Cadeavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katarakta, Módosítva: 2015. október 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Wildflow

2014. szeptember 13.

A lip smacker árának felébe (vagy annyiért se) kerül, és tökéletesen kóla illatú és ízű - nálam már itt ötös :) Ráadásul nem szárítja a számat, és tetszik az enyhe bézs, nagyon finoman csillámos színe is. Már nem látom a müllerben, de ha visszatérne, akkor szóljatok, mert nekem ez az igazi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

dory008

2014. január 25.

Már régóta ki akartam próbálni, de nem annyira hogy meg is vegyem a többi ajakápolóm mellé, mivel van egy pár... na de tesómtól végül megkaptam. Az illata tetszik, felkenve egy picit barna marad a szám tőle, és sztem nem is nagyon hidratál... Ez is egy ilyen "egynek elmegy" kategóriába tartozó ajakápoló, nem drága, ha nincs más, akkor itt van ez. Kb. kétszer-háromszor használtam, nem vagyok oda érte. Csupán a kinézete és az illata az, ami tetszik. Ez a tipikus olcsótehátnemsokatér ajakbalzsam. Ha hidratálásra megyek, akkor nem ezt használom, de nagyon ritkán, amikor ez akad a kezembe, esetleg itthon elhasználgathatom még. Bár nem nagyon szeretek sokféle cuccot használni, így is van emellett még vagy 10 másik ajakápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 25.

Katie

2014. január 15.

Az árához képest nagyon jó. Néha szájfény helyett is használom, ad egy kis halvány barnás színt az ajkaknak, és van benne egy kevés csillám is, szóval jól mutat. Az egyetlen gond vele az, hogy lenyalom, mert finom édes íze van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

kinderino

2012. november 5.

Nemrég én is beszereztem egyet. Nagyon tetszik az illata, szép a színe és a csillogása. Nekem a hidratálásával sincs problémám eddig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

papupanni

2012. október 31.

Én nem szeretem annyira. A kólás illata olyan, mint a kólás ízű cukorkák/gumicukorkák íze, nem tetszik annyira, kicsit túl édes. :) Illetve ad is egy kis barna színt szájnak, ami nekem eszméletlenül hülyén áll. De ha valakinek jól áll, akkor tetszene neki ez a termék, mert nem túl erős színt ad, de azért mégis... :) Tőlem egy négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

mokojka

2012. október 23.

A mézes-tejes volt az első,azt imádom,majd megvettem ezt is.A kóláért annyira nem rajongok,talán ezért nem lett kedvenc,de mintha nem is hidratálna annyira,mint a fent említett.Ezt nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

cseresznyevirág

2012. augusztus 19.

Szép színe van, és az illata olyan, mint a kólás szörppé, hidratálásban nem a legtökéletesebb, de én inkább az illata miatt vettem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

samtelen

2012. július 10.

Jópofa az illata és nagyon tetszik az enyhe barna színe. Nem egy hiperszuper hidratáló, de szerencsére nem is szárít. Én jobban szeretem az efféle enyhén színezett ajakápolókat a ragacsos szájfényeknél. Szerintem simán megéri a 300 forint körüli összeget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Odil

2012. június 20.

Imádom a színét, olyan természetes, de nem pirosas, mű, ellágyítja az ajkam olyan állagúra, ahogy azt éppen tökéletesnek tartom. Mint valami enyhe szájfény, ami nem ragad. Az íze és az illata viccesen jó, télre viszont a hidratáló képességét nem gondolom elégnek. Azt hiszem, mostantól állandó társak leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Dorinaa

2012. május 7.

Nagyon jó kis ajakápoló, az illata finom édes és a hidratálása is remek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 7.

Nagyon jó kis ajakápoló, az illata finom édes és a hidratálása is remek. :)

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0