By Wishtrend

Ár:   $27.50   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki123, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $27.50
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Teca 1% Barrier Cream egy védőréteget képez a bőrön, amely segít a bőrben tartani a nedvességet és a hatóanyagokat, miközben erősíti, nyugtatja a bőrt és javítja egészségét.

• Ázsiai gázlóval segíti a bőr regenerációját.
  • Segít helyreállítani a bőr sérült és meggyengült védőrétegét.
  • A kollagén szintézis révén segíti a károsodott bőr regenerációját.
  • Megelőzi a pattanás utáni hegeket és enyhíti a pigmentációt.

niki123

2018. április 16.

Most nagyon felkapott a centella, mint összetevő és ki is akartam próbálni egy centellás krémet, de nem tudtam melyiket. Persze ez a legdrágább alternatíva, de pont kifogtam akciósan. Igazából ez nem egy pattanástalanító gél, nem is C-vitamin. Tehát nem szabad tőle azt várni, hogy nem jönnek elő pattanások, sem azt, hogy a meglévő pattanás utáni foltokon és hegeken segít. Ennek az alapvető célja, hogy a pattanások gyógyulását felgyorsítsa, elő segítse, valamint a foltok kialakulásást megakadályozza. Én csak problémás területre használom és valóban segít. Szinte nem is marad helye a pattanásnak, az egyetlen dolog, amivel nem vagyok elégedett az az, hogy nem igazán érzem azt, hogy felgyorsítaná a gyógyulást. C-vitaminnal kombinálva nagyon hatásos lehet, ugyanakkor szerintem egy olcsóbb alternatíva is segíthet (Mizon, Purito, Cosrx,). A külsöségeket tekintve nem egy nagy adag, szép kis kék tubusban érkezik, igen gazdag és kissé nehezen felszívódó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak