Cadeavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. január 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A Cadeavera a Föld kontinenseinek nevével jelzett tusfürdőcsaládja.

svivko

2012. március 11.

Szerettem volna valami új illatot, és megakadt ezen a termékcsaládon a szemem. A többi között is van pár nagyon finom illatú (Európa, Ázsia), de ez annyira finoman fűszeres, hogy nem hagyhattam ott (300 Ft-ért meg pláne nem). Az illata nagyon egyedi, nem tudom mihez hasonlítani, de éreztem már valahol. Parfümös, hosszan tartó, 2 órája fürödtem, és még most is nagyon intenzív.
A kiadás is nagyon szép, ez, az Ausztrália kiadás egy bumerángos "háttérképet" kapott. 300ml, egész szép mennyiség.
Nem csalódtam, ez az első Müller-márkás termékem, és úgy érzem, ez alapján lesz több is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.