Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. március 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejillat: zöld jegyek

Szívillat: irisz

Alapillat: szantálfa, tonkabab

Ár: 8000 Ft , Eladó: Szabianyu
Állapot: 50 ml-ből max. 10 ml hiányzik , Helyszín: Pécs , fizetés: Átutalás után postázom, személyes átvétel Pécsen
Ár: 16000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: új, bontatlan 100 ml edp, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy foxpost
Asianlover

2019. július 7.

2019. július: Mostanra jött el az idő, hogy egy teljes üveggel birtokoljam :) Azóta volt, hogy letettem róla, mondván túl édes, hátha akad jobb, de végül a vetélytársak elhasaltak és a kedvező ár is megtalált. Örülök, hogy megérkezett :)
Számomra ez leginkább egy átmeneti időre való komfortillat, 15-20 fok, tavasz vagy kora ősz.

2017. augusztus: Az alapja szinte teljesen megegyezik az elődjével, csak ebben élesebben harsog az írisz. Legalább is rajtam. Nagyon kellemes, púderes-édeskés, nagyon nőies illat. Viszont azért adok csak 4 csillagot neki, mert bár a megjelenése óta szemezek vele, és most is veszek új parfümöt, mégsem őt. Nincs meg benne az a plusz, amiért eszed a kefét, hogy mielőbb a tiéd legyen. Egyszer megveszem, meglátjuk mikor kerül rá a sor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Turmalin85

2019. június 7.

Egészen eddig nem lopták magukat a szívembe a női Bvlgari parfümök...na, de ma :-) Nagyon szerettem a Prada infusion d'Iris-ét,(EDT) így nagyon szomorú voltam, amikor megszüntették. Ez viszont nagyon hasonlítrá, azonban kicsit púderesebb, töményebb az előbbinél. Aki azt szerette, annak ez biztos tetszeni fog.
Most nyárra tömény, de az ősz beköszöntével valószínűleg beszerzek egyet. Őszi-téli tisztaságillat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Jule

2019. március 26.

Gyönyörű illat véleményem szerint. Kifújáskor zöldebb, határozottabb, viszonylag hamar lesz belőle egy puha, lágy, ölelős írisz.. Aki szereti ezt az illatjegyet szeretni fogja őt is.
A L'erbolario Írisz parfümjéhez hasonló, de lágyabb és összetettebb illat,benne a jellegzetes Bvlgari alappal.
Ezer csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Ezer csillag.

senskin

2019. február 9.

Legjobb lett a széria közul, pikáns, pajkos, kezdeményezo és szexi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Legjobb lett a széria közul, pikáns, pajkos, kezdeményezo és szexi. :)

nyuszo

2019. január 26.

Kifújáskor kicsit sok a zöld, de nagyon hamar bepuhul....
Írisz és mimóza....
Majd krémes szantál, orrisz és tonka….
Finom, nőies.
Összességében engem a Prada Infusion d'Iris Absolue-ra emlékeztet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

Kifújáskor kicsit sok a zöld, de nagyon hamar bepuhul....
Írisz és mimóza....
Majd krémes szantál, orrisz és tonka….
Finom, nőies.
Összességében engem a Prada Infusion d'Iris Absolue-ra emlékeztet!

Svetlana

2018. március 4.

Feltámadt a Pour Femme egy új név alatt. Rajtam egy az egyben a régi illat, ami nem baj, hisz az eredeti illat is kellemes volt. De mi a ráció abban (már a profitszerzésen kívül), hogy régi bevált illatokat megszüntetnünk, majd feltámasztjuk őket új név alatt? Amúgy a BLV-t is fel lehetne támasztani, mert azt sem értem miért kellett megszüntetni, mikor sikerillat volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

HDR

2018. január 20.

A Bvlgari Pour Femme edp egy a mostaninál édeskésebb, markánsabb illatként él gyerekkori emlékeimben amikor is édesanyám használta. Most egy fakó arcú halovány íriszes valami ahhoz képest. Viszont ez az Iris visszahozta nekem a régi Pour Femme érzést. Az elején nagyon hasonlított a Rose Essentiel-re, de aztán jött az, ami emlékeimben és az orromban él évek óta. Egész egyszerűen MUST HAVE! Gyönyörű illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Kicsivero

2017. október 6.

A Bvlgari vonal nagyon erezhető ebben az illatban is.Elsősorban a pour femme...plussz ibolya minden mennyiségben.Puderes,finom,törekeny illat.De sajnos nem eleg tartós...igy csak 4☆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 20.

Hát... én is a nemre szavazók táborát fogom szaporítani. Hasonlít erre, olyan mintha, ...na ebből kerítést lehetne akár építeni, én meg rá lennék kíváncsi, de mégsem leszek, mert a pontosan nem meghatározható virágos-édeskés illaton túl a feledhető és nem az érdekfelkeltő szó jut róla az eszembe. Ettől függetlenül szerintem sokaknak fog tetszeni, nem fog nagy viharokat kavarni ez a szelíd kis illat.
1 fújás után azt hiszem én is el tudnám dönteni a sorsát, mint Szandrusa, aki ezzel a megjegyzéssel tette fel eladásra ezt a parfümöt.
Én biztosan nem rohannék vele a pénztárhoz, de ez csak egy vélemény a sorból...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Én biztosan nem rohannék vele a pénztárhoz, de ez csak egy vélemény a sorból...

széva

2017. augusztus 2.

Talán ,ha tényleg iris lenne,de ibolya ....komolyan semmit nem érzek csak ibolyát. Imádom mint szerény kis virágot,de orosz kölnije volt ibolya szegény nagyanyámnak és az ugrik be erről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.