BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: javgke, Módosítva: 2012. március 26.

A BYS szemhéjtussal határozott vonalat húzhat a szempillák tövében. Magas fedőképességgel kiemeli szemeit és szempilláit is tömörebbnek mutatja. Gyorsan szárad nem kenődik, hosszantartó.

Több színben, vízálló tulajdonsággal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mariib

2013. augusztus 6.

Szep vekony vonalat lehet vele huzni, konnyu hasznalni, es tartos is. Sminklemosoval konnyen lejon, nem kell sokaig dorzsolni. Elegedett vagyok vele, tudja azt amit tudnia kell, es az ara is nagyon kedvezo.

Update: Nekem is elgorbult az ecset 2-3 honap hasznalat utan, raadasul eleg kellemetlen illata lett. Sajnos kuka. Igy azert nem tul gazdasagos, kb. 2 honapig hasznaltam elegedetten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

mstindigo

2013. január 9.

Egyrészt nem szeretem a kemény hegyű tusokat, szóval eleve nem lett a kedvencem. Az ecsete elgörbült! Ez fogalmam sincs, hogy lehet. Tényleg finom vonalat lehetne amúgy húzni vele, visont nem tartós, tényleg a legkisebb lehelet is elfújja a szemhéjról. Szerintem sem egy jó termék, biztos nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

javgke

2012. április 9.

Egyszerű, de letisztult a csomagolás. Az ecsettel egészen finom vonalat is lehet húzni, kézreáll, könnyű használni.
Update: egész nap bírja - persze csak akkor, ha egész nap nem érek a szememhez, mert a legkisebb dörzsölésre is lepereg. bár, legalább nem kenődik, és sminklemosóval könnyen lejön. az ecset elég kemény, és idővel a festéket egyre nehezebb felvinni. utólag már nagyon bánom, h pénzt adtam érte, mert ennél bármelyik eddig használt tusom többet tud...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.