Best of Beauty 2019

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Összetevők: szegfű, bors, ibolya, rózsa, jázmin, tea, szantálfa, gyöngyvirág, cédrus

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Üvegében Bvlgari Pour Femme RÉGI KIADÁS ❣️
Ár: 29. 000 , Eladó: Csokri
Állapot: 100/98, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Bvlgari Pour Femme IFRA ELŐTTI!
Ár: 3200 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest Debrecen, fizetés: Személyesen posta foxpost
Micike68

2019. július 18.

Ez egy kifejezetten elegáns illat, olyan hölgyeknek, akik magabiztosak, céltudatosak. Nem tolakodó, de nem marad észrevétlen sem. Nagyon kellemes visszafogott púderes virágillat, ami szerintem tartós is. Felvitelkor kicsit fura, hogy egyszerre akar jelentkezni minden ami benne van, de aztán nagyon szépen változik, és átalakul egy kifejezetten elegáns illattá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

elvanui

2019. május 24.

Imádom. Gyönyörű púderes-íriszes ibolyaillat, nagyon enyhe zöldes kezdéssel, visszafogott, értelmiségi, kontyos-kosztümös, szép, kiegyensúlyozott harmincas-negyvenes nők illata. Jófeleség-, jóanya-, jóbarátnő-illat. Olyan megnyugtató, mint egy érettebb barátnő, aki a legpánikkeltőbb helyzetben is higgadt, halkszavú, selymesen búgó hangon térít észhez és nyugtat meg. És mindig tudja, mikor mit kell csinálni.
Rohanok is Hozzá mindig, ha jön valami ijesztő. Még nem csalódtam benne. Nyolc órát zokszó nélkül végighúz, mint a hölgy, akit megtestesít. Szeretem a reinkarnációját is, a gyönyörű nevű Splendida Iris d'Or-t, és jó, hogy újra van. Rossz lenne nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

zsuzska78

2019. február 1.

Egy időben ez az én illatom volt, aztán jöttek az új szerelmek (sok)..Elfogyott, gondoltam ismét álljon a polcon, ha ehhez támad kedvem. A Müll...-be ismét megszaglásztam, uhhh ez már nem az! Kérdezem az eladót, valóban változott az illata, azt kell mondjam-sajnos. Nekem ez már nem az..a

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Lilu003

2019. január 29.

Igazi klasszikus illata van, egyel idősebb generáció parfümje. Régen sok hasonló illatot éreztem az idősebb korosztályon, ma már nem gondolom túl divatos illatnak. Virágos elegáns parfüm, a maga célközönségének jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Piscinke

2018. december 17.

2016. 05. 31. Számomra ez az illat elég jellegtelen, egy édeskés elegáns halovány valami (és se a túl édes, se az elegáns illatokat nem szeretem). Nem érzem azt a késztetést, hogy megszagoljam újra és újra.

2018. 11. 08. Megérkezett a minta, és hát fel kell emelnem azt a 2 csillagot:) Most rá vagyok kattanva erre a púderes-finom-ibolyás-stb. vonalra, és sejtettem, hogy 2 és fél év után ki kéne megint próbálni ezt az illatot. Nem az a katartikus illatélmény, de olyan szinten relevánsnak érzem, hogy hú, de jó lenne, ha lenne belőle :D

2018.12.17. Vettem azóta egy kedves társunktól, és használom gyakran, örömmel. Megfoghatatlan, beazonosíthatatlan, lágy, finom, nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

lujzcsi

2018. augusztus 15.

A kolléganőmtől kaptam egy mintát. Első fújásra úgy gondoltam, nem az én illatom, de ahogy telt az idő, egyre jobban beindult a szerelem! Már vettem is egy 50 ml-st. Inkább érettebb nőknek való elegáns, de nem tolakodó púderes illattá válik a bőrömön. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

mikkamakka75

2018. április 23.

Kellemes kis illat. Pùderes, viràgos, visszafogott. Olyan kis csinos. Teljesen megèrtem, hogy sokan szeretik, de engem halàlra untat. Egyszerű, mint a faèk, bàr ez nem feltètlenül baj. De nekem egy kicsit azèrt igen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Judita88

2018. április 14.

Nekem ez a nagybetűs parfüm, imádom a virágosságát és a lágyságát. Először gimiben találkoztam vele több mint tíz éve, amikor valakitől kaptam egy parfümmintát, és alig vártam, hogy vehessek magamnak is egyet belőle, azóta is tart a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Chastain

2018. március 20.

Alapvetően szeretem a Bvlgari parfümöket. Igaz a kedvenc az Omnia. Kellemes, friss illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

Pocok96

2018. március 7.

Nagyimnak ez A PARFÜM! Hosszú évek óta mindig újravesszük neki, nagyon tartós, erős illata van. Nekem nem igazán tetszik, de nem is én használom, hanem Ő! Igazán karakteres, nagyon "komoly" illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Eugenol, Farnesol, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Lyral, Cinnamal
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.