Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knifeofdreams, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Burberry Lip Glow egy természetes szájfény, ami lágy színt adva az ajkaknak friss és hidratált hatást biztosít, kihangsúlyozza az ajkakat a természetes ragyogásssal.

Az összetétel tápláló olajokat és ceramidokat tartalmaz, amik az ajkak hidratáltak, rugalmasak és dús megjelenését segítik.

Burberry Lip Glow Szájfény teszter
Ár: 500 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Vevő költségére Foxpost vagy posta, személyes átvétel Győrben

scorpionqueen

2020. május 24.

89 Rose Blush színben használom már elég régóta, mindenképpen az egyik kedvenc szájfényem. Erőteljesen pigmentált, egy közepes fedésű rúzzsal felér, jól fed. Az applikátorral nagyon szépen, pontosan lehet dolgozni, egy rétegben takarja a szám saját színét. A 89 Rose Blush egy tökéletes rózsás-mauve szín, MLBB. A fénye nagyon elegáns, nem hivalkodó. Gyönyörűen kitölti a száj apró barázdáit, nem fut ki a kontúrvonalból. Ami miatt nagyon szeretem, hogy ez is egyike a kevés tényleg hidratáló szájfényeknek. Nagyon kényelmes viselet, szinte nem is ragad, legalábbis nem jobban, mint egy rúzs. A tartósságát nem tudom, kb. kétóránként frissíteni szoktam a számat, mert nagyon sokat beszélek, ennélfogva sokat iszom, orrom fújom, stb. Az biztos, hogy ez idő alatt nem mászkál, nem válik el a szájtól.
Kivitel: szögletes, vastag, nehéz tok, jól záródó, masszív applikátorral. Szép darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Veronika8614

2017. február 28.

Nemrég kaptam ajándékba, nagyon örültem neki, tetszett az állaga, az a klasszikus, fényes szájfény. Nagyon unom már a matt rúzsokat, pont ilyenre vágytam.
Felkenve dúsít, egy idő után viszont szárított, színe szép, de nem túl pigmentált.
Ami nekem nem tetszik, most ahogy rákerestem, és szembesülnöm kellett azzal, hogy parabén van benne! Egy luxus márkánál! Miért???
Nem értem. Mindenki tudja, hogy mennyire ártalmas, és a szájfényekben nem is jellemző, szóval eléggé meglepődtem.
Az ember azt gondolná, hogy nem mer az arcára kenni olcsó sminket, nehogy ártson, erre ezekben is ilyen mérgek vannak, kérdem én, akkor mi kerül ennyibe?
A minőség szerintem nem csak azt jelenti, hogy szép és tartós legyen a smink, hanem pluszban még a lehető legkevésbé ártson a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Antioxidánsok: BHT