Bvlgari

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2016. július 19.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatjegyek: gránátalma, pézsma, rózsa, damaszkuszi rózsa, jázmin, szantálfa, olibanum

Ár: 1200/2200 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5 ml/10ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost előre utalással
Ár: 10.000 , Eladó: Niki992
Állapot: 2x hasznalt, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/posta

Frufru3

2019. december 16.

Az üvegét megszagolva nagyon finom rózsásnak éreztem. Kifújás után nagyon furcsa katyvasz volt. Nem viccelek: szagolgattam,H most a kabátomnak pörkölt szaga van és azt érzem keveredni a parfümmel a csuklómon,hihetetlen. Az első 10 percben pörkölt szaga volt valami hátsó zöngével.
Eltelt egy kis idő,mire újra meg mertem szagolni.
Átalakult egész egyszerű rózsaolaj illattá. Puha,csendes rózsa olaj. Viszonylag hosszan éreztem,de nem "illatozott",csak ha a kezemhez hajoltam.
Egyelőre nem volt meggyőző.Kár..az üvegben fincsi volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Eltelt egy kis idő,mire újra meg mertem szagolni.
Egyelőre nem volt meggyőző.Kár..az üvegben fincsi volt.

Kisangyalcsillag

2019. július 14.

Ápr 17:Nagyon szeretem a rózsát illatokban, írisz után a második. 😊De! Nem akkor tetszik a rózsa a legjobban mikor ő a főszereplő. Mellékszerepekben jobban teljesít nálam. 😊 Sok rózsás parfümben érzem azt a dohos, fülledt, párás illatot, tudjátok mire gondolok, igaz? 😉😉😉 És nekem az nem tetszik.

Felfújáskor ebben is érzem, de nagyon halványan és nagyon rövid ideig. Szerencsére. 😊 Egy végtelenül finom, üde, nőies koncepció ez, a szantálfa ad neki egy enyhe fás beütést, ami nekem nagyon tetszik. Mainstream kategóriában szerintem Bvlgari rózsái a legszebbek, főszereplőként is 😊😉

Júl 14: eladtam. Nem tudtam megszokni mégsem azt a kezdeti fülledt, dohos pince szagot. 🙁🙁
Kár, mert a leszáradása nagyon tetszett. Azért kétségbe nem esem, maradt így is mit fújnom. 😁😁
-2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

-2 csillag

cupcake24

2019. június 20.

Nagyon finom, rózsás illata van, imádom. A tartósságával viszont problémám van. Napközben többször is újra kell fújni, ezért valószínűleg nem is fogom újravásárolni. Sajnálom pedig, mert tényleg nagyon tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Renike77

2019. február 1.

A rózsás parfümök közül egyelőre ez a legjobb, mivel nem fanyar rózsaillat, hanem édeskés. Kiváló összhatás, jól eltalált arányok.
Abszolút nőies, kellemes illat. Nem lehet vele mellélőni.
A tartóssága viszont közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Abszolút nőies, kellemes illat. Nem lehet vele mellélőni.
A tartóssága viszont közepes.

pinkyy

2019. január 28.

Egy kellemes, nem hivalkodó, kedves rózsaillat. Ajándékba kaptam 2éve egy karácsonyi Bvlgari-partin, méghozzá egy rendes, nagy üveggel. Elsőre nem tudtam azonosulni vele, de igazából ellenvetésem sem volt. Aztán ahogy eljött a tavasz és a nyár, egyre jobban sikerült megszeretnem. Egy elegáns, romantikus illat. Az üvege nagyon szép, kifinomult, egyetlen hibája, hogy nem a legstabilabb, ezért óvatosan kell megközelíteni pl portörléskor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Maknae

2018. október 20.

