Burt's Bees

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. november 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• egy lehelletnyi színnel vonja be az ajkakat
  • puhít és hidratál

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

HEva

2021. március 17.

Nem tudom, hogy nekem megromlott vagy már akkor is büdös volt mikor vettem, de most elég kellemetlen. Valamiért jobbra emlékeztem, de elvileg még nem járt le a szavatossága úgyhogy lehet hogy alapból büdös volt.
A Hibiscus van meg ami rajtam sajnos olyan mintha pörkölt szaftos lenne a szám.xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Lili2109

2020. július 30.

Hibiscus van meg, borsos ára van de nagyon jó ez az ajakápoló, van benne anyag, és a színe is szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

dkitti87

2020. július 9.

Nekem a Red Dahlia van meg belőle. nagyon szerettem volna színeket is, miután a sima változatot nagyon szeretem. Kicsit csalódtam benne, a szine másabb mint amire számítottam, bar többszöri átkenés után elég intenzív, az illata nem túl jo, de meg lehet szokni, viszont úgy érzem nem hidratál annyira mint a sima, ettől függetlenül nem rossz, legalább natúr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Lina14

2020. június 11.

Nekem is a Zinnia van meg, ami rajtam egy epres szin. Sima, no-makeup napokon szeretem hasznalni, mert ad egy kis szint, de valoban nem sokat. Kellemes viselni puhit, de erdemes ujrakenni napkozben, mivel nem szinez vagy fogja be az ajkakat, cask feluleti szint ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

sznobvagyoktudom

Korcsoport: < 18
2020. június 5.

Nekem a zinnia szín/ változat van meg. Nagyon elégedett vagyok vele és az illatát se találom rossznak. Estére szoktam használni, reggelre pedig szépen feltölti a szám. Viszont nem fogom újravenni, mert ki szeretném próbálni a többi burt's bees szájkencét is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 5.

MormiOrsi

2020. május 14.

Nagy csalódás nekem, nagyon vágytam rá, éppen azt a korszakomat élem, mikor próbálok olyan kozmetikumokat találni, amiknek szépe az INCI-je, ezt is azért rendeltem be a Notinoról egy tusfürdővel együtt.
Szóval sajnos kb. az összetevőkön kívül semmi sem tetszik benne :(
- az illata, vagy inkább szaga: gyerekkoromban éreztem ilyet utoljára, a tehenek istállójában, nem bírom elviselni magamon, nagyon rossz!
- jobb színezettséget vártam, nekem az is fontos szempont lett volna, eddig erre a labellot használtam, egyelőre ahhoz kell visszatérjek, mert jobb ilyen téren.
- nagyon zsírosnak érzem, ami nem szívódik be, csak ott csücsül a számon.
Egyszóval nem veszem újra, ennyi pénzért meg pláne. Sőt lehet, hogy elhasználni sem fogom bírni :( Ezek miatt nem ajánlom a terméket senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Szóval sajnos kb. az összetevőkön kívül semmi sem tetszik benne :(
- nagyon zsírosnak érzem, ami nem szívódik be, csak ott csücsül a számon.

hgabriella97

2020. március 25.

Nagyon jó színezett hidratáló. Nincs erős színe, csak egy kis árnyalatot ad, vizesen fényes, jól hidratál, kellemes használni. Az illata nagyon furcsa, de még is tetszik. Red dahlia és hibiscus árnyalat van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Viva777

2020. január 28.

Imádtam, de egy hét után elhagytam. Beesett a lift akna a. :( nem biztos, hogy újra eszem, szerintem drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

angyalka1225

2020. január 28.

Ajj, de szeretnék 5 csillagot adni..! :) Csak azért nem, mert vártam volna valami rózsás illatot, de sajnos ez esetleg csak a színére utal. Még az illatanyagmentességet is elnéztem volna, van olyan (színtelen) ajakírem is, de ennek inkább valami olyasmi, mintha valaha lett volna, csak a sok használattól ez megromlott volna. Ettől függetlenül szeretem, mert rajtam "my lips but better"-hatása van és sokáig érzem, hogy hidratálja, amikor meg már nem, hát szívesen kenem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Zsanita

2019. december 20.

Szép a színe és hidratál is, de azért egyiket sem viszi túlzásba. Valahogy többre számítottam ennyiért meg ennyi ajánlást olvasva róla amerikai oldalakról. Plusz pont a természetes összetevőkért, de még mindig nem maxos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ammonium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Lanolin

Édesgyökér kivonat féle, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használnak. Lásd még édesgyökérkivonat.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.