Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejillat: zöld jegyek

Szívillat: irisz

Alapillat: szantálfa, tonkabab

Ár: 7900 Ft + postaköltség , Eladó: galagonyanya
Állapot: használt , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal
Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

laracroft

2020. február 4.

Azon kevesek közé tartozom, akiknek a többiek által emlegetett előd valami oknál fogva kimaradt, így számomra az újdonság erejével hatott az illat.
Érdekes, mert általában nem szeretem a zöldesen édeskés illatokat, ebből viszont szerelem lett. Talán mert inkább krémesen édes, kissé púderes, és csak kevésbé zöldes. Elsőre nem is fogott meg, sokkal inkább az egyik testvére, ám ahogy telt az idő, a Splendida Tuberose besavanyodott rajtam, az Iris ezzel szemben kivirágzott. Csak kapkodtam a fejem, hogy honnan jön ez a kellemesen krémes, friss édesség. Illatjegyeire nem tudnám bontani, egyedül az íriszt érzem benne, de azt vajpuhán. Igazi bújós komfortillat, hónapok óta csak ezt fújom magamra, az összes Kilian parkolópályára került. :)
Rajtam a tartóssága is nagyon rendben van, reggel 2 fújás, és egész nap érzem - még este, zuhanyzásnál is. Hatósugara közepes, és rajtam ezt folyamatosan tudja tartani, nem halványul el (nyilván ez bőrfüggő). Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Kodi

2020. január 15.

Egyetértek Svetlanaval: lehetne a neve Pour Femme Risen is, mert rajtam szinte egy az egyben a "vajszínű Bvlgari". Kisasszonyossága, púderessége ugyanúgy mutatkozik meg rajtam, gyengéden púderes. Picit finomítottak a régi verzión, de olyan 95%-ban ugyanarról az illatról van szó. Sajnos a gyenge tartósság is megmaradt, talán még überelték is, fél óra és kevés nyoma marad. Érdekes módon a Pour Femme-mel mindig szemeztem, de sosem vettem meg, szerintem ezt sem fogom. Kedves Bvlgari, kérem vissza BLV-t és a BLV Notte-ot is. Segítő együttműködésüket előre is köszönöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Asianlover

2019. július 7.

2019. július: Mostanra jött el az idő, hogy egy teljes üveggel birtokoljam :) Azóta volt, hogy letettem róla, mondván túl édes, hátha akad jobb, de végül a vetélytársak elhasaltak és a kedvező ár is megtalált. Örülök, hogy megérkezett :)
Számomra ez leginkább egy átmeneti időre való komfortillat, 15-20 fok, tavasz vagy kora ősz.

2017. augusztus: Az alapja szinte teljesen megegyezik az elődjével, csak ebben élesebben harsog az írisz. Legalább is rajtam. Nagyon kellemes, púderes-édeskés, nagyon nőies illat. Viszont azért adok csak 4 csillagot neki, mert bár a megjelenése óta szemezek vele, és most is veszek új parfümöt, mégsem őt. Nincs meg benne az a plusz, amiért eszed a kefét, hogy mielőbb a tiéd legyen. Egyszer megveszem, meglátjuk mikor kerül rá a sor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Turmalin85

2019. június 7.

Egészen eddig nem lopták magukat a szívembe a női Bvlgari parfümök...na, de ma :-) Nagyon szerettem a Prada infusion d'Iris-ét,(EDT) így nagyon szomorú voltam, amikor megszüntették. Ez viszont nagyon hasonlítrá, azonban kicsit púderesebb, töményebb az előbbinél. Aki azt szerette, annak ez biztos tetszeni fog.
Most nyárra tömény, de az ősz beköszöntével valószínűleg beszerzek egyet. Őszi-téli tisztaságillat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

Jule

2019. március 26.

Gyönyörű illat véleményem szerint. Kifújáskor zöldebb, határozottabb, viszonylag hamar lesz belőle egy puha, lágy, ölelős írisz.. Aki szereti ezt az illatjegyet szeretni fogja őt is.
A L'erbolario Írisz parfümjéhez hasonló, de lágyabb és összetettebb illat,benne a jellegzetes Bvlgari alappal.
Ezer csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Ezer csillag.

senskin

2019. február 9.

Legjobb lett a széria közul, pikáns, pajkos, kezdeményezo és szexi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Legjobb lett a széria közul, pikáns, pajkos, kezdeményezo és szexi. :)

nyuszo

2019. január 26.

Kifújáskor kicsit sok a zöld, de nagyon hamar bepuhul....
Írisz és mimóza....
Majd krémes szantál, orrisz és tonka….
Finom, nőies.
Összességében engem a Prada Infusion d'Iris Absolue-ra emlékeztet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

Kifújáskor kicsit sok a zöld, de nagyon hamar bepuhul....
Írisz és mimóza....
Majd krémes szantál, orrisz és tonka….
Finom, nőies.
Összességében engem a Prada Infusion d'Iris Absolue-ra emlékeztet!

Svetlana

2018. március 4.

Feltámadt a Pour Femme egy új név alatt. Rajtam egy az egyben a régi illat, ami nem baj, hisz az eredeti illat is kellemes volt. De mi a ráció abban (már a profitszerzésen kívül), hogy régi bevált illatokat megszüntetnünk, majd feltámasztjuk őket új név alatt? Amúgy a BLV-t is fel lehetne támasztani, mert azt sem értem miért kellett megszüntetni, mikor sikerillat volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.

HDR

2018. január 20.

A Bvlgari Pour Femme edp egy a mostaninál édeskésebb, markánsabb illatként él gyerekkori emlékeimben amikor is édesanyám használta. Most egy fakó arcú halovány íriszes valami ahhoz képest. Viszont ez az Iris visszahozta nekem a régi Pour Femme érzést. Az elején nagyon hasonlított a Rose Essentiel-re, de aztán jött az, ami emlékeimben és az orromban él évek óta. Egész egyszerűen MUST HAVE! Gyönyörű illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Kicsivero

2017. október 6.

A Bvlgari vonal nagyon erezhető ebben az illatban is.Elsősorban a pour femme...plussz ibolya minden mennyiségben.Puderes,finom,törekeny illat.De sajnos nem eleg tartós...igy csak 4☆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Farnesol, Eugenol, Benzyl Alcohol, Dipropylene Glycol, Benzyl Benzoate, Linalool, Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.