Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. november 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Szívjegyek: tubarózsa, davana

Alapjegyek: vanília, mirha

Ferita

2020. február 2.

Valóban misztikus illat. Felfújás után nagyon töményen tubarózsás rajtam. Sajnos nem igazán szeretem. Aztán ahogy előjön a vanília és a mirha elvarázsol. Ha végig ilyen lenne egy percig sem gondolkodnék a vásárláson,mert a kék üvege nekem,kékmániásnak csodaszép.
Addig marad a fújósom és a gondolkodás kell e ez nekem...🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Addig marad a fújósom és a gondolkodás kell e ez nekem...🙂

Vaslady

2020. február 1.

Ajánlották,kipróbáltam,tetszett..de...
Igaza van az előttem szólónak,szép illat tény,de good girl benyomás nekem is ott van,persze nem teljesen ugyanaz az illat,de nagy a hasonlóság.
Az alap, a leszáradás,tipikus bvlgarira jellemző illatkavalkád.
Szép,szép...de nem fogom megvenni,drága és nem különleges...de a tubarózsa szépen kiabál...mostanában milyen nagy divat ez a vonal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Ajánlották,kipróbáltam,tetszett..de...
Az alap, a leszáradás,tipikus bvlgarira jellemző illatkavalkád.

Kodi

2020. január 16.

Nem igazán érzem benne a tubarózsát, valószínűleg akkor viselni sem tudnám, nem vagyunk barátok. Szép kis illat, krémes, melengető, vaníliás finomság, intenzív, feltűnő szillázzsal. A fejillata szépen meg is fogott, de ahogy alakul az illat rajtam, valami Good Girl illetve Décadence déja vu fogott el: már illatoltuk valahol, már akkor is sok volt hosszú távon, köszi mégsem. Kicsit olyan, mintha a két említett parfümöt vagy a régi Dior Addictot ellátták volna egy kis pasis fricskával. Ha ez is ráncfelvarrás, akkor mi lehetett korábban a Bvlgarik között? Még ezen gondolkozom, merthogy a Splendida család erről híres. Egyébként minőségi, szép munka, illik a Bvlgarihoz, ezért nem bántanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

laracroft

2019. november 23.

Szokásos drogériás ámokfutásom során találkoztam vele, papírcsíkra fújva azonnal felkeltette az érdeklődésemet. Jött a következő kör: a bőrpróba. Kellemesen édes, pengeélen táncol a tubarózsa rágógumis édessége és a fehér virágos jellege között, de szépen alápuhít a vanília, így lesz kerek, kiegyensúlyozott illat.
Kifújáskor azonnal megcsap a "valamire hasonlít" érzése, erős, édes, közben virágos, de nem hagy nyugodni az ismerős jelleg. Körülbelül 20 perc után el is éri a leszáradást, onnantól lineáris. Szerintem a legszebb, legkiegyensúlyozottabb tubarózsa, pedig próbáltam én már a Fracastól kezdve Amouage-ék Love Tuberose-áig rengeteget ebből az illatcsaládból, de nekem ez tetszik a legjobban. Nőies, elegáns, szerintem a karakán jellege ellenére is inoffenzív, bárhol, bármilyen alkalomra viselhető.
Az egyetlen, amiért nem kapja meg az 5 csillagot, az a (rajtam) 2-3 órás tartóssága. Nagy kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

manna88

2019. november 17.

Véletlenül bukkantam rá egy reptéri duty free shopban, és azonnal beleszerettem. Imádom az első fújástól egészen az utolsó illatozásáig. Szerintem fantasztikus ahogy változik! Különleges, egyáltalán nem tucat illat, ami nagyon meleg, barátságos, de szupernőies hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Dormir

2019. november 17.

Az első pár percben nem is éreztem. Aztán valami finom, füstös, szappanos finomság bontakozott ki,ami tovább alakult egy isteni, krémes, meleg, hívogató illattá.Tubarózsa az kérem, ebben nincs, csak egy csipet , azt is csak azért érzem, mert ismerem a nevét. Inkább egy titokzatos, mélyből felsejlő, sötét, selymes, képzeletbeli virág ez. Vaníliásnak bonyolult illat ez, de virágosnak sem virágos. Mesés inkább. Imádnivaló!!!!!
Rajtam tartós.
Ja, és nagyon emlékeztet a 2014es Dior Addictra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

Rajtam tartós.
Ja, és nagyon emlékeztet a 2014es Dior Addictra.

silence

2019. október 31.

Húúú, én őt nagyon szeretem!
Kb. 1 hónapja van meg, azóta szinte függővé váltam tőle (is)....
Régen nagyon szerettem a Bvlgari illatokat, de mostanában nem sok egyediséget vélek felfedezni bennük, ezért hanyagoltam picit őket.
Azonban erre a tubarózsás illatra felfigyeltem már megjelenéskor, nemcsak mert egyik gyengém a tubarózsa, hanem mert az összes többi illatjegye is kedvenc parfüm összetevőim között szerepel.
Mondjuk a davanát eddig nem ismertem, de utána olvasva kiderült, hogy jól hat a depresszióra, megnyugtat és lelkesít. Tényleg isteni finom összetevő, ezután kutatni fogom azokat az illatokat, aminek az összetevői között szerepel.
A Splendida kollekció összes többi tagja nekem elég sablonos és mindegyikben azt érzem, hogy picit a Bvlgari pour femme-re hajaznak, nélkülözve annak fantasztikus tartósságát.
Ez a Tubereuse Mystique viszont nekem kilóg a sorból; ő egészen más (legalábbis az én orromnak). Nem érzem annyira púderesnek, és alkalmi illatnak, sokkal jobban illik hozzám, mint az eddigi Splendidák.
Csudafinom, édes-krémes-gyümis-virágos ínyencség!
Felfújáskor édes, fekete-ribizlis, de kb. fél óra múlva már mutatkozik az orientális oldala is a tubarózsás, davanás megnyugtató háttérrel, amit a vanília édes krémessége kísér mindvégig és az illat alapjaként meg is marad.
Közepes szillázsúnak mondanám, közvetlen környezetemben jól érezni, de abszolút nem tolakodó, mint más orientális vonalú illatok.
Tartóssága rajtam kb. 5 óra, napközben egy frissítést elbír.
Egyetlen hátrányt az üvegének tudok felróni: a 100ml-s üveg hatalmas, nem áll kézre, így nem kényelmes belőle fújni.... viszont a színe csudiszép! Na, de ezért nem fogok pontot levonni, mert az értékelés az üveg tartalmának szól..... elvégre nem a külcsín a fontos! ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Húúú, én őt nagyon szeretem!
Kb. 1 hónapja van meg, azóta szinte függővé váltam tőle (is)....
Csudafinom, édes-krémes-gyümis-virágos ínyencség!
Tartóssága rajtam kb. 5 óra, napközben egy frissítést elbír.

Tarzicia

2019. október 22.

Szerintem inkább Splendida Vanille.
Az illatjegyek aránya ugyanis: pici tubarózsa, pici mirha és rengeteg vanília.
Tubarózsát csak az első fél órában kapunk, és az se misztikus. A kevéske mirha miatt egy darabig érezhető, hogy a Splendida Jasmin Noir testvére, de egy idő után már csak a tömény édes vanília uralkodik. Egysíkú és semmi extra. Vaniliás illatnak nem rossz, de abból meg már annyi van a piacon, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük.
Ebből a kategóriából nálam még mindig az Amouage Love Tuberose vezet toronymagasan. Abban is van vanília, de legalább játékos és újszerű azzal a tejszínhabbal, és végig megmarad benne a tubarózsa. Persze minőségben és árban nem lehet őket összehasonlítani.
Ez csak egy erős közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 22.

Szerintem inkább Splendida Vanille.
Az illatjegyek aránya ugyanis: pici tubarózsa, pici mirha és rengeteg vanília.
Ez csak egy erős közepes.

Bernadett86

2019. október 17.

Egy az egyben Chopard Casmir..ez utobbit a narancssarga M betus drogeriaban jelenleg kemeny 3300 forintert lehet megvasarolni testapoloval egyutt ajandekszettben..Es a Chopard sem szamit nevtelennek.Tartos is,az uvege is szep🙂Szoval ha valakli belezugott a bvgalriba de nem engedheti meg maganak tegyen egy probat ezzel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

szeliger

2019. október 14.

Itt van ez a gyönyörű sötétkék üveg (most ne beszéljünk arról, hogy megfogni nekem eléggé kényelmetlen, egy Jasmin Noir-t már évekkel ezelőtt szét is törtem, mert valahogy kiesett a kezemből), szóval éjkék üveg arannyal. Valami mélyet, buját és izgalmasat vártam, de csalódtam. Nehéz is, mert kedvenc a L'Artisan Nuit de Tuberose illata, akaratlanul is hasonlóra számítottam. Persze, hogy nem azt kaptam, kifújáskor ugyan sok tubarózsát, de az illat nem elég bátor, olyan kis tinglitangli. Hamarosan lehervad a virág és dominálóvá válik a vanília. Nem rossz illat, csak éppen annyival izgalmasabb a világ, könnyen tovább tudok lépni rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 14.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.