Burberry

Ár:   19 490 Ft, 27 600 Ft és 38 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   19 490 Ft, 27 600 Ft és 38 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az eső utáni londoni kert illata és a híres, kockás belsejű „Trench Coat” (viharkabát) ihlette

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: bergamott, szagos bükköny
Szívjegy: quince, frézia, muskátli
Alapjegy: rózsa, pacsuli

Ár: 10000.- , Eladó: Bacsikviki
Állapot: Egyszer próbáltam , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, de előre utalás esetén fox post is szóba jöhet.
Burberry My Burberry EDP (30 ml)
Ár: 9.000.- , Eladó: Letti09
Állapot: Lásd fotón, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Maxy

2020. január 25.

Imádom, nagyon tartós. Szerintem is jobb hűvösebb időben használni, amikor a szél mindenfelé viszi az illatát bár ez nem akadályoz meg abban, hogy nyáron is használjam :) . A sálon, ruháimon is érezni sokáig. Eső utáni londoni kert illatára én sem hasonlítanám, inkább olyan erősebb, púderesebb. Nekem ez az illat olyan, mint egy sötétebb színű körömlakk; ad egy kis plusz önbizalmat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Bacsikviki

2020. január 6.

Anyósomtól kaptam és egyáltalán nem az illatom. Iszonyú erős és erőszakos "szag".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Qwerty

2019. december 28.

Az első fél óra a szaglósejtek szőnyegbombázása úgy 10 méteres körzetben. Rózsa, geránium, pacsuli meg szerintem a szagos bükköny tehetők ezért felelőssé. Bár ez utóbbit nem tudtam elkülöníteni az előzőektől. Kár, hogy kipusztít mindent maga körül, mert a következő szappanos, talán kissé fréziás és nagyon rózsás fázisa kellemes. Végig enyhén szúrós marad, ahogy a márka összes többi parfümje is teszi. Nem találtam benne a birsalmát, fréziát se sokat; citrusok, zöld jegyek, bőr sehol. Lezárásként még orrba nyom az enyhén szappanos pacsuli. Túlsminkelt, harsány, erőszakos illat. Brutál erős és tartós. Csak azért két csillag mert messze nem ez volt a legrosszabb szagélményem. Legalább nem túl édes és piaszaga sincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Kisangyalcsillag

2019. március 15.

Burberry illatokkal hadilábon állok. Nem tetszenek. Ez sem tetszik. Túl harsány illat, semmi kifinomultság, semmi elegancia. Ez az illat nagyon édes, nagyon virágos, nagyon sok. Az üvege viszont szépséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

lady001

2019. január 11.

Nem ez a kedvenc parfümöm, viszont kedvelem az illatát. Szerintem nagyon illik kicsit hűvösebb, esősebb napokra. És olyankor szívesen fújom magamra. Tartóssága csillagos ötös mert két fújás és egész nap érzem magamon. A bergamot dominál jobban az én bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Vaslady

2018. november 30.

Magamtól nem jutott volna eszembe kipróbálni,a parfümériában ajánlotta az eladólány...
Ott meg sem illatoltam,hoztam haza,szóval itthon csapott meg a pokol szaga...!
Londoni kert eső után?
Én imádom az esőt!
Minden évszakban!És minden évszakban más az eső illata!
Bizony illata,ahogy keveredik a poros földdel nyáron,a tavaszi zápor a hideg esővel,az őszi eső a fanyar dohos lehullott falevelekkel,a köddel....a téli jeges eső a széllel...
Ez egy rózsás illat akarna lenni,fréziával,és ezzel a bükkönnyel valószinűleg tultolták az egészet :(.
Muskátlis,pacsulis....
Hát itt kert van,meg egy falusi udvar,valahol még egy kis trágya gomb is,de eső utáni londoni kert?...... :-D
Inkább legyen csak rajtam a kedvenc dezodorom,és semmi parfüm,mint ez!
Büdös!Na! :(....De nagyon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

Ott meg sem illatoltam,hoztam haza,szóval itthon csapott meg a pokol szaga...!
Londoni kert eső után?
Én imádom az esőt!
Minden évszakban!És minden évszakban más az eső illata!
Muskátlis,pacsulis....
Inkább legyen csak rajtam a kedvenc dezodorom,és semmi parfüm,mint ez!
Büdös!Na! :(....De nagyon!

Baranyine19890720

2018. október 6.

Úristen!!elnézést azoktól akik ezt a parfümöt szeretik...de nekem nem az eső utáni londoni kert illata...inkább egy ázott kagyló kibontva a parton..már bocsánat!!ez számomra gyomorforgatú ...pöshedtt szag..totálisan..sajnos..!! Nekem a bőröm ezt produkálja..de viszont nagyon ragaszkodò tartós parfüm...nem tudttam lemosni ..magamról...így nem is tudtram vacsorázni sem!!sajnálom...:(de 0..aaaaa

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

vadmacs81

2018. június 29.

Abszolút kedvencem! Tesómkétól kaptam az első üveggel egyik karácsonyra, azóta is ez az ajándékom tőlük :) Az illata hosszan tart, még napok múlva is érzem a sálamon vagy egy zakón. Reggel fújok belőle a csuklómra, a ruhámra és egyet a levegőbe, hagyom, hogy finom permet beterítsen. A ruháimon nem vettem észre, hogy foltot hagyna, a nyakamra nem mertem fújni belőle, mert más parfümökre ott allergiás vagyok, így még ezzel nem kísérleteztem. Nagyon vigyázok rá, néha más illatot is használok, mikor milyen kedvem van, de így is évente egy 90ml-s vagy két 50ml-s elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Gaddemon

2018. június 8.

Imádom! Eszméletlen finom az illata, és tartós is, egész nap érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Imádom! Eszméletlen finom az illata, és tartós is, egész nap érzem.

Cintia04

2018. április 20.

Elég sok Burberry illatot kedvelek/szeretek de kétség kívül nekem ez a My Burberry kollekció nem lett a legerősebb. Viszont, könnyed, kellemes viselet néha jól esik őt viselni. Virágos, pacsulis illat mégis van benne egy könnyed frissesség ami legalább is az én bőrömön nagyon jól működik így nem lesz egy lapos, szúrós pacsulis valami hanem szépen összhangban vannak a jegyek. Rajtam semmi savanyú vagy dohos szaga nincs...ha az lenne már a kukában csücsülne.:) Nem álmaim illata de néha jól esik, néha kell ilyen is. Bőr közeli de tartósnak érzem és sokáig kitart az illata. Lehúzni nem fogom, jó ez. 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.