Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. július 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Szívjegyek: tubarózsa, davana

Alapjegyek: vanília, mirha

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP - fújósok
Ár: 1600Ft / 2350Ft / 4100Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
szeliger

2019. október 14.

Itt van ez a gyönyörű sötétkék üveg (most ne beszéljünk arról, hogy megfogni nekem eléggé kényelmetlen, egy Jasmin Noir-t már évekkel ezelőtt szét is törtem, mert valahogy kiesett a kezemből), szóval éjkék üveg arannyal. Valami mélyet, buját és izgalmasat vártam, de csalódtam. Nehéz is, mert kedvenc a L'Artisan Nuit de Tuberose illata, akaratlanul is hasonlóra számítottam. Persze, hogy nem azt kaptam, kifújáskor ugyan sok tubarózsát, de az illat nem elég bátor, olyan kis tinglitangli. Hamarosan lehervad a virág és dominálóvá válik a vanília. Nem rossz illat, csak éppen annyival izgalmasabb a világ, könnyen tovább tudok lépni rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 14.

GardenofEve01

2019. október 13.

Ma illatoztam meg az egyik Douglas-ban. Eredetileg teljesen mást kerestem, annyira nem vagyok oda a Bvlgari illataiért. De ez valahogy kiemelkedett a sok tucat kompozíció közül. Picit más, picit eredetibb és játékosabb mint a márka többi résztvevője.Tetszett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Juliette88

2019. október 13.

Uuuuu!! A Blv vonal teljes elérhetetlenné válásával már megbékéltem nagy nehezen. Ez az illat -bár semmi köze hozzájuk- némi vigasztalást nyújthat, legalábbis nekem benne van az a különlegesség, ami azt hittem, hogy a blv-vel együtt teljesen eltűnik a parfümériák polcairól (és nem csak a szintén sötétkék üvege miatt írom ezt). Nem hozza azt a fajta eleganciát, de ugyanúgy és szerintem vhogy ugyanarrafelé lóg ki a sorból, mint a blv- k. Akinek szintén úgy hiányoznak, ajanlom h tegyen egy próbát vele...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

force

2019. szeptember 17.

Rajtam határozottan kókuszos, kókusz+tubarózsa. Korábban már gondolkodtam azon, hogy ezt a két illatjegyet ideje lenen végre normálisan összeereszteni, de hát ebben a parfümben sincs kókusz valójában, csak a kémiám teszi ezt az illattal. Hatósugara és tartóssága Bvlgari... néhány röpke óra csupán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Shelly

2019. szeptember 16.

"Krémes", lágy, olyan, mint egy tejes, főzött fagyi, de emellett elegáns, kifinomult is. Édes, de nem eltúlzottan, inkább kellemesen. Ribizlit nem érzek, de az alapjegyek meghatározóak benne. Tartós, eléggé lineáris, nem sokat változik, legalábbis egy tesztelés után ezt tapasztaltam, de így is szerethető. A Dior Addict vaníliájára hajaz a vanília benne, simulóssá, selymessé válik. Tudom, hogy hosszútávon megunnám, de egy 10-30 milit megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Micike68

2019. szeptember 10.

Mintát kaptam belőle egy vásárlásomhoz. Ez az illat elvarázsolt. Fantasztikusan eltalálták az összetevőket, bár fogalmam sincs arról, hogy mi is az a davana, de nagyon szép illat kerekedett belőle. Véleményem szerint kifejezetten alkalmi illat. Tartóssága, hatósugara is parfümhöz méltó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 10.