Cacharel

Ár:   18 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. február 27.

Ár:   18 190 Ft

Szívjegy: heliotrope

Alapjegyek: mogyoró, tej

Erikaaida

2020. április 29.

A Yes I am sokáig kedvencem volt, a pink first nem nyerte el a tetszésem. Meg kellett vennem ezt is, már csak a színe miatt is... Nekem tetszik az üvege. Végre kihagyták a málnát, amivel továbbra sem vagyunk barátok. Szedres, édes, tejes, tartós, fiatalos illat. ( Nem is tudom 40 felé való e még nekem... )Talán az eredetinél is jobban tetszik. Egy gondom van vele, hiányzik belőle a kifinomultság, ami pl. a Mon Guerlain-ban és a Valentino Donna Acquában megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

silence

2020. február 26.

Áááááá! Komolyan mondom, fogom a fejem ezektől az irtózatos rúzs alakú palackoktól!
Miért - miért - miért? Miért kell ezeket az amúgy fini illatokat ilyen giccses üvegekbe zárni?
Mivel az anyaillat (sima Yes I Am) és a 'Pink First’ flanker is megvolt nekem előző években és szeretettel használtam őket, így nagyon kíváncsian vártam a ‘Fabulous’ flanker megjelenését is…… már a fragin felfigyeltem rá, most pedig Spanyolországból sikerült ezt az illatot is beszereznem….
Kifújáskor kissé csípősen hat a szeder, igazi pezsdítő, édesen friss energiabombaként indul……ez a szakasza nekem picit orrfacsarónak is tűnik, első gondolatom az volt, hogy “tuti nem leszünk barátok”….. de gyorsan elszáll a gondolat, amint kezdi más oldalát is megmutatni az illat…..
Szerencsére az intenzív, élénk fejjegy gyorsan csitul, csillapodik és a heliotrope könnyed, megnyugtató és ellazító illata veszi át az irányítást…… igazából ez a vaníliavirág (heliotrope) az uralkodó a parfümben szinte mindvégig, aminek a tejes, mogyorós alapjegyek megadják azt a krémes puhaságot, amitől finom bekuckózós, bújós illattá válik.
Hatósugara pont ideális, aurádat szépen körbeveszi és illatozik körülötted, de nem hivalkodik messziről, hogy méterekről érezze mindenki. Tartóssága is meglepően szupernek mondható, rajtam 6 órát simán kitart.
Fantasztikus kis gourmand illat ez is, ahogyan az elődei is, ha nem ilyen komolytalan üvegbe zárták volna, biztosan több nő vásárolná…..
Azért adok csak 4-est, mert az eddig kiadott 3 különböző Yes I Am (anyaillat, Pink First flanker, Fabulous) közül a leges-legjobbnak továbbra is a sima Yes I Am-et tartom, így ő a mérce :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Coumarin, Citronellol, Isoeugenol, Geraniol, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.