Alapvetően gyűlölöm a rózsaillatot, de mivel tipikusan a "rózsaszín üveges" parfümök váltak be eddig, azért megnéztem ezt is egy papírcsíkon. Meglepődtem, hogy mennyire tetszik, és hogy a rózsa ellenére nem kezdtem el tőle fuldokolni. Ki is próbáltam a csuklómon. Közelről szagolva (az én bőrömön legalább is) már bántó volt, pont olyan, amiért nem szeretem a rózsát. Viszont amikor leengedtem a karomat, és csak úgy sétálás közben meg-megcsapott az illata, az nagyon finom volt. Szóval az "illatfelhő" maga öt csillag, de ha valaki közelebb jön, az bizony megbánja, ezért tőlem 3.5 csillagot kapna összességében. Sajnos fél pontot nem adhatok, ezért lefelé kell húznom, mert a fejfájást nem szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

borzos

2018. június 22.

Ez a kedvenc Bvlgari illatom,tipikus könnyed tavaszi-nyári illat,nekem nagyon tartós, a rózsás parfümök közül szerintem az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

nyuszo

2018. június 8.

Kellemes komfortillat, ugyanakkor nagyon kifinomult.... a gránátalma nagyon szépen együttműködik a rózsával, tompítva annak élét, gyümölcsössé, játékossá téve azt, így sokkal könnyebben viselhető, mint a Rose Essentielle. Nem tolakodó, nem harsány, szinte bármilyen alkalomhoz illik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Mandy05

2018. május 3.

Szokásos menetrend szerint vásároltam: kicsi fújás, némi szaglászás, és persze jajj de finom, vegyük meg! Otthon bővebb locsolás, majd hűha, ez too much. Az első finom, bazsarózsás friss illatfelhő után maradandóan rózsaOLAJ szaga van. (Amilyen illatosítót régebben az idős nénik hordtak a kistáskájukban, kissé templomi.)
Ráadásul jó nagy kiszerelésben vásároltam meg, így kínomban már lakás légfrissítőnek is használtam, hogy fogyjon.

Aztán történt egy elég vicces eset: ruhát próbálgattam az egyik plázában, amikor megcsapott egy rendkívül kellemes, nagyon nőies, kifinomult, mondhatni kecses illat. De isteni! - gondoltam magamban, valaki előttem a fülkében milyen szuper parfümöt használt...vagy lehet, hogy ez a mellettem lévő fülkében öltöző hölgyé? Ha kimegyek, szégyen - nem szégyen, de megkérdezem, mi ez a finom illat. Öltözgettem, hajolgattam, egyszer csak azt vettem észre, hogy ez nem is másvalakitől jön..álljunk csak meg! Ez én vagyok! :) Elég komoly nagyjelenet volt, amint magamat szaglászgattam utána a fülkében, hogy jéé...ez a parfüm ilyet is tud? A kis csendes gyilkos, szépen lapít (mert valóban nem tűnik tartósnak), majd amikor kell, akkor Bumm!.. és ledobja az atombombát! :)

A rózsaolajos szagnak se híre, se hamva, helyette kellemes nőies finom illat jön vissza melegben.

Szerintem tartós az illat, csak mi nem érezzük, mert hozzászokik az orrunk.

Az 5 helyett 4 csillag csak a kezdeti/időnkénti olajos illat miatt jár, az továbbra sem a kedvenc részem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 3.

Szerintem tartós az illat, csak mi nem érezzük, mert hozzászokik az orrunk.

magyaredina

2018. január 26.

Nem tudom miért, de én nem vagyok egy Bvlgaris jány.
Ez viszont kifejezetten tetszik.
Semmi extra gondolat nincs benne, de olyan nőies, hogy az valami félelmetes. Tökéletes arányokban vannak benne az édes és virágos jegyek, roppant tartós.
Nagyon sokan jegyezték meg, hogy nagyon jó illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Nem tudom miért, de én nem vagyok egy Bvlgaris jány.
Ez viszont kifejezetten tetszik.
Nagyon sokan jegyezték meg, hogy nagyon jó illatom van.