Café Café

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 7.

Egy édes, gyümölcsös-virágos parfüm, a bergamot, citrom, barack, jázmin, rozmaring, írisz, rózsa, vanília, pacsuli és pézsma illatával.

Thomas Fontaine "tervezte", 1996-ban került piacra.

Fejjegyek: őszibarack, körte, bergamot, citrom, maracuja

Szívjegyek: rozmaring, tubarózsa, írisz, jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, vanília, karamell, szantálfa

silence

2020. január 1.

Ááááá, ezt nem hiszem el! Ez a parfüm még létezik??? 😃
Hogy mire jó ez a Krémmánia! Régi, kedves emlékeket ébreszt fel bennem! 16 - 17 éves koromban volt ilyen parfümöm és locsoltam magamra nagy élvezettel!
Az illatára már nem emlékszem konkrétan (most hogy olvasom mennyi illatjegyet kotyvasztottak össze benne, nem is csodálom!), de édes volt és a neve miatt én meg voltam róla győződve, hogy kávés is..... most, huszonpár év elteltével pedig szembesülök vele, hogy minden van ebben csak kávé nincs!
Ma már biztos nem használnám, de a szép emlékekre való tekintettel megérdemel egy 3-ast...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Ááááá, ezt nem hiszem el! Ez a parfüm még létezik??? 😃

Niki0215

2018. szeptember 15.

Régi nagy kedvencem, középsuliban használtam...gondolkodom hogy újra vegyem, szép emlékeket idéz bennem...

Update: Újra vettem, hát nem is tudom..vagy nagyon sokat változott az ízlésem, vagy az Illat változott valamit az évek során ...Förtelmesnek érzem csuklóra fújva, de még kísérletezek vele...régen szerettem, nem is értem mi történt.....Lehet cserére bocsájtom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Septima

2018. május 2.

Van egy csomó nagyon drága parfüm, ami kifújáskor isteni, de a végül ugyanolyan egyenparfüm-illatá fakul... Na ez nem ilyen. Semmivel sem lehet összetéveszteni az illatát, nekem télen-nyáron mindig jöhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

vzorka

2015. július 27.

Nagyon jó emlékeket idéz. De jó lenne újra érezni az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 27.

Nagyon jó emlékeket idéz. De jó lenne újra érezni az illatát!

edka0707

2013. május 18.

Nálam is! Gimis évek. Fiatalság. Imádtam! Több üveget is elhasználtam, de úgy emlékszem volt még egy másik színben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 18.

széva

2012. július 18.

Emlékszem rá is nem volt rossz,de a kv forrón keserűn jobb:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.

Emlékszem rá is nem volt rossz,de a kv forrón keserűn jobb:-)

micimaci83

2012. június 7.

Szó szerint ugyanazokat tudom csak leírni, mint momo :)))
Gimis évek, első szerelmek, óda de jó is volt ez az illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Szó szerint ugyanazokat tudom csak leírni, mint momo :)))
Gimis évek, első szerelmek, óda de jó is volt ez az illat :)

momo

2012. június 7.

Gimis korom illata! Annyira szerettem, annyira vigyáztam rá. Az illata nem volt túl tartós ha jól emlékszem, de ennek ellenére és a szép emlékek miatt 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

andrea.horvath79

2012. június 6.

Áááá..... ezt nem hiszem el!!! Már rég elfelejtettem, hogy volt nekem ilyen parfümöm, és hogy mennyire szerettem. Gondolom mostanában töltötte fel Miraclum, eddig elkerülte a figyelmem.
Az illatát nem tudom felidézni, azt hiszem, hogy nagyon édes volt.
Ez a parfüm eszembe juttatott egy másikat is, amit akkoriban imádtam, mégpedig Kookai Oui- Non-ját. Emlékeztek rá? Hamarosan véleményezhetjük, az imént feltöltöttem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

Az illatát nem tudom felidézni, azt hiszem, hogy nagyon édes volt.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.