Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: FKingu, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 4200 Ft , Eladó: kertesznorka
Állapot: 75 ml/ képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: foxposttal utalás után vagy személyes átvétel Bp-en a Belvárosban, a XV. kerületben
Ár: 3000 Ft postával , Eladó: nyunyur
Állapot: Használt, 30 ml/több mint a fele meg van még, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázom
gesztusz

2019. december 3.

Update: Nagyon gyorsan ráuntam, locsoltam agyba-főbe, csak fogyjon. Simán hordható nyáron is, akkor póló alá fújtam és nem lett fullasztó. Hidegben túl éles, nem esett jól. Maradt úgy 10 ml az üveg alján, de vagy egy évig felé sem néztem. Amikor újra előkerült, ismét megtetszett, párszor használtam, majd hónapokig megint nem. Viszont továbbra is kellemesnek tartom, de számomra nem alkalmas szignatúra illatnak.

Hosszas keresgélés eredményeképpen találtam rá erre a parfümre. Mindennapos illatnak használom, rajtam nagyon tartós, simán kibír 8 órát. Viszont csak hűvös időben érdemes viselni, nagyon nem szereti a meleget és az izzadást, ilyenkor felerősödik benne a bors és szúróssá válik. Hidegben viszont finom gyümölcsös-virágos frissítő illat, nem tolakodó, de érezhetően jelen van. Kíváncsi vagyok hogy télen milyen lesz, őszi illatnak teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 3.

Qwerty

2019. november 19.

Vakvásárlás volt, sehol nem láttam polcra kitéve, így a vélemények és az edp-m tapasztalatai alapján döntöttem úgy, hogy kell. Minden kell, amiről azt állítják, hogy a SD Sea and Sun-ra hasonlít (és tényleg, de csak kb. 2 óra múlva). Mivel nekem jóformán csak hétköznapjaim vannak, leginkább a tisztaságillatokra, komfortillatokra vadászom, nagyon is esélyesnek látszott.

Volt kockázata is, a legtöbb Bb vagy naftalinszagú rajtam, vagy túl édes. Az edp változata ennek is túl édes, pedig alapjában kellemesnek találom.
Ha nem állítanák, hogy ez ugyanazok az összetevők, el se hinném, annyira másnak érzem a kettőt. Ez rajtam egy kellemes, könnyed citromos tea, ezt az állapotát tartja is 1-2 óráig. Megjelenik a szokásos borsos szúrósság is elég hamar, de nem veszi magát komolyan. Komoly fás mélységeket nem is vártam tőle, ennek ellenére alakulgat az illat az idő múlásával, fűszeresebb, komolyabb lesz, szerencsére a citromosságból is veszít. Nem lesz belőle lightblue, se greentea.
Mióta megvan, nem tudtam leakadni róla, nyilván a szokatlan őszi meleg miatt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

kertesznorka

2019. november 6.

Ez egy igazi Jolly Joker. Ha nem tudod, mit fújj magadra, ha nincs kedved flancolni, ha sietsz, ha kezdődő fejfájással kecsegtet a reggel, ha tudod, hogy sok ember lesz aznap körülötted, és frissnek szeretnéd érezni magad, ha kiteszed a polcra, hogy a 14 éves kamaszod is eldobja néha a Pink Sugarát, ha este szülőire is kell még rohannod, hideg van, meleg van, kituggya, milyen idő lesz, dobd csak be a táskádba, segíteni fog <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Ez egy tipikus laza illat amit akkor fújsz magadra amikor csak - valami legyen rajtam-.
Kellemes nem tolakodó ( egy kicsit frissen mosott ruha illata is van)!
Ha elfogy ,talán újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Kellemes nem tolakodó ( egy kicsit frissen mosott ruha illata is van)!
Ha elfogy ,talán újra veszem.

blackberry

2018. november 14.

Az edp változat csavarta el a fejemet, de nagyon. Megvettem ezt is, hogy a kicsit könnyedebb verzió is meglegyen. Nagyon kellemes, friss. Amolyan farmer, fehér pólóhoz tökéletes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Naftalin

2018. július 6.

