Burt's Bees

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. november 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• egy lehelletnyi színnel vonja be az ajkakat
  • puhít és hidratál

hgabriella97

2020. március 25.

Nagyon jó színezett hidratáló. Nincs erős színe, csak egy kis árnyalatot ad, vizesen fényes, jól hidratál, kellemes használni. Az illata nagyon furcsa, de még is tetszik. Red dahlia és hibiscus árnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Viva777

2020. január 28.

Imádtam, de egy hét után elhagytam. Beesett a lift akna a. :( nem biztos, hogy újra eszem, szerintem drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

angyalka1225

2020. január 28.

Ajj, de szeretnék 5 csillagot adni..! :) Csak azért nem, mert vártam volna valami rózsás illatot, de sajnos ez esetleg csak a színére utal. Még az illatanyagmentességet is elnéztem volna, van olyan (színtelen) ajakírem is, de ennek inkább valami olyasmi, mintha valaha lett volna, csak a sok használattól ez megromlott volna. Ettől függetlenül szeretem, mert rajtam "my lips but better"-hatása van és sokáig érzem, hogy hidratálja, amikor meg már nem, hát szívesen kenem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Zsanita

2019. december 20.

Szép a színe és hidratál is, de azért egyiket sem viszi túlzásba. Valahogy többre számítottam ennyiért meg ennyi ajánlást olvasva róla amerikai oldalakról. Plusz pont a természetes összetevőkért, de még mindig nem maxos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

pankalany

2019. szeptember 6.

Rose árnyalatban vettem meg, és több tekintetben is csalódást okozott. Egyrészt netről rendeltem és egy picit pirosabb a színe mint vártam, a kupak alapján rózsaszínesebbnek gondoltam, az jobban az én színem lenne. Másrészt a pörkölt hasonlatot abszolút értem, az a fényes színezett réteg amit hagy az ajkakon, tényleg egy picit az óvatlanul elfogyasztott ebédre hajaz, mindenképpen tükör előtt tegyük fel, különben elég ciki lesz a végeredmény. Szóval egy picit sűrűbb, krémesebb állagnak jobban örültem volna, és mintha egy cseppet szárítana is. Azért elhasználgatom, de tuti nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

evaedinakiss

2019. szeptember 5.

Red Dahlia színt használok és nagyon szeretem. Szép színt ad, természetes a hatása és ápolja is az ajkamat. Ha esetleg kiszárad a szám akkor a szín nélküli verziót használom, azt is szeretem. Évek óta csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

clairenoctuelle

2019. január 4.

A Pink Blossom nevű árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Amióta megvan, gyakorlatilag egyáltalán nem használtam szájfényt: ez tökéletesen helyettesíti, ráadásul közben még ápolja is az ajkamat. Nálam ez csodaszernek minősül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

orchidea8627

2018. december 30.

Egy halvány rózsaszín színben van meg, nagyon szeretem.
Hidratál, fényes és szép enyhe kis színt ad az ajkaknak.
Nem nagyon tudom ragozni, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Egy halvány rózsaszín színben van meg, nagyon szeretem.
Hidratál, fényes és szép enyhe kis színt ad az ajkaknak.
Nem nagyon tudom ragozni, jó kis termék.

lolkabolka

2018. december 18.

Talán 4-5 éve vettem, az akkori széria "daisy" (?) fantázia nevű színezett balzsamát. Rózsaszínes karamellás színűvolt. Azóta sem sikerült azt az árnyalatot beszereznem. Nagyon illett hozzám, szerettem. Kár ért, az 5* jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

izabella73

2018. november 1.

Jól hidratál,ad egy kis színt is,szépek az összetevői ezért alapjába véve elégedett vagyok vele,viszont az illata és íze nem igazán tetszik ezért csak 4*ot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ammonium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Lanolin

Édesgyökér kivonat féle, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használnak. Lásd még édesgyökérkivonat.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.