”, hanem fehér poros, “barázdált”, apró szemcsés, akár egy széttört gyógyszer felülete.
Lehetne úgy is fogalmazni, hogy ez egy tökéletes “semmiség” illat. A hatósugara elég kicsi, nem az a típus, ami 5 méterről ordít, - viszont tényleg tartós. A nap folyamán néha arra gondolok, hogy már biztos elillant, - de aztán konstatálom, hogy a csuklómon teljes mértékben jelen van, egyáltalán nem tompult - szóval érdekes ez a tulajdonsága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

... Érdekes - de EGYÁLTALÁN NEM rossz, esküszöm!

Tbettus

2020. február 20.

Mostanában sok melléfogásom volt parfümökkel, de ez nem volt az. 30ml-s kiszerelésben van meg. Valószínű egyenlőre még nem fogom újravenni, még kísérletezek más illatokkal de nem felejtem el és lehet hogy még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.