Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. november 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: oriántális-virágos

Fejjegy: fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, davana

Alapjegyek: vanília, mirha

Ár: 2000/5ml 3700/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Ár: 5ml/2200, - , Eladó: Eszter555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

Tarzicia

2021. október 22.

2019.10.22.:
Szerintem inkább Splendida Vanille.
Az illatjegyek aránya ugyanis: pici tubarózsa, pici mirha és rengeteg vanília.
Tubarózsát csak az első fél órában kapunk, és az se misztikus. A kevéske mirha miatt egy darabig érezhető, hogy a Splendida Jasmin Noir testvére, de egy idő után már csak a tömény édes vanília uralkodik. Egysíkú és semmi extra. Vaniliás illatnak nem rossz, de abból meg már annyi van a piacon, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük.
Ebből a kategóriából nálam még mindig az Amouage Love Tuberose vezet toronymagasan. Abban is van vanília, de legalább játékos és újszerű azzal a tejszínhabbal, és végig megmarad benne a tubarózsa. Persze minőségben és árban sem lehet őket összehasonlítani.
Ez csak egy erős közepes.
2021.10.22.:
Napra pontosan két évvel ezelőtt írtam az előző véleményem.
Múltkor a parfümériában egy gyors szemle után egyetlen illatot sem találtam, ami új, és szívesen kipróbáltam volna. Ez a tubarózsás Splendida jött velem haza bőrön. Kíváncsi voltam, hogy most milyennek találom, mert két év alatt a "vanília-toleranciaküszöböm" rendesen feljebb kúszott.
Hát most még lesújtóbb a véleményem róla. Ez az illat nem más, mint mainstream, unalmas, töményen édes vanília, egy fuvallatnyi tubarózsával az elején. A Fragrantica-n páran a Dior Addict-hoz hasonlítják, igen, itt a megoldás. Nekem az se volt soha az esetem, én a Miss Dior táborba tartozom.
Szívem szerint el is vennék egy csillagot, de nem lenne igazságos, mert azért egy fokkal szebb, mint a hasonló kaliberű Givenchy L'Interdit Intense, és arra hármat adtam. Akkor legyen a múltkori erős közepes helyett immáron egy nagyon-nagyon gyenge hármas.
(Az üvege formája idétlen, nem is áll kézre, és a színe sem tetszik.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 22.

2019.10.22.:
Szerintem inkább Splendida Vanille.
Az illatjegyek aránya ugyanis: pici tubarózsa, pici mirha és rengeteg vanília.
Ez csak egy erős közepes.
2021.10.22.:
Napra pontosan két évvel ezelőtt írtam az előző véleményem.
(Az üvege formája idétlen, nem is áll kézre, és a színe sem tetszik.)

Ladybee

2021. október 14.

Ez nagyon jó. Nagyon szép. Nőies, kifinomult, de
visszafogott. Tartós. Bármikor, bárhová, mindig, mindenhová. Nagyon örülök neki. A Shisheido Ginza és ő számomra új reményt hoztak a designer parfümök piacán. 100 csillagot is adnék neki, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

Ez nagyon jó. Nagyon szép. Nőies, kifinomult, de

emb1p3

2021. október 6.

Fullasztó vaníliaszörny (csak az Avon Far Away-éhez tudnám hasonlítani, nem jellegét, hanem gyilkos hajlamait tekintve) egy leheletnyivel a világ legjelentéktelenebb tubarózsa-akkordjából. A tubarózsa jó esetben vagy indolikus, vad szexiség, vagy áttetszőbb, zöldebb, eukaliptuszos-kókuszos ragyogás, vagy rágógumis, a kamaszlányok első kimenős estéjét idéző, a gyermeki ártatlanság mögött ébredező nőiességet szimbolizáló jegy, na ez a Misztikus Tubarózsa egyik se. Én értem, hogy mindenki szeretne sütiillatú lenni, én is olykor, de hadd legyünk már sütiillatúak sokféleképpen. A Givenchy fekete L'Interdit extreme-je/intense-e (vagy mi a szösz is a neve) is ugyanezt a figurát hozza, ráadásul egy éven belül jelentek meg, hát mit várnak a parfümös cégek, mit csináljak így? Pénzfeldobással döntsem el, hogy hova talicskázom a prémiumom, vagy csak ásítsak?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Laurencia

2021. szeptember 30.

