Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej illat: citrusok, jázmin

Szív illat: vetivérfű, írisz

Alap illat: cédrus, bőr, pézsma

x

2013. március 18.

A Müller outletben most 1500 Ft a 25 ml-es, és nagyon tartós is. Anais Anais Paradis és Jardin kollekció van, ennyi idő után is bőven érződik a kézfejemen a teszter illata, és valóban azonos a kettő. (Szerk.: Ha jól tudom, ugyanazok a neves illatok jelentek meg mindkét kollekcióban.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

sephora

2013. március 4.

A Cacharel-ház Le Jardin és Le Paradis kollekciójának Noa illatai sajnálatos módon olyannyira nem voltak rajtam tartósak, hogy 1 óra elteltével már érezni sem lehetett.
Nagy örömömre ez az Anais Anais illat akár 6 órán át is kitart (épp úgy, mint az original EDT) a ruhámon még másnap is éreztem. Tudom, hogy ez az illat nagyon megosztja a véleményeket, általában vagy nagyon szeretik vagy ki nem állhatják. Nekem évek óta az egyik legkedvesebb illatom, ezért is örültem amikor a Müller Outletben rátaláltam a limitált kiadású kollekcióra.
Azt viszont nem tudtam eldönteni, hogy az illat jegyeinek összetevőin változtattak-e valamit vagy pusztán csak új külsőt kapott ez az illat.
Sajnos nem rendelkezem olyan jó orral, hogy az illat komponenseket mind be tudjam azonosítani, illetve észre vegyek kisebb változtatást az illatban.
Nekem azonosnak tűnik a 3 illat (Original / Le Jardin /Le Paradis - Anais Anais)

Aki esetleg illatolta ezeket, kíváncsi lennék a véleményére!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Aki esetleg illatolta ezeket, kíváncsi lennék a véleményére!

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Benzyl Cinnamate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Citral, Cinnamal, Coumarin
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.