Calvin Klein

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: vivoo, Módosítva: 2013. május 13.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

"Spontán sexi illat. Összeköti a nő és a férfi világát."

Ár: 5800 , Eladó: Zsolikapecs
Állapot: Új bontatlan fóliás, Helyszín: Pécs, fizetés: Előteutalás után postán maradó,postapont.fox,személyes átvétel
Ár: 5500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 100ml / - 4-5 fújás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Nikcsy91

2021. szeptember 18.

Tetszik. Különleges, édes és egyszerre picit fanyar. Valòban van egy csöpnyi maszkulin beütése rajtam, de ezt csak én érzem, érdekes a környezetem nem. Nem annyira tartòs viszont, többször kell frissíteni a nap folyamán. Elhasználom, de nálam továbbra is a CK2 az abszolút favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Szityi

2021. július 4.

Imádás! Nyára kerestem egy könnyû, friss illatot, de nem kimondottan egy pusztán citrusost, virágost, mivel alapvetôen az édes illatokat preferálom.
Ebben a parfûmben megtaláltam amit kerestem, mivel a friss citrusosság keveredve van egy szexi maszkulinabb illattal, ami mélységet ad a parfûmnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

feketeagnes

2021. május 8.

kellemesen friss, gyümölcsös, limonádés. egyáltalán nem csak nyárra való szerintem. egyedül a tartósságával nem vagyok megelégedve, sajnos egy idő után teljesen elillan. nem veszem meg újra ha kifogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

gergan

2020. december 26.

Számomra különleges illat, nyárra kiváló, az árát bőven megéri.

Eddig csak myáron próbáltam, valamiért úgy gondoltam csak ahhoz illik. Mekkorát tévedtem. Ma véletlen a kezembe akadt és a hideg nagyon jót tesz neki. (dec.26.) Most a karácsonyra fog emlékeztetni, de nem baj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 26.

Számomra különleges illat, nyárra kiváló, az árát bőven megéri.

dkitti87

2020. július 18.

Tanakodtam egy ideig a boltban miután magamra fújtam, hogy vigyem vagy sem, annyira érdekes illata van. Először kicsit édeskés, aztán mintha átváltana szuros, férfias illatba, de aztán mégis megmarad kellemes edesnek, de nem erőszakosan. Végül 150ml hoztam el és nem bántam meg, nagyon finom, szerintem bármikor használható illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

mlnda

2020. március 28.

Evekig ez volt a kedvenc illatom! Nagyon finom, konnyed, citrusos, friss es egyaltalan nem hivalkodo. Spontan sexi illat lenne? Hat nem tudom, nekem ez sose jutott volna eszembe rola, ha nem olvasom el itt a leirast. :D Ezt az illatot en inkabb egy finom citromos zoldteaval tudom azonositani. Valamiert nekem ez jutott eszembe rola mar az elso fujaskor. Ugyhogy nekem ez egyertelmuen nyari, tavaszi illat. Rajtam a citrusos, friss jegyei ervenyesulnek inkabb.
Azoknak tudom ajanlani, akik nem szeretik a nagyon tomeny, nehez, feltuno illatokat. Szerintem ez az az illat, ami tokeletesen passzol egy fiatal nohoz, de egy idosebbhez is. Pl. anyukamnak is nagyon tetszik, aki 60 eves.
Mindezek utan mellette szol meg egy fontos dolog: ez egy EDT es megis nagyon jol allja a sarat, siman erezni lehet meg orakkal kesobb is, termeszetesen a maga viszafogott modjan.
Minden tekintetben jo valasztas azok szamara, akik konnyedebb es nem feltuno illatot keresnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Brekeke

2020. február 8.

Ez az az illat, ami testközeli, nem feltűnő, tisztaságillat. Ha az ember lánya nem akar feltűnni, de szeretné magát komfortosan érezni, akkor ez és a Hugo Orange az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Isabell

2020. február 6.

Ez az egyik kedvenc parfümöm 🤗 Jó pár éve kaptam ajándékba és imádtam 💕 Annyira finom az illata, nagyon tartós. Ha elfogynak a mostani parfümök biztosan ez lesz újra a következő amit használni fogok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

klau810614

2020. január 10.

Pár évvel ezelőtt próbáltam és akkor rajtam nagyon nem működött ,olyan illata volt mint egy borotvahabnak😄
Aztán tegnap egy drogériában ott árválkodott egy teszter ,na mondom akkor fújok és nem csak papírra hanem egyből bőrre és hoppácska most teljesen más érzést adott .
Olyan finom citrusos de mégis édeskés illat ami picit maszkulin de most még ez is tetszett benne .Tartóssága átlagos fél napot kibír de nem baj mert jó áron van és jó nagy üveg . Így ő is