2002-es vintage Addict tubarózsával felütve, úgy tűnik Sophie Labbe-nak nem remegett meg sem a szíve, sem a keze az öntögetés során.
Vanília?Hol?
Rajtam a kanyarban sincs hála Istennek, davana absolute és tubarózsi, a mirha csak elsétál a háttérben és fekete szemeiben ott a mély sötétség.
Lehet hogy hűvösebb időben fog ő édesedni az én bőrömön is, de azt inkább nem kívánnám, viszont ebben a trópusi párás nyamvadt melegben én sem belekötni sem kritikát megfogalmazni nem tudok vele kapcsolatban.

Van még valamiféle szúrós akkord amit azonosítani nem tudtam, de már mindegy is, ez már az ördögé, ott van benne a varázslat, amit kerestem, amit megértettem ami visszavonzott őhozzá, mióta csak kezembe került a teszter.
A füstössége a nyári estéken jő igazán, s ami a legjobb: az alkoholt mint vivőanyagot, azt bizony elvitte a cica, azt sem érzem és ez nekem mostanság fontos szempont.
Tubarózsa kedvelőknek érdemes a közelébe menni, bár e témában milliónyi jobb alkotás van a piacon, de azért mégis........

UP:Isten hozta, ördög vitte.Megkövetem a vanília pfújokat, nálam is bekövetkezett a cukros édesség és el kell vegyek két csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Vanília?Hol?

Anaszti97

2021. szeptember 20.

Ez az illat tökéletes! Egész napos illat hatás. Teszter alapján szagoltam csuklóra fújva. Egyből megfogott az illat, és meg is vettem. Az üvege nagyon szép nekem pláne mert kék színű. Ajánlom mind azoknak, aki szereti a különleges illatokat. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2021. szeptember 1.

Rengeteg parfümöm van, ès mindig is szerettem az olyat, ami virágos, picit fanyar -fás, és van benne valami megfoghatatlan gyönyör.... Mikor ezt a parfümöt megillatoztam, hát nem tudtam semmi mást mondani csak azt, hogy :-ez tökéletes! Csodálatos az üvegje, és ami benne van, eszméletlenül jó! Van a splendida sorozatból is nekem, a "rózsa "például, de az is egy boldogságot fokozó illat. Nos ez is valami hasonló.... Muszáj lesz vásárolnom belőle 🤔😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Eni27

2021. augusztus 22.

Ez valami fantasztikus illat. Olyan különleges, egyedi és előkelő de mégsem tolakodó. Nyilván az illatok megítélése nagyon szubjektív, de se romlott szorphoz se nyanyas illathoz nem hasonlítható.
Tartóssága is nagyszerű. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Tartóssága is nagyszerű. Imádom!

specyal

2021. augusztus 20.

Nagyon finom-kellemes illat. Édes-vaníliás - tubarózsás egy ici pici fanyarsággal. Többször kipróbáltam amikor a drogériában jártam.... Jól vizsgázott rajtam. Különleges illat. Nekem főképp estére-alkalomra vagy őszi-téli napokra fog jól szolgálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

daliah

2021. augusztus 5.

romlott feketeribizliszörp széttaposott rágógumikra öntve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

romlott feketeribizliszörp széttaposott rágógumikra öntve

abodri

2021. július 8.

Csodálkozom, hogy a Bvlgari ilyen parfümöt "alkotott". Annyira nem méltó hozzájuk!!! Felejthető, átlagos vagy inkább alatti illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 8.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.