Burt's Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Természetes alapanyagokból készült ajakbalzsam mangó vajjal, ami hidratálja, védi és nyugtatja az ajkakat.

Kiszerelés: 4,25 g

Capy

2018. március 2.

Egy praktikus, kellemes ajakápoló, végre nem olyan az összetevők listája mint a többi menőnek..nem száraz, nincs rá késztetésem hogy mindig azonnal újrakenjem, napi egyszer elég elővenni de előfordul hogy elfelejtem, mert egyszerűen nem száraz a szám ha ezt használom. Nem tudok rá igazából semmi kiemelkedőt mondani (a mangós illaton kívül persze), de semmi negatívumot sem, belegondolva nekem ez bőven elég. Pedig mostmár kb három éve, hogy megvettem Angliában. Újraveszem ha elfogy, nem próbálkozom mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

deezsina

2017. május 10.

Két fajtát próbáltam ebből a termékből, ez egészen bejött! Nálam a klasszik gyógyszertári ajakápoló hatása a mérce, annyira azért nem jó, de az illata meg a kiszerelése ezt valamelyest kompenzálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

_-Mia-_

2016. november 3.

Nekem nem kiemelkedő a hatása, és az illatát sem szeretem. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Nekem nem kiemelkedő a hatása, és az illatát sem szeretem. Nem fogom újravenni.

potimano

2016. szeptember 5.

Nagyon jól hidratál, kellemes krémes érzést hagy maga után. Számomra negatívum a szaga, szerintem a Burt's Bees ajakápolók közül ennek a legkevésbé finom az illata, de ezért nem pontoznám le nagyon mert barátnőmnek pl. ez a kedvence, szóval ez ízlés kérdése :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Ancsuk

2016. április 7.

Ajándékba kaptam de régebben is sok jot hallottam errol a markarol, imadom h natur termek plusz h meg mangos dupla orom, kremes az allaga , illata nekem az egyik gyerek ragora emlekeztet. Remekul hidratalja a szamat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Ildie

2015. április 28.

Mézeset szerettem volna eredetileg, de az nem volt, és már nem is bánom, mivel ez simán csak isteni.
Imádom ezt a márkát, van egy a fürdőben, egy a konyhában egy az éjjeliszekrényemben, és nem tudom abbahagyni a vásárlását. A mangós jelenleg az esti darab.
Komolyra fordítva a szót. Első körben ugye ez 100% természetes, nem kőolajat kenek a számra, mint más népszerű ajakápolók. (fel nem tudom fogni, mindegy…)
Ize nincs, nem fogom megenni, ez nálam külön jó (az EOS-t rendszeresen megeszem). Az illata kiváló, bár ha nem lenne, azzal se lenne bajom. A hidratáló hatása kiváló, viszont nem undi. A puhaságára nem panaszkodom, szerintem pont úgy fog fogyni, mint az Yves Rocher-es szőlőmagos. (a Lip shimmer, a vékony színezett ajakápolója a márkának sokkal jobban fogy).
Kenem a számat, akkor is ha nem is kéne (bár ez ritka), csak mert olyan jó érzés. Nekem ez simán megéri a különbséget árban, hogy nem a muszáj miatt kenem, nincs a „jajj ne felejtsd el mert fájni fog”, hanem, tényleg kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

VeraTala

2015. március 16.

Vizesebb, nem az a nagyon tömény formula (nekem a kicsit sűrűbb jobban bejön), és nem túl sokáig tartó hidratáló hatás, így viszonylag gyorsan fogy. Az illata is jó, bár sokadjára már kicsit túl sok nekem... Nem rossz, de határozottan nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

turbolya

2014. november 29.

Általában a tégelyes ajakápolók stiftes "kényelmi" változata szokott a gyengébb eresztés lenni, de itt fordítva érzem: ezt sokkal hatékonyabbnak és kellemesebbnek találom, mint a klasszikus tégelyest. Az illata, az állaga, az élménye kííívánnivaló, akkor is kenem, ha nem kéne. A viszonylag lágy, krémes formula miatt viszonylag gyorsan fogy amúgy is. Azt nem mondom, hogy mellette nincs több szájszárazság, de nappalra jó és elég tud lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.