Best of Beauty 2019

CV Cadea Vera Vital 35+ Ránctalanító Nappali Krém Száraz és Nagyon Száraz Bőrtípusra

CV Cadea Vera

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica10, Módosítva: 2012. december 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Koreai ginseng-kivonat, Q10 koenzim és lipidkomplexet tartalmazó krém, amely regeneráló és bőrsimító hatású. A krém kimondottan a 35 éves kor feletti bőr igényeinek megfelelően lett kifejlesztve. A jól megválasztott hatóanyag kombinációnak köszönhetően a ráncok láthatóan kevésbé mélynek hatnak. UV-fényszűrővel kiegészítve.

Ginatural

2018. március 23.

Levolt árazva a müllerben 850 Ft-ra, így gondoltam kipróbálom. Nálam eddig bevált, kellemes jó kis krém a picike mimikai ráncokat már nálam néhány nap alatt elhalványította ( igaz még a 30 hoz is jó pár év kell 😊)

Annyit viszont azért megjegyeznék, hogy egyáltalan nem való véleményem.szerint nagyon száraz bőrre de még a száraz bőrt sem hiszem hogy túlzottan hidratálná. Inkább normál és vegyes bőrre ajánlanám. Az én "enyhén" vegyes inkább normál bőrömnek nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

zahraa

2017. április 20.

Nem vagyok a celcsoportjuk, sem korban sem bortipusban, viszont nagyon szepen rendbetette a boromet. Nagy koszonet neki, mert felhozta egy olyan szintre, amiert evekig kuzdottem, mostmar csak fent kell tartsam.
Konnyen beszivodik, eros illata van, de szerintem kellemes. Az egesz piros CV termekcsalad valami csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Kisu

2016. augusztus 19.

Az utazó méretet vettem meg,hogy kipróbáljam. Kellemes az illata,nem kell belőle sok,gyorsan felszívódik,nem hagy rossz érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Valentine

2016. február 1.

Az itteni pozitív vélemények hatására próbáltam ki ezt a krémet. Árban nagyon olcsó, kellemes az illata. Elég nehéz krém, ennek ellenére viszonylag gyorsan beszívódik. Nagyon érdekes ez a krém, mivel egy fél tégellyel már elhasználtam belőle, de még mindig nem érzem azt, hogy megfelelően hidratálna. Persze, nap közben sminket viselek, de más krém használatakor mégis kevésbé szárad ki az arcom nap végére. Kicsit olyan érzés, mintha egy réteget képezne a bőröm felületén, de valahogy mégsem jut el addig, hogy rendesen hidratáljon. Egy próbát azért megért, de engem sajnos nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

greenbird

2016. január 25.

Amikor megvettem nem figyeltem, hogy nagyon száraz bőrre való, csak otthon vettem észre. Megijedtem, hogy a könnyen zsírosodó bőrömet még inkább zsírosítja. De kellemeesen csalódtam, mert jól hidratál, gyorsan beszívódott, ebben a hideg időben pedig még kell is nekem egy extra tápláló krém. Emellett ár-érték aránya is kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

narancsdzsem

2015. június 30.

Most mini, utazó változatban is kapható.
Kombinált bőrre rövidebb utazásokra jó, amikor nem figyelsz az arcodra. Felvitelkor még húzódik, később gyorsan fénylik.
Viszont finom az illata, és nagyon gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Most mini, utazó változatban is kapható.
Viszont finom az illata, és nagyon gyorsan beszívódik.

ffanny

2015. április 26.

Ár érték arányban nagyon jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Ár érték arányban nagyon jó krém.

timilla

2014. október 1.

Bár kombinált bőröm van, tavaly télen ennek a krémnek az éjszakai változatát vettem meg, gondolván, hogy a hidegtől kicsípett arcomnak jót fog tenni egy picit gazdagabb krém. Legnagyobb meglepetésemre, a krém egyáltalán nem volt zsíros, viszont szépen feltöltötte a bőrömet anélkül, hogy ragadt vagy kifényesedett volna. Ezen felbuzdulva megvettem a nappali változatát is. Ez egy kicsit könnyedebb krém, nagyon gyorsan beszívódik, és egyáltalán, de egyáltalán nem fénylik. Jól tudok rá sminkelni, nem vész össze sem a BB-vel, sem a CC-vel. A T- vonalam sem fényesedik ki, bár ez lehet, hogy a hűvösebb időnek is köszönhető. Szerintem ez egy nagyon-nagyon szuper ár-érték arányú termék, és az összetevői sem rémesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 1.

Lukécia

2013. július 24.

Jó, jó, de nem az igazi. Fura egy krém az biztos. Szinte bármennyit beszív az arcbőröm, és szép egységes kinézete lesz, de ha nevetek vagy mosolygok, mégis húzódik, belül száraz. Nem értem ezt a hatást, olyan furi, ha 3x annyit kenek, akkor is így van. Valami nagyon hiányzik belőle, sajnos. De 3 csillag, az ára és a fényvédő miatt, amúgy a belbecs kevés, sajnos, pedig szerettem volna szeretni....... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

cecil

2013. május 6.

Szerintem jól hidratál, jó krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Szerintem jól hidratál, jó krém!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology