Burberry

Ár:   22 900 Ft, 30 900 Ft és 39 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 7.

Ár:   22 900 Ft, 30 900 Ft és 39 900 Ft

Ár: 2500 +pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: 7, 5 ml/kép , Helyszín: --, fizetés: Leírásban

szeliger

2020. november 20.

Meglepődtem, nem számítottam ilyen illatra a Burberry-től. A márka illataiban mindig volt eddig valami kis extra, amivel igyekszik megkülönbözteti magát másoktól. Most ilyen nincs, átlagos, könnyen hordható nappali illat. Olyan kis szervilis illat, pályakezdő asszisztens hölgyeknek, titkárnőknek, akik magasabb pozícióról még csak ábrándoznak, virágos semmiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 20.

nikosz90

2020. november 20.

Ahogyan az előttem szóló is mondta, nem egy "hűha" illat, de számomra kimondottan kellemes. Alapból szeretem a citrusos illatokat és nincs ez másként ennél a parfümnél sem. Visszafogott, mégis nőies. A hétköznapokra tökéletes illat. Tény, hogy nem túl tartós, emiatt levontam egy csillagot, de összeségében ajánlani tudom a visszafogottabb (mégis különleges) illatokat kedvelő hölgyeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

nyarigabi

2020. október 3.

Virágos, erős, van benne valami Chloe Nomade jellegű, de annál kevésbé jellegzetes. Nem édes, de nagyon nőies illat, igazi őszre való. Nem egy hűha, ennek ellenére megfogott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

akli

2020. szeptember 23.

Csak futólag ismerem az anyaillatot, a Her-t, leteszteltem és nem jött be. Ebből a változatból (amelynek állítólag semmi köze nincs hozzá) egy aprócska mintám van, de valószínűleg be fogom szerezni nagyobb kiszerelésben is, mert tökéletes őszi-téli illat. A citrusossága rajtam alig érződik, ellenben valami fantasztikusan szép virágos illattá válik perceken belül, krémes és fehér, béke és csend. Hatósugara alig van, igaz, egy-két fújásnál többet semmiből nem szoktam tenni, és a tartóssága sem kiemelkedő, 3-4 órát bírta bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)