Burt's Bees

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2013. november 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

100%-ban természetes mézes ajakápoló E vitaminnal. Természetes és tökéletesen édes. Mint te. Ez a természetes összetevőket tartalmazó ajakápoló, gazdagon hozzáadott mézzel és E-vitaminnal táplálja a száraz ajkakat.

Kiszerelés: 4,25 g

Jelizz

2019. augusztus 4.

Sikerult jo aron hozzajutnom ,mert kulonben nem vettem volna meg. Nagyon eros kellemes mez illata van, jol hidratal de hagy egy eros reteget a szamon es lassan szivodikbe az ajkaimba. Inkabb telen tudnam hasznalni. Eleg gagyi a csomagolasa . Maradok a Blistex es a Carmexnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

szakalyreka

Korcsoport: < 18
2019. június 25.

Fantasztikus! Én általában este alvás előtt használom, hogy reggelre puha legyen a szám és a szárazság is eltűnjön, mert én matt folyékonyrúzsokat használok és eléggé szárítanak. A nagyon száraz, cserepes ajkakat is 1-2 nap alatt rendbe teszi. Előtte carmexet használtam, amit szintén szeretek, de ennek az állaga és az illata, íze jobban bejön. A mézes dolgokat nem szeretem, de ennek egyáltalán nem zavar az illata. És nagyon sokáig elég egy ilyen stift, pár napja néztem meg, mennyi van még benne és meg is lepődtem, hogy ilyen sok mert már elég régóta használom és egy carmex nem bírja eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 25.

Suncrown

2019. április 12.

Jo, tetszik. Engem a szaga nem zavar, kulonosebb izt sem erzek, onmagaban is jo, es tartos ruzsra felvive is szuper. Ruzshatas anelkul, hogy barkit is osszekennek a ruzsommal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 12.

BlindedByLipstick

2019. február 9.

Drága, de szépen rendbe hozta a kicserepesedett ajkaimat. A levonást a szaga miatt kapta: köze nincs a mézhez, engem a nyilvános mosdók nem éppen tavaszi rét frissességű szagára emlékeztet, szerencsére nem érezni sokáig, pláne, ha kinn mászkál az ember, de na, nem éppen kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

MaFa

2018. szeptember 4.

Már másodjára vettem újra ez a legjobb ajakápoló amit eddig használtam. Hamar helyre hozza a kiszáradt számat és sokáig marad rajta. Drága,de megéri. Biztos, hogy újra vásárolom ha megint elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

dynatty22

2017. november 26.

Egész jó ajakápoló gyengéd az ajkakhoz, kicsit tényleg waxos a hatása és az illata is kicsit erős de szerintem elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

arnimama

2016. november 30.

Az aktuális kedvenc ajakápolóm. Bár nem a legolcsóbb, de megéri az árát. Biztos hogy maradok ennél a márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

nyafatka

2016. október 19.

Nagyon jó, minden matt rúzs után tökéletesíti a számat, bár a barátom nem szereti a buta méz illatát, ezért inkább este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Virvatuli

2016. október 9.

Hogy én ezt mennyire szerettem! Több tubussal is elhasználtam, az egyik legjobb ajakápoló, amit valaha próbáltam. Nem is tudtam, hogy itthon is lehet kapni, ha legközelebb a Müllerben járok, megkeresem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

Lorna

2016. július 25.

Eddig egyik próbált Burt's Bees ajakápoló sem jött be nekem. A mézeset, és a promegraneteset próbáltam. Az illatuk túl erős és zavaró egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Honey

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.