Burt's Bees

Ár:   3740 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   57 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

100% natúr, igazi segítség a meggyötört, száraz kezeknek. Az édesmanula-olaj és az E vitamin hidratálja a bőrt, míg a méhviasz megköti a nedvességet és védőrétegként vonja be a kezünket.

Monicapandaa

2019. május 31.

Régóta szemezgettem vele a drogériában,minden alkalommal mikor ott jártam megszagoltam és el voltam ájulva a marcipános illata miatt de sosem próbáltam ki, valahogy higéniátlannak tartottam bele nyúlni egy már “feltúrt” krémbe. Ezt azóta bánom egy picit, mivel mikor megvettem, akkor szembesültem vele hogy mennyire zsíros szinte kenhetetlen az elején és hogy mennyire lassan szívódik be, és egy fura réteget is hagy maga után. Közben pedig az a kellemes illata is megváltozik:(
Viszont!! Azóta az éjjeli szekrényem állandó lakója lett és minden lefekvés előtt be kenem vele (az amúgy brutál száraz) könyököm és talpam. Reggelre baba puha lesz mindenem. Szóval mindent összevetve sajnos kézkrémként számomra nem funkcionizált,de ennek ellenére biztos, hogy újra meg fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

samunagyemese

2019. május 23.

Tiszta őrült vagyok, hogy nyárra megvettem, de egyszerűen annyira lenyűgözött amit a boltban művelt a kezemmel, hogy muszáj volt beruházni. Lágy, puha, telt, egészséges lett tőle azonnal a bőröm. Igen, zsíros, és valóban nem ideális napközbenre, de éjszakára "must have" ha kényeztetni akarjuk a kezünket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

morvaieszter

2019. január 21.

Nagy kedvenc nálam a márka de elsőre nem igazán voltam elégedett ezzel a krémmel, ha az embernek csak kicsit száraz a keze (nekem pl gyakran csak kellemetlenül húzódik a bőröm a sok kézmosás miatt) akkor valamiért semmi haszna, csak ragacsos és egy órával utána ugyanolyan mint volt, és mivel nyáron vettem ezért elég mérges is voltam miatta, hogy ennyi pénzt kidobtam rá. Viszont most hogy tél lett és egyszer-kétszer rücskösre száradt a kezem kiderült hogy mégis csodákra képes! Az igazán száraz bőrt olyan gyorsan helyrehozza mint nekem eddig semmi más, szóval hidegben tényleg csak ajánlani tudom. Az illata meg a csomagolása pedig mindenképp remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

nyuszo

2018. december 7.

Télapó hozta!
Imádom!!!
A krémet is, meg a Télapót is!
A banánosat használtam előtte, de ez a mandulás csoda talán még annál is jobb!
Isteni marcipános illata van....és hát a tégely, az valami imádnivaló!
Azt azért tudni kell, hogy ezeket a krémeket én lábápolásra használom!
Fantasztikusan jó eredményt lehet elérni velük száraz lábfej / sarok esetén.
Nagyon kiadós (az előző tégelyem egy évig volt elég!), így az ára egyáltalán nem tekinthető húzósnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Télapó hozta!
Imádom!!!
A krémet is, meg a Télapót is!
A banánosat használtam előtte, de ez a mandulás csoda talán még annál is jobb!
Isteni marcipános illata van....és hát a tégely, az valami imádnivaló!
Azt azért tudni kell, hogy ezeket a krémeket én lábápolásra használom!
Fantasztikusan jó eredményt lehet elérni velük száraz lábfej / sarok esetén.

tothdyna

2018. március 25.

Küllemre azonnal szerelem volt (boci szívelő némberként), nagyon tetszett az üveges csomagolás is, szerencsémre a kitett teszter sem volt még belőle buggyant (azóta már többször belefutottam romlott, büdös példányokba mâs BB termékeknél is), így egy gyors próba után már tettem is kosaramba ezt a guszta tégelyt. Ez a harmadik közös telünk, már a harmadik darab végénél járok, nem kérdés az itthoni népszerűsége. Oykor a pasi is megtalálja (a túl sok alternatíva között) és akkor hosszú hetekig ezt kenegeti minden extra száraz terûletére. Nehéz, sűrű, baromi lassan szívódik be, picit mű illtú,de mégis mindig újravevős, mert az egyik legjobb hatású kence, amivel találkoztam. Nem csillagos, de ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

little.shana

2017. december 3.

Anno nyertem játékon, marcipán illatú, testes kézkrém. Nekem túl drága, de szeretem a márkát és ez a termék is nagyon jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Ili83

2017. december 3.

Egyik legjobb ápolókrém így télen. Bár én imádom a testesebb zsírosabb krémeket. Én nappalra is bátran használom, mert borzasztóan száraz a bőröm. Illetve esténkén a talpamat is ezzel kenem be, nagyon jól hidratál. Az illata nekem tetszik, édes mandulához haszonló és sokáig érezhető a bőrömön. A Müllerben általában van kint tesztere, szerencsére mindenki kipróbálhatja, mielőtt megveszi. Minden esetre én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

nekoSX

2017. november 15.

Most fogyott el az első tégelyem, és újra is vettem. Nehezen szívódik be, de jól kenhető, kis mennyiség is elég belőle. Csak éjszakára használom én is, nem szeretem, ha napközben ragad a kezem és a környezetem is ezáltal. Jól hidratál-zsíroz, nagyon jó, hogy üvegtégelyes, nem vmi gagyi műanyag, először a csomagolásnak csábultam el. Egyedül a mű-mandula "szag" miatt kell levonnom egy csillagot. A mandula NEM ilyen szagú, legfeljebb a mű-mandula aromáknak van hasonló mandulát idéző szaga, ez engem zavar. Én elhinném úgy is, hogy van benne mandulaolaj, ha nem rakják hozzá ezt a természetellenes szagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

manna88

2017. június 21.

Kizárólag este, lefekvés előtt célszerű használni, mert elképesztő lassan szívódik be az állagánál fogva. Ezért is kapja a négy csillagot: napközben szinte lehetetlen használni.
Viszont tökéletesen, hosszú távon hidratál. Ha minden este keni vele az ember a kezét, még a legdurvább téli időszakot is át lehet vele hidalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

liliness

2017. május 18.

Azt hiszem, hogy ez az eddigi kedvenc krémem. A tömény mandulaillat az elején talán meglepő, de hamar hozzá lehet szokni, és nagyon finom az illata (már aki szereti a mandulát). Lefekvés előtt használva az utána következő napon is végig puha és selymes maradt a kezem. Nagyon sajnálom, hogy ilyen drága, mert nagyon hamar elfogy, de biztosan kényeztetem még ezzel a kezeimet a későbbiekben is. Ritkán szeretek ennyire krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glucose

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.