BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Ezzel a friss és selymesen lágy BYS pirosítóval gyönyörű természetes színt adhat arcának és élettel telivé varázsolhatja.

Rózsaszín, vattacukor rózsaszín, érett barack és korall árnyalatban kapható.

zazi

2012. december 2.

nekem a coral van meg, ami sokminden, csak nem matt. nagyon ritkán használom, nekem a fénye túl sok, és túl mű az egész..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

zsoficza

2012. szeptember 3.

Nekem a Coral, a Candyfloss és a Pretty in Pink van meg. Ezeket az árnyalatokat mind imádom, nem tudnék kedvencet mondani közülük. Egyetértek a néhánnyal előttem szóló lánnyal, szerintem sem matt hatásúak. Porzik, ezért óvatosan kell vele bánni, és épp emiatt szerintem alap nélkül nem is igazán tartós. Szóval az árát megéri, de azért van hibája is, úgyhogy én csak 4 pontot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

blanchee

2012. augusztus 22.

Nekem a Pretty In Pink van meg. A tokja masszív, teljesen rendben van. Maga a pirosító valami eszméletlen szép, nagyon pigmentált és ami a meglepő, hogy egész nap tart! (jó egy kis fix+-szal rásegítettem :) 790 Ft-ért szerintem nagyon jó vétel volt, amióta megvettem csak ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

bendee91

2012. július 24.

Nekem a Coral árnyalat van meg. Az ára elég kedvező a maga 730 forintjával, csak mivel én rendeltem a postaköltség volt húzós hozzá. De már megvan, és nem érdekel..:D
A tok, amibe van ez a pirosító nekem tetszik, elég jól zár. Semmi bajom nincs vele.:)
Maga a szín neten másabb volt, de így is tetszik. Egy kicsit poros, de nem vészes.
Ha ujjammal belenyúlok olyan jó állaga van, nem kell kapargatni. Nincs olyan olcsó hatása, hogy olyan megkövesedett kemény lenne. Vagy hogy is mondjam.:D Hihetetlenul pigmentalt amugy. Nagyon keves kell belole. Nekem elsore sikerult picit erosre csinalnom, de ra kell jonni.
Az Orgasmra am szerintem nem hasonlít, még csak köszönő viszonyba sincsenek.:)
De ettől független tényleg szép szín. Még a halvány rózsaszín se lehet rossz, de jókor jut eszembe, megrendelhettem volna egybe ezzel.
Egyenlőre 5 csillag, majd ha vmi negatív dolog eszembe jutna róla visszatérek frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Az Orgasmra am szerintem nem hasonlít, még csak köszönő viszonyba sincsenek.:)

kitkat.0810

2012. július 5.

Nagyon jó pirosító, hangyon hasonlít a Nars Orgasm-ra! A coral árnyalat egy rózsaszínes-barackos szín, arany csillámokkal, nem tudom miért 'matt hatású' a neve, mert szerintem pont az ellenkezője, konkrétan olyan, mint egy pirosító ami egyszerre highlighter is. Ennek ellenére természetesen hat, eldolgozni is nagyon könnyű egy ecsettel. Ráadásul nagyon olcsó is, ha jól emlékszem 600 Ft körül van. :)

Update: azóta is imádom, mióta megvettem szinte nem is használtam mást!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Update: azóta is imádom, mióta megvettem szinte nem is használtam mást!

Hidratálók: Magnesium Stearate