Update: Nem bírtam kiverni a fejemből, akárhányszor a dm-ben járok, mindig valahogy útbaejtem és muszáj fújnom magamra egy kicsit :D. Az előző véleményhez képest az utóbbi pár alkalommal egy más arcát mutatja (talán a meleg?), így már nem hasonlít igazán a korábban leírtakhoz,egyedibb és bár most is egy kellemes virágos-kissé citrusos-bújós tisztaságillat, közben energikus, ami ebben a meleg időben sem teszi fullasztóvá, sőt, mintha ilyenkor teljesedne ki rajtam. Fityegő ide vagy oda, ravaszul elcsavarta a fejemet és elég egyértelmű célzások után születésnapomra meg is kapom:) +1 csillag!

Ez rajtam egy nagyon kellemes kis keverék a kedvenc/volt kedvenc illatokból :D. Kifújás után közvetlenül kb. 10 percig rajtam teljesen Tom Tailor Speedlife, leszáradás közben szinte végig Victoria's Secret Secret Charm egy visszafogottabb, tisztább verziója némi Dalí Sea and Sunnal fűszerezve (ahogy valaki előttem említette már), végül marad egy enyhe, kicsit öblítős tisztaságillat, de nekem meg az ilyen illatok kedvesek, szóval ez pozitívum :). A Secret Charm úgy láttam, hogy eléggé eltűnőben van, elfújkálom a 30 milimet és ha hiányérzetem támad, lehet, hogy beruházok egy ilyenre, de most teljes áron biztos nem venném meg. Az a kis fityegő valami bár helyes, de nagyon nem jó helyen van, ha biztonsággal akarjuk megfogni az üveget. Erős 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

HDR

2018. május 18.

Az edp valtozatat hasznaltam, de a vegere meguntam. Ez is tetszik, némileg frissebb, mint az edp, amolyan *elfújkálom hétvégén itthon" fajta. Saját bőrömön emlekeztet kicsit a Dalí Sea&Sun-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

mikkamakka75

2018. április 29.

Rajtam ez az edt 95%-ban megegyezik az edp vàltozattal. Kevèsbè èdesedik be ès cseppet frissebb, mint amaz, de ahhoz kèpest, hogy citrusos fàs teàs illatròl van szò, az èn bőrömön mègis megvan benne ugyanaz a tömör émelyítő mosòporos illat. Egyàltalàn nem rossz, de nem is tetszik különösebben..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 29.

vrebus

2018. március 16.

Parfümöt véleményezni szerintem eléggé felesleges, hisz ez aztàn végképp nagyon megosztó, hogy kinek melyik tetszik, de ezt muszáj 5*-ra értékelnem mert imádom!! Hosszú ideig szaglásztam barátnőmön, mire rávettem magam, hogy megvegyem.:D Azonban én EDP-t vettem és nem értettem, miért annyival másabb az illata, mint amit rajta éreztem. Az sem rossz, de az EDT sokkal frissebb, könnyedebb, természetesebb nekem! Kellemes tavaszias illat. Imádom!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Burya

2018. március 15.

Az EDP verziója nem vett le a lábamról, rajtam nagyon beédesedik és emiatt összeférhetetlenek vagyunk, de ő kifejezetten tetszik. Eleve szeretem a "zöld illatokat", a teát is, ráadásul mostanában pont a citrusos parfümöket részesítem előnyben, a fás alap pedig mindig is a szívem csücske volt. Nos, ebben minden megvan. Nem egy nagy durranás, első illatolás után nem tudtam visszaidézni, milyen volt, de mostanra már a sokadik teszten vagyunk túl vele és egészen megkedveltem. Eddig a Givenchy Ange ou Demon Le Secret EDP volt A Teás Illatom, de mostanában kezdem édesebbnek érezni, mint ami jól esne. Könnyen lehet, hogy túladok rajta és ő lesz a következő. Épp azért, mert nem különleges. Ha ennek van így értelme... :D Tetszik, hogy nem hivalkodó, hogy friss, hogy egyszerű, de nagyszerű, hogy olyan napokon is bátran elővehetem, amikor csak otthon lógatom a lábam és nincs kedvem egy füstös nagyvadat szabadjára engedni a nappaliban, viszont jól esne valami frissítő, halvány derengés magam körül, amitől jó kedvem lesz és ami a tisztaság érzését ragadja meg. Ez pont olyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.