Calvin Klein

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: Lylien, Módosítva: 2017. május 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos  Parfüm összetevők: ambrette, jázmin, cédrus.

Igazán kifinomult, elegáns, nőies illat, mely nem túl kihívó, a nő belső szépségét hangsúlyozza ki. Egész évben tökéletes választás, a mindennapokban és különleges alkalmakra is.

Fújós! Calvin Klein Beauty EDP

bibi24

anettg

2022. január 30.

Igazi biztonsági játékos!
Téli parfümnek vettem az ajánlások alapján, de szerintem a többi évszakban is megállja a helyét. Tiszta, zöld és frissen virágzott parfüm. Jó ár-érték aránnyal.
Nem fog csalódást okozni, ha tiszta, frissen kivirágzott enyhe jázmin parfümöt keresel. Egyetlen hátrány a tartóssága ( de ez lehet az én üvegem hibája). Az intenzitása az illatnak megfelelő visszafogottság. Ezért nem lesz 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 30.

Igazi biztonsági játékos!

Macska27

2021. november 15.

Hatalmas csalódás ez az illat!
Nem volt lehetőségem sehol ki próbálni, így az itteni vélemények alapján rendeltem netről.
Az illatjegyeket szeretem, a sheer beauty testvérkéjét próbáltam korábban és azt gondoltam, hogy ez biztosan tetszeni fog.
De egyáltalán nem jött be, az én bőrömmel nem működik. Rajtam egy szúrós, émelyítő virágillat bontakozott ki.
Volt egy jázminos testpermetem, ami meg romlott és arra emlékeztet.
Viszont nagyon tartós, szappanal is alig bírtam meg szabadulni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

Hatalmas csalódás ez az illat!
Volt egy jázminos testpermetem, ami meg romlott és arra emlékeztet.
Viszont nagyon tartós, szappanal is alig bírtam meg szabadulni tőle.

Chirmook

2021. április 19.

Tavaszi, könnyed jázmin illatot keresve vettem egy kis üveggel, vakon. Jó döntés volt!!! Nagyon finom, testápoló-szerű krémesség enyhe jázmin illattal, könnyed cédrussal ötvözve. Kellemes, nőies, nyugtató illat, nem tolakodó vagy fojtó. Tartóssága rajtam egész napos, szillázsa karhossznyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 19.

dbeata

2021. március 16.

Most ez a fő parfümöm, a Light Blue mellett. Nem akkora szerelem, mint az Eternity volt, de simán második helyezett! Egy idő után viszont ebben is van valami fejfájdító, mint a Contradiction-ben. A Sheer Beauty még jobb, legközelebb azt szeretnék majd venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 16.

bnory

2021. február 19.

3 éve már, hogy ő a legnagyobb kedvencem. Mindig többféle parfümöt használok felváltva, de a közvetlen környezetem újra meg újra megjegyzi, ha a Beauty van rajtam, hogy ez igazán az én illatom.
Ha néhány szóval kellene körül írnom: tisztaság, nőiesség, nyugalom.
Igazi fehér illat. Nem vad, nem zavaró, légiesen veszi körbe viselőjét. Nagyon tartós!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Ha néhány szóval kellene körül írnom: tisztaság, nőiesség, nyugalom.

canaille

2020. július 31.

Nagyon szeretem, komfort illat. Olyan megnyugtató. Puha, kelkemes, nőies, és szerintem tényleg nyugalmat sugároz. Alapvetően szeretem a márka parfümjeit, őt is, de sajnos nagyon gyorsan elillan. Csak ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Avokado07

2020. június 22.

Az egyik kedvenc illatom! Bár tudom, hogy ez szubjektív, de nekem nagyon tetszik! Sokat gondolkodtam rajta, reptereken próbáltam ki, hogy a tartósságát is felmérjem.
Ruhán (sálon) nagyon sokáig megmarad, ám az én bőrömön nem sokáig érződik.Ezért 4 csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

pancsi88

2019. december 8.

Sokat hezitáltam,utólag belegondolva hirtelen felindulás volt. Csuklómra fújva tetszett,de nem vártam sokat megvettem. Nem kellett volna...
Nagyon erős,tömény illat. Sosem ezt választom kb áll a polcon. Nekem olyan öreges és túl sok,túl virágos. Még egy esélyt adok neki így télen hatha nem lesz annyira sok.
Tartóssága jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Tartóssága jó.

Erynnis

2019. július 16.

Anyukaillat. Jó értelemben! Fiatal anyuka vagy nagymama... mindegy. Tényleg olyan illat, ami a belső szépséget hangsúlyozza. Meleg, puha, de akár lehet csábító is. Olyan nőnek való, aki tisztában van saját értékeivel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Cintia04

2019. április 1.

Hatalmas nagy változáson estem át az elmúlt évben! Testileg, lelkileg, szellemileg megújultam és ezzel együtt a szaglásom is érzékenyebbé vált! Szeretem a szép és kifinomult illatokat de már nem hajszolom minden áron őket! Le is építettem a készletem össz-vissz van 6 db illatom és a legtöbb már lassan el is fogy. A Calvin Klein Beauty mint a neve is mutatja egy lágy, kifinomult, nőies szépség és ettől olyan igazán szép! Nem akar többnek tűnni mint ami... hiszen nem is kell. Olyan nők illata akik tudják mit akarnak, merre tartanak, mennyit érnek és persze nem attól szép valaki, hogy mindenféle külsőséges dolgot kényszeresen aggat magára ... mert tudják, hogy a kisugárzás, kedvesség, egy meleg mosoly, kedves ölelés, törődés, szeretet ezek az igazán fontos dolgok! Jázmin-ámbra páros ami finom, puha, kecses, elegáns a többi meg a viselőjén múlik. Nagyon szeretem viselni ezt az illatot mert annak ellenére, hogy nem egy nehéz bombázó mégis vonza a másik nem tekintetét és persze szaglását is! Nem erős, nem tolakodó mégis szexi és határozott! Számomra egyik legszebb C.K illat. Rajtam igazán tartós főleg a hajamba marad meg nagyon sokáig ez a kis szexi puhaság. Szeretem! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.