Bvlgari

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Összetevők: szegfű, bors, ibolya, rózsa, jázmin, tea, szantálfa, gyöngyvirág, cédrus

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
RITKASÁG 🌸 Bvlgari Pour Femme
Ár: 48.000 , Eladó: Csokri
Állapot: 100/100 ml , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Bvlgari Parfums Pompom
Ár: 10 000 , Eladó: Krém Anna
Állapot: sose hasznalt, a doboza megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, Postan marado vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zsuzska78

2021. július 21.

Egy időben ez az én illatom volt, aztán jöttek az új szerelmek (sok)..Elfogyott, gondoltam ismét álljon a polcon, ha ehhez támad kedvem. A Müll...-be ismét megszaglásztam, uhhh ez már nem az! Kérdezem az eladót, valóban változott az illata, azt kell mondjam-sajnos. Nekem ez már nem az..a karakteres komoly parfüm, aminek mélysége volt. Sikerült egy régi edt példányhoz jutni, picit más, de a régi feelinggel. A 4 csillag az újnak szól, a réginek 10 *!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

EvandEra

2020. június 30.

Valamit változtattak az illatán, mert anno egy komoly nőies parfüm volt, erős utóillattal, ma viszont valahogy olcsóbb hatású az egész, nem is olyan tartós és az utóillat inkább a mosott ruhára emlékeztet az öblítő illattal. Elvették azt a füstös karakteres illatot belőle. Így se rossz de már nem ugyan az mint sok évvel ezelőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

akszie

2020. február 10.

Édesanyám használja ezt, nagyon régóta. Sokat gondolkodtan rajta, hogy vásároljak magamnak, mert az illata abszolút lehengerel. De túl sóher voltam ehhez, sosem vitt rá a lélek.
A fordulópont akkor állt be, amikor kedves másodszülött gyermekem, indulásnál lebukta a kabátomat, és az öcsém tűzoltás gyanánt ezt kapta le, és fújt be vele. Még egy hónap múlva is éreztem az illatát. Akkor tudtam, hogy ha valami, hát ez megér minden forintot számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Micike68

2019. július 18.

Ez egy kifejezetten elegáns illat, olyan hölgyeknek, akik magabiztosak, céltudatosak. Nem tolakodó, de nem marad észrevétlen sem. Nagyon kellemes visszafogott púderes virágillat, ami szerintem tartós is. Felvitelkor kicsit fura, hogy egyszerre akar jelentkezni minden ami benne van, de aztán nagyon szépen változik, és átalakul egy kifejezetten elegáns illattá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

elvanui

2019. május 24.

Imádom. Gyönyörű púderes-íriszes ibolyaillat, nagyon enyhe zöldes kezdéssel, visszafogott, értelmiségi, kontyos-kosztümös, szép, kiegyensúlyozott harmincas-negyvenes nők illata. Jófeleség-, jóanya-, jóbarátnő-illat. Olyan megnyugtató, mint egy érettebb barátnő, aki a legpánikkeltőbb helyzetben is higgadt, halkszavú, selymesen búgó hangon térít észhez és nyugtat meg. És mindig tudja, mikor mit kell csinálni.
Rohanok is Hozzá mindig, ha jön valami ijesztő. Még nem csalódtam benne. Nyolc órát zokszó nélkül végighúz, mint a hölgy, akit megtestesít. Szeretem a reinkarnációját is, a gyönyörű nevű Splendida Iris d'Or-t, és jó, hogy újra van. Rossz lenne nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Piscinke

2018. december 17.

2016. 05. 31. Számomra ez az illat elég jellegtelen, egy édeskés elegáns halovány valami (és se a túl édes, se az elegáns illatokat nem szeretem). Nem érzem azt a késztetést, hogy megszagoljam újra és újra.

2018. 11. 08. Megérkezett a minta, és hát fel kell emelnem azt a 2 csillagot:) Most rá vagyok kattanva erre a púderes-finom-ibolyás-stb. vonalra, és sejtettem, hogy 2 és fél év után ki kéne megint próbálni ezt az illatot. Nem az a katartikus illatélmény, de olyan szinten relevánsnak érzem, hogy hú, de jó lenne, ha lenne belőle :D

2018.12.17. Vettem azóta egy kedves társunktól, és használom gyakran, örömmel. Megfoghatatlan, beazonosíthatatlan, lágy, finom, nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

lujzcsi

Korcsoport: >54
2018. augusztus 15.

A kolléganőmtől kaptam egy mintát. Első fújásra úgy gondoltam, nem az én illatom, de ahogy telt az idő, egyre jobban beindult a szerelem! Már vettem is egy 50 ml-st. Inkább érettebb nőknek való elegáns, de nem tolakodó púderes illattá válik a bőrömön. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

mikkamakka75

2018. április 23.

Kellemes kis illat. Pùderes, viràgos, visszafogott. Olyan kis csinos. Teljesen megèrtem, hogy sokan szeretik, de engem halàlra untat. Egyszerű, mint a faèk, bàr ez nem feltètlenül baj. De nekem egy kicsit azèrt igen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 23.

Judita88

2018. április 14.

Nekem ez a nagybetűs parfüm, imádom a virágosságát és a lágyságát. Először gimiben találkoztam vele több mint tíz éve, amikor valakitől kaptam egy parfümmintát, és alig vártam, hogy vehessek magamnak is egyet belőle, azóta is tart a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Chastain

2018. március 20.

Alapvetően szeretem a Bvlgari parfümöket. Igaz a kedvenc az Omnia. Kellemes, friss illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Eugenol, Farnesol, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Lyral, Cinnamal
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.