Calvin Klein

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: Lylien, Módosítva: 2017. május 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos  Parfüm összetevők: ambrette, jázmin, cédrus.

Igazán kifinomult, elegáns, nőies illat, mely nem túl kihívó, a nő belső szépségét hangsúlyozza ki. Egész évben tökéletes választás, a mindennapokban és különleges alkalmakra is.

pancsi88

2019. december 8.

Sokat hezitáltam,utólag belegondolva hirtelen felindulás volt. Csuklómra fújva tetszett,de nem vártam sokat megvettem. Nem kellett volna...
Nagyon erős,tömény illat. Sosem ezt választom kb áll a polcon. Nekem olyan öreges és túl sok,túl virágos. Még egy esélyt adok neki így télen hatha nem lesz annyira sok.
Tartóssága jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Tartóssága jó.

Erynnis

2019. július 16.

Anyukaillat. Jó értelemben! Fiatal anyuka vagy nagymama... mindegy. Tényleg olyan illat, ami a belső szépséget hangsúlyozza. Meleg, puha, de akár lehet csábító is. Olyan nőnek való, aki tisztában van saját értékeivel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Cintia04

2019. április 1.

Hatalmas nagy változáson estem át az elmúlt évben! Testileg, lelkileg, szellemileg megújultam és ezzel együtt a szaglásom is érzékenyebbé vált! Szeretem a szép és kifinomult illatokat de már nem hajszolom minden áron őket! Le is építettem a készletem össz-vissz van 6 db illatom és a legtöbb már lassan el is fogy. A Calvin Klein Beauty mint a neve is mutatja egy lágy, kifinomult, nőies szépség és ettől olyan igazán szép! Nem akar többnek tűnni mint ami... hiszen nem is kell. Olyan nők illata akik tudják mit akarnak, merre tartanak, mennyit érnek és persze nem attól szép valaki, hogy mindenféle külsőséges dolgot kényszeresen aggat magára ... mert tudják, hogy a kisugárzás, kedvesség, egy meleg mosoly, kedves ölelés, törődés, szeretet ezek az igazán fontos dolgok! Jázmin-ámbra páros ami finom, puha, kecses, elegáns a többi meg a viselőjén múlik. Nagyon szeretem viselni ezt az illatot mert annak ellenére, hogy nem egy nehéz bombázó mégis vonza a másik nem tekintetét és persze szaglását is! Nem erős, nem tolakodó mégis szexi és határozott! Számomra egyik legszebb C.K illat. Rajtam igazán tartós főleg a hajamba marad meg nagyon sokáig ez a kis szexi puhaság. Szeretem! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Gismo

2018. szeptember 6.

Számomra egy nagyon kellemes, tavaszi, nyári, könnyed illat. Nem egy nehéz bombázó, mindennapi használatra tökéletes, irodabarát, randira vagy alkalomra én valami ütősebbet használnék. De összességében én szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

googles

2018. szeptember 3.

Ez egy szép, elegáns, jól megkomponált illat szerintem, az igazi parfümös érzés. Ha valakinek ezek a jegyek bejönnek, akár signature scent is lehet belőle.
Nekem valamiért nem a zsánerem, nem illik hozzám, ezért nálam csak 4 csillag. De ez egy kiemelkedően jó CK parfüm, ami több figyelmet érdemelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Juca84

2018. szeptember 3.

Nagyon megtetszett, nagyon akartam...megvettem...először imádtam, aztán rájöttem h ez nem az én illatom....a Moschino I Love Love a kedvenc illatom...mindig hiányzik ha kísérletezni kezdek, és ez most sincs másképp. Maradok a citrus vonalon tavasztól őszig...De aki egy nagyon kellemes virágos,puha kis irodai illatra vágyik, mindenképp tegyen egy próbát ezzel. 5 csillag, mert nem tehet róla, h nem lett a barátom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

pink sunrise

2018. június 25.

Tiltakozik a bőröm minden CK illat ellen..egyszer mégis fújtam ebből a kezemre, és rohantam is tovább.. Kis idő múlva, munka közben, mikor már azon agyaltam hogy vajon mi ez a krémes, virágos,puha, de mégis friss virág illat, eszembe jutott hogy ez az, és nem győztem gyönyörködni benne. Azóta már megvettem, és csak ezt használom most nyáron, ennyi bókot régen kaptam illatra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Yeticica

2018. június 14.

Nagyon meglepo, hogy ez egy 2010-es illat, annyira elut az elmult evekbtrendjeitol.
Letisztult, nagyon noies, viragos, egeszen visszafogott (megis tartos) illat. Nekem nagyon nagyon tetszik. En ezt az illatot vartam Michael Kors Michael-jetol, de hat az nem egeszen ilyen ugyebar 😊. Rajtam a jazmin szinte mar-mar tubarozsas itt, kremes-edes, megsem buja. Inkabb odabujos, kedveskedos.
El nem tudom kepzelni fiatal lanyokon (elnezest, altalaban nem hiszek az illatok ilyen kategorizalasaban), inkabb magamon el nem tudtam volna kepzelni mondjuk 10 evvel ezelott, hat meg 20!
Van par hasonlo illatom, megis kell nekem. Az uvege botranyosan randa a kupakkal, nem az elso sorba tettem.
Ja, es nekem melegben is jol esik, de csak 30 fokig. Utana mar sok lesz valoszinuleg.
Jelenleg imadom. Imadomimadomimadom. Kis egyszeru szepseg a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Jelenleg imadom. Imadomimadomimadom. Kis egyszeru szepseg a mindennapokra.

titikutyus

2018. március 7.

Se veled, se nélküled kapcsolatban élek ezzel a parfümmel, vagy ahogy már a legnagyobb közösségi oldalon is beállítható: 'nyitott kapcsolatban' élünk.

Anyukámtól örököltem, édes, érett illat, magamtól biztosan nem vettem volna meg.

A napok túlnyomó többségében a reggeli parfümmustra és -szelekció közben átfut Rajta is a tekintetem, és egyszerűen el sem tudom képzelni, már-már undorodok attól a gondolattól, hogy magamra fújjam, ezért inkább mást választok.

De mostanában vannak olyan napok, például ezen a héten többször is előfordult, amikor reggel egyszerűen semelyik másik parfümömhöz nincs kedvem, valahogy nem illik semmilyen más illat az aznapi hangulatomhoz, és csak Őt tudom választani.

Ő a 'gyönyörűszép Zsuzsi' illatom, és a nevéhez méltóan megérdemelné, hogy gyakrabban essen rá a választásom. Most csak 3 csillagot adnék neki, plusz egyet a tartósságáért kap. Remélem, lesz ez több is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

crazy724

2018. február 16.

A promóter szagoltatta meg velem a Müllerbe, amikor piacra dobták, és azóta ácsingozom erre az illatra. Tavaly nyáron végre kaptam egy 100ml kiszerelést ajándékba. Az illata erős, de mégsem irritáló, kellemes, és brutál tartós, hajon, ruhán több napig érezni. Felnőttes, komolyabb, nőies illat, ami teljesen rabult ejtett. Szerintem a nyári hónapokon kivül bármikor hordható, én télen és ősszel szeretem leginkább viselni. Nem egy hétköznapi parfüm, de kevés mennyiségben, akár hétköznapokra is el tudom képzelni. Nincs benne lágyság, inkább fanyar, szúrós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.