Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: blackberry, Módosítva: 2016. március 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás

Fej: mandarin, keserű narancs

Szív: jázmin, narancsvirág

Alap: mandulatej, ámbra, fás jegyek

nygigi

2019. június 13.

A Mugler Alien-re nagyon hasonlít, kicsivel szelídebb, lágyabb, de alapvetően az a vonal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 13.

Anna84

2019. január 1.

Csodálatos, sok-sok csillag. Igazi alkalmi illat, legalább is nekem.ha ezt viselem, különlegesnek érzem magam.Nagyon szeretem,ez is lesz mindig a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

sieszter

2018. február 20.

Jaj, csak négy pontot adtam végül? Pedig ötöst érdemel, nagyon imádom!

Tavasszal próbáltam a M-ben, már akkor marhára tetszett, kétszer vittem haza blatteren, aztán alig vártam, h őszre megvegyem. Szerintem ez egy "pulóveres" illat, nekem hűvösebb időben esik jól. Kifújáskor nekem kicsit fanyar, ami sajnos elmúlik, aztán mandulásan édes (de nem süteményszagú, fúj), és krémes is. Sztem hasonlít az Azzaro Twin-re, de kevésbé krémillatú. Közben néha érzek kis fásságot, olyan grafitceruzásat :) Nagyon tetszik! Az egyetlen bajom vele, h a szillázsa picit halovány. Viszont tartós.
Kedves Cacharel! Nagyon szeretném, ha ez a parfi ultra brutál erősen pofábamászóan tolakodó lenne és csíkhúzós és MINDIG érezném. Légyszi csináljatok vmit! Köszi! E

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Jaj, csak négy pontot adtam végül? Pedig ötöst érdemel, nagyon imádom!

ErikaErika

2017. június 25.

Hat, nekem olyan semmilyen. Azert elhasznalom majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 25.

Hat, nekem olyan semmilyen. Azert elhasznalom majd.

Sundiboszi

2017. április 18.

Erős kissé retrós illat, 40 felett tudom elképzelni, olyan tanárnős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Erős kissé retrós illat, 40 felett tudom elképzelni, olyan tanárnős...

Timi8

2016. augusztus 27.

Ez annyira finom, puha ès megnyugtató illat! Ha làtok bàrhol, biztosan veszek majd magamnak! Kifújàskor èrzem csak a jàzmint ès a narancsviràgot majd rajtam vègig ès egyre inkàbb a mandulatej dominàl. Nagyon finom, egyedi, nem elcsèpelt illat. Nem is èrtem amúgy, mièrt nem lett nèpszerűbb?! Kicsit lehetne tartósabb, mert rajtam csak 3-4 óràt bír...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Kristie

(!)
2016. július 15.

Ez az illat egyszerűen csodálatos! A Müller-ben a legalsó polcon árválkodott egy dobozzal a többi poros, nem túl populáris Cacharel teszter mellett. Amikor megillatoltam, nem hittem az orromnak. Kifújáskor a fejillat egy igazi jázmin-bomba, ami ahogy telik az idő egyre szelidül és akkor oláláá, megjelenik az az isteni finom édes mandulatejes ámbrás narancsvirág.💕 Amikor őt viselem, valaki biztos megjegyzi, hogy milyen finom az illatom.😇

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

maniac78

2016. március 6.

Csodálatos üvegcse, abszolút hétköznapi, jelentéktelen, szirupos, felejthető tucatillat. Nem győzött meg! De az üvegért nagy kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

blackberry

2016. március 4.

Első kifújáskor biztosra vettem, hogy nem is fújok belőle egynél többet, de a leszáradása meggyőzőtt.. Tényleg, egy gyengébb Alien beütése van, kellemes illat mely egész nap rádsimul, nem hivalkodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

_-Mia-_

2016. január 4.

Update: megvettem mégis. A kis 1ml mintám mikor egyszer úgy döntöttem hogy mégis felfújom, olyan eszméletlenül finom illatfelhőbe vont, hogy úgy éreztem végül, hogy kell. Leszáradásakor Alien-hez hasonló vonal finom édes mandulatejjel megpuhítva: így körülbelül a nagyvad pici puha cicatappancsokon érkező verziója, amely csendben körbesündörög, puhaságával észrevétlenül bódít el.

az elején citrusok és narancsvirág.... így engem őrült mód emlékeztet egy Oriflame-es régi narancsvirágos öntögetős "body splash"-re...
a leszáradása már egész finom. Az elején érezhető semmiség miatt nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.