Burt's Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. június 4.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakápoló shea vajjal, kókuszolajjal és körte kivonattal.

Kiszerelés: 4,25 g

Vanille23

2021. február 15.

Ezzel az ízkombinícióval engem teljesen levett a lábamról! Nagyon szeretem a kókuszos és a körtés dolgokat is, de szerintem elég kevés körtés kozmetikum van, a kettőt együtt pedig még soha nem láttam egy termékben. Érdekesen keverednek az illatok benne, egyszer inkább kókuszos, máskor inkább körtés. Habár legtöbbször a méhviasz ízét érzem :D De sebaj, nem vészes, meg hát nyilván az a jó benne, hogy sok benne a méhviasz, és az ápolja az ajkakat. Szóval az ápoló hatása is jó, de azért nem annyira kiemelkedő az árához képest. Én ajándékba kaptam, és nagyon örültem neki, magamnak nem vennék meg ennyiért egy ajakápolót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

NeliaA

2020. november 5.

Az árához képest nem egy nagy élmény, ez egy tipikus "semmi extra" ajakbalzsam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Az árához képest nem egy nagy élmény, ez egy tipikus "semmi extra" ajakbalzsam.

MaFa

2020. március 10.

A honey lip balmot már évek óta használom és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Ezt pedig azért vettem, mert valami más illattal be akartam újítani. Nagyon szuper az illata. Miközben felkenem keveredik a körte és a kókusz illat. Először furcsa,de pár használat után megszoktam és nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

ABarbara

2017. február 21.

Én reggelente használom az arcápolási rutinom közben hagyom hatni és a sminkelés végéhez érve letörlöm a maradékot és jöhet az aznapi ajakkence.
Kellemes az íze, állaga, szeretem használni, viszont nincs meg a hűha érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Kellemes az íze, állaga, szeretem használni, viszont nincs meg a hűha érzés.

evasimonyi

2017. február 8.

Nemrég vettem, de már most imádom, fantasztikusan hidratál és ápol, pedig nekem nagyon szárazak az ajkaim. Az illata pedig egyszerűen fantasztikus. Picit drágálltam elsőre (1200 ft körül volt a müllerben), de nagyon szeretem, és biztos, hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

potimano

2016. szeptember 5.

A másik kedvencem a sorozatban, én kifejezetten éjszakai ajakápolónak használom, így jó vastagon viszek fel az ajkamra jó pár réteget. Az illata mennyei, én már teljesen az alvásidőt asszociálom vele, sajnos pár nap múlva el fog fogyni, ahogy nézem, nagyon a végét járja. Még van néhány másik Burt's Bees ajakápolók, és jó párat kipróbáltam már, nekem ez az egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Tvylvis

2016. július 27.

Nem az első, és nem is az utolsó ajakápolóm a márkától. Teljesen korrekt ajakápoló szerintem. Jól hidratál, kellemes érzés viselni, és szerintem inkább beszívódik, mint lekopik. Ízét én nem érzem, az illata engem nem zavar, amúgy is elég gyengén érezni. Nagyon jól tartja az állagát a tubusban, nem kenődik, olvad szét egy picit melegebb időben sem. Viszont az tény, hogy ez egy puhább állagú ajakápoló, viszonylag sok kerül egy húzással a szájra, főleg, ha melegebb idő van. Én egyedül ezt a pici kupakot nem szeretem, hajlamos kiugrani a kezemből. Ugyanakkor nem reped, nem töredezik a csomagolás. Erős négyes, mert azért csodaszer státuszt nem ért el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

LaurenC.

2016. január 5.

Kanadában vettem reptéren, nagy reményekkel. Milyen jó lesz, természetes, meg menő, meg minden. Nekem nem jött be, száírtaj a szám, konkrétan, néhány perc múlva már papír száraz az ajkam, nedvesítenem kell és egyre rosszabb. Ördögi kör. Függőséget okoz és nem is használ. Az árához képest és amúgy is, nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

Evica

2015. január 11.

Imádom! Alig vártam, hogy végre kipróbáljam ezt a márkát, és nem csalódtam! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Imádom! Alig vártam, hogy végre kipróbáljam ezt a márkát, és nem csalódtam! ;)

laughingbubbles

2014. december 16.

Habár az oldalt rendszeresen látogatom, és több mindent is az alapján vásároltam már meg, amiket Ti írtok róluk itt; ez az első véleményezésem, mert ezt muszááááj megosszam a kedves érdeklődőkkel! (: Nem vagyok/voltam soha nagy ajakápoló barát, szerencsére alapjáraton jól hidratált a bőröm ezen területe, ámde megesik, hogy megbetegszem, na és olyankor bajlódom én is a száj szárazsággal, berepedezéssel. Próbáltam már mindenfélét, esküszöm, hogy nemhogy segített volna bármelyik is, de még jobban kiszárította a szám!!!!!! Persze lehet én működöm rosszul.. Minden esetre, utóbbi látogatásom során Londonban találkoztam Ővele, és mivel imádom a kókuszt....mmm....hát tegyünk egy próbát! Pont egy csúnya herpesz vírus után voltam, szóval nemhogy száraz, de még sebes is volt a szám; de hogy ez két nap alatt hogy rendbe hozta!!!!! Illetve azóta is használom ám folyamatosan, mert tényleg az első szerzeményem, ami nem bántja a bőröm, és az illata is ooooolyan isteni, hogy szavakba nem tudom önteni! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.