Byredo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea91, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Illatjegyek: vanília, répa, orchidea, rózsaszín bors, lila akác, szantálfa, rózsa

GNóri

2019. augusztus 13.

Egy újabb Byredo csalódás, egyben az egyik legszörnyűbb parfümélményeim egyike. Imádom a répatortát, de sajnos rajtam semmi köze hozzá. Nem tudom és nem is akarom illatjegyekre szedni, a bőrömön egy kifejezhetetlen módon, hidegrázósan, zsigerileg idegesítő, émelyítő, rám telepedős, sunyi, furcsa édes illat. Lemoshatatlan, egész délutánra leterített, konkrétan hányingerem volt tőle. Soha többet nem akarom érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

auberginecat

2018. július 10.

Lehet egy répatorta szexi? Ezek után úgy hiszem, hogy igen. Vakvásárlás volt, kockáztattam egy egész üveggel, de életem egyik legjobb biznisze, és basszus, azt hiszem, megtaláltam az egyik én-illatomat az Odin Posala mellett.

Elég sok illatom van, de egyik sem kapott annyi dicséretet, mint A Répatorta. :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Bernadett78

2018. június 28.

Érdekes..feletébb érdekes parfüm “Ő” Tetszik. Számomra semmi extra..finom illatú, kicsit különleges is,lágy, abszolult nőies. Tudjátok:az a jó-jó de nem a kedvenc.
De!!!mégis tud valamit. A férfiaknak nagyon bejön😁 dícsérték már többen is 🤩 A párom egyik nagy kedvence..szóval próbáljátok ki csajok😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Marcsi66

2017. június 12.

Én is úgy érzem maradhatunk a konyhában,,,,répatorta,finom fűszerekkel,rumos cukormázzal leöntve,Isteni különleges aroma,parfümben még nem találkoztam ilyennel,Puha édessége nagyon hízelgő,bájos mosollyal válaszol a Nőiesség,de a szeszély fenyegetése is helyét kér (sajnos ) Azért
érdemes kipróbálni,ami a legjellemzőbb számomra h nagyon jónak tűnt elsőre,és mielőtt elfogyott volna a fújósom,ez a hatás mintha nem is létezett volna soha,,nem érdekes,hiába szép kb,,elég erős,így hát tart is rendesen,szegfűszeget nem látok a jegyeknél,pedig van benne
nem hordanám,ezért a 4 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

nem hordanám,ezért a 4 csillag

Moringa

2017. április 19.

Imádom ezt az illatot. Nagyon különleges és nagyon szép illat. Nem tolakodóan nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

laracroft

2017. február 25.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a parfümmel kapcsolatban. Hol imádom, hol viszont egyenesen fojtogat. Édes, határozottan édes és fűszeres. Nagyon különleges, nem mindennapi illat, ha nagyon körül kellene írnom, akkor nekem egy fűszeres, vaníliás-rumos répatortát juttat az eszembe. Erős illat, egy fújás, és a szomszéd utcában is érzik. Épp emiatt van a szeretem-gyűlölöm viszony köztünk, mert nem bírom a túl erős és túl édes parfümöket. Egyébként semmi bántó nincs benne, nem geil, és nem is szúrós. Amikor lecsillapodik, akkor egyenesen gyönyörű. Érdemes kipróbálni, mert nagyon egyedi, különleges alkotást ismerhetünk meg benne, a minősége (hatósugár és tartósság) pedig kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

aidanne

2016. augusztus 14.

Vannak illatok amik azert hatnak ram, mert egyszeruen finomak, kelloen edesek vagy epp izgalmasak, hirtelen vett szerelmek jonnek mennek. A parfumista let nem olcso mulatsag. Eloszor veszel illatot a drogeriakban , majd feljebb adod es valamelyik nagy parfum aruhazlanc termeket vasarolod... Majd eljon az az ido mikor beleszagolsz egy valodi illatba, egy kulonlegesbe, mert eleged van az elet szepeibol, a 100-ik olasz igenekbol, Egyszoval inkabb ugyan azt a nem keves penzt belefeccolned egy olyan illatba ami igazan te vagy, amitol ha sokaig erzed magadon egyre boldogabb vagy , tobbet mosolyogsz es erzed: minden mas felesleges, mert neked egyedibb kell, ebben a vilagban mindenki azt hordja, mondja... Nem allok be a sorba. Seven Veils nem csak tortenelmet irt, de a boromon is oly gyonyoruen muzsikalt, hogy ugy ereztem s erzem ma is, boldogga tesz, csodas kompaniam fantasztikus darabjakent udvozolhetem. Repa, pink bors, vanilia... Meses akkordok a boromon mely igazi egyediseget varazsoltak ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

bobekecske

2016. június 5.

Nem szeretném nagyon lepontozni, különleges illat, tartós - de egy illat esetében mégis azt kell értékelnem, hogy az én ízlésemnek mennyire vált be. Az illatjegyek mesésen hangzanak, külön-külön kedvelni szoktam őket, de nekem majdhogynem bántó, túl sok első illatolásra. Nem volt alkalmam sokat viselni, nem éreztem úgy, hogy szeretném hosszan magamon próbálni.
Ha répa, nekem marad a SiDo. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Ha répa, nekem marad a SiDo. :)

andrea91

2016. május 20.

Elsőre nagyon tetszett. Egészen elvarázsolt. Aztán úgy a harmadik használatnál már elmúlt a szerelem, azóta kifejezetten kiborít. Nagyon lepontozni nem akarom, mert érdekes illat, legalább nem mondhatom hogy ezer másik ilyen volt már, de én nem tudnám elviselni magamon sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.