Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2000

Fejjegy: üröm, ibolya levél, mandarin, falevelek

Szívjegy: fehér bors, virginiai cédrus, szantáfa, szerecsendió

Alapjegy: vetiver, tonka bab, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Málni

2015. szeptember 2.

Kisfújós mintát kaptam belőle rendeléshez és annyira olcsó volt a nagy kiszerelése, hogy már előtte is szemeztem vele, de végül örülök, hogy nem rendeltem meg előzetes illatolás nélkül:) Na nem azért mert büdös:D Ahogyan a neve jól jelzi Touch mint érintés, olyan lágyan illatozik a bőrön is, ott van, de kevés... Semleges púder, nem édes, de legfőképpen nem elég friss, ha sokat fújnék lehet nyomasztana is...mondhatnám, hogy unisex, de az erős ibolyalevél miatt mégis van benne némi ffiasság, na persze Fahrenheit ibolyalevele sokkal macsósabb kétségtelenül...nem rossz, de túl komfortos és lineáris számomra, inkább Prada Luna rossat vinném, ha púder, tisztaságillatra van szükségem, mert az frissít is egyúttal:) Hiányzik a wow faktor, de mnapokra, drogériás Adidas meg Playboyok helyett teljesen okés:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

hagicica20

2013. július 26.

Az isteni "öltönyös" illat. Báris nálam nagyon elegáns illatnak minősül. Ő volt ugyanis a párom illata amikor at esküvőnk volt. (nekem meg burberry brit sheer, hogy már a márkahűség meglegyen:))) ) Szóval nekem is és a páromnak is nagyon tetszik. Különleges, nem mindennapi férfi illat. Kissé femina beütéssel. Nem kell rosszra gondolni, nem női illat, de nemis az a kifejezett macsós, rommá gyúrt, (legkisebb autó is a garázsban 4x4es terepjáró:))) testépítős illat. Kifejezetten nyugalmat és eleganciát áraszt magából. A mi szeptemberi, kissé őszi hangulatú esküvőnkhöz tökéletesen illett. Semmi harsányság csak melengető, bőrközeli, finom kissé szappanos tisztaságot áraszt magából. Kifújáskor a legjobban az ibolyalevél és talán a mandarin érezhető. Kb fél óra után jön a borsos szantálfa majd átvált a vetiveres ( ami nekem a legjobban tetszik) pézsmába. Meg kell jegyezni, hogy iszonyúan tartós illattal van dolgunk edt létére. Páromon du. 2-től hajnali 5-ig érezhető volt. Keresve se választhattam volna jobb illatot a nagy napunkra. Az első perctől az utolsóig élvezem a párom bőrén ezt a szépséges kompozíciót. Mintha csak neki komponálták volna ezt a parfümöt. Nyáron nem a legjobb választás, de ugye embere és bőre válogatja. Gondolom van aki nyáron is tudná viselni. hatalmas *-os 5-ös neki és a szépséges emlékeknek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)