Burt's Bees

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. november 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• egy lehelletnyi színnel vonja be az ajkakat
  • puhít és hidratál

pankalany

2019. szeptember 6.

Rose árnyalatban vettem meg, és több tekintetben is csalódást okozott. Egyrészt netről rendeltem és egy picit pirosabb a színe mint vártam, a kupak alapján rózsaszínesebbnek gondoltam, az jobban az én színem lenne. Másrészt a pörkölt hasonlatot abszolút értem, az a fényes színezett réteg amit hagy az ajkakon, tényleg egy picit az óvatlanul elfogyasztott ebédre hajaz, mindenképpen tükör előtt tegyük fel, különben elég ciki lesz a végeredmény. Szóval egy picit sűrűbb, krémesebb állagnak jobban örültem volna, és mintha egy cseppet szárítana is. Azért elhasználgatom, de tuti nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

evaedinakiss

2019. szeptember 5.

Red Dahlia színt használok és nagyon szeretem. Szép színt ad, természetes a hatása és ápolja is az ajkamat. Ha esetleg kiszárad a szám akkor a szín nélküli verziót használom, azt is szeretem. Évek óta csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

clairenoctuelle

2019. január 4.

A Pink Blossom nevű árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Amióta megvan, gyakorlatilag egyáltalán nem használtam szájfényt: ez tökéletesen helyettesíti, ráadásul közben még ápolja is az ajkamat. Nálam ez csodaszernek minősül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

orchidea8627

2018. december 30.

Egy halvány rózsaszín színben van meg, nagyon szeretem.
Hidratál, fényes és szép enyhe kis színt ad az ajkaknak.
Nem nagyon tudom ragozni, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Egy halvány rózsaszín színben van meg, nagyon szeretem.
Hidratál, fényes és szép enyhe kis színt ad az ajkaknak.
Nem nagyon tudom ragozni, jó kis termék.

lolkabolka

2018. december 18.

Talán 4-5 éve vettem, az akkori széria "daisy" (?) fantázia nevű színezett balzsamát. Rózsaszínes karamellás színűvolt. Azóta sem sikerült azt az árnyalatot beszereznem. Nagyon illett hozzám, szerettem. Kár ért, az 5* jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

izabella73

2018. november 1.

Jól hidratál,ad egy kis színt is,szépek az összetevői ezért alapjába véve elégedett vagyok vele,viszont az illata és íze nem igazán tetszik ezért csak 4*ot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

Izar

2018. október 5.

Hmm, ez tetszik! :-)
Nagy ajakbalzsam (és rúzs, és szájfény, és mindennemű ajakkence) fogyasztó vagyok, eddig két termék volt, ami megütötte a szintet: az egyik a Lush Honey Trap / Whipstick páros (gyakorlatilag ugyanaz a termék, ha megnézed az INCI-jüket, csak az ízesítés/illat más), a másik a Phi Mézi ajakbalzsam.

Most akkor ő is csatlakozik, és így már egy triót alkotnak. Sok éve próbáltam a márkától egy másik terméket (Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil) mert annyi jót hallottam a szájkencéiről (is), de az akkor nem győzött meg. Most megvettem a Rose és a Zinnia árnyalatot, ők pedig cserébe engem vettek meg kilóra. :-)

Az állaguk tökéletes: puha, könnyen kenhető, de azért tapad annyira, hogy sokáig fent van és nem kell percenként újrakenni.
A színük... az a helyzet, hogy nekem eléggé pigmentált a szám, a saját színe is elég intenzív, így ezek nem annyira látszódnak rajta (a Rose jobban, mint a Zinnia, bár a pörkölt hasonlatot én abszolút nem értem, mert semmi nem látszik belőle, ha kimegyek a szám vonalából, akkor sem), de azért nem bánom, hogy színezettek, mert megvan az illúzió, hogy akkor most egy kicsit jobban nézek ki tőlük. :-)

Ízt nem nagyon érzek, illatról pedig nincs szó, legfeljebb némi avas olajat vélek felfedezni, de csak nagyon haloványan, ez még nálam abszolút a belefér kategória. Főleg úgy, hogy milyen jól esnek a számnak.
Jön a tél, majd most meglesz a nagy bevetés és kiderül, hogy élesben hogyan teljesítenek. (Elvégre nyáron meg ősszel még az is szuper, ami télen egy mozdulattal a kukában landolna.) Beszámolok majd.

Ja, swatcholás alapján a színek valahogy így viszonyulnak egymáshoz (szerintem):
Hibiscus: Na ez már szerintem is pörkölthöz közelít. :-) Viccet félretéve egy nagyon szép enyhén téglás rózsa, szerintem ez mindenkinek jól állhat.
Zinnia: Inkább narancsos, határozottan halványabb a Hibiscusnál.
Rose: Szintén egy mindenkin szép szín, puha, meleg rózsaszín nagyon enyhe pirosas beütéssel.
Red Dahlia: Nevével ellentétben semmi piros/vörös nincs benne, egy melegbarna szépség, talán a Clinique Black Honey szájbalzsamához hasonlít.
Pink Blossom: Halvány rózsaszín, és bár nem szoktak jól állni az ilyen színek, de ezt megvettem volna (ha lett volna bontatlan, nem szétbarmolt darab belőle az üzletben...), mert nagyon áttetsző, és van egy melegsége az árnyalatnak, ami miatt szerintem szintén egy univerzális darab, mindenkin jól mutathat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Hmm, ez tetszik! :-)

Zinnia: Inkább narancsos, határozottan halványabb a Hibiscusnál.

Witchvortex

2018. augusztus 28.

Rose - Nagyon szeretem, jól hidratál rúzs helyett használom hétköznapokra. Megéri az árát, sokáig kitart és nagyon jól kombinálható hosszantartó Lip Tintekkel / Lip Stainekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Judittttt

2018. július 5.

A 'Rose' árnyalatot birtoklom, és nagyon szeretem. Nem olyan olcsó, de kevés kell belőle, és így elég sokáig elég, pl nekem már több mint egy éve megvan egy tubus. Kb naponta 3x kenem vele az ajkaimat, sminkelés közben, meg nap közben még 1-2 alkalom. Könnyen lesznek szárazak és cserepesek az ajkaim, de ez az ápoló gyorsan segít rajtuk. Nincs beleszórva illóolaj hogy kamu-bizsergesse az ajkakat hogy kamu-úgy érezd, hogy ez most segít (nekem a rikító sárga piros kupakos pillanatragasztó ugyanis sajna nem vált be egyáltalán, csak bizsergetett és nem hidratált). Mindemellett direkt olyat kerestem, ami színezett, mivel az ajkaim eleve némileg kisebbek és néhol a kontúrja határozott. Ez az ápoló nagyon szép, természetes színt ad neki, és nem zavaró érzés az ajkakon. Tükör azért nem kell hozzá, de jó a telefon tükröződésébe megpillantani, hogy ne nézzél ki úgy, mint aki pörköltet ivott egy öblös tálból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

eeraa

2018. március 30.

Nagy kedvencem lett! Ápol, sokáig tart (nem kell 100 rétegben felvinni) és nagyon szép de nem túl erős színt kölcsönöz. Hétköznapokra tökéletes. Szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ammonium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Lanolin

Édesgyökér kivonat féle, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használnak. Lásd még édesgyökérkivonat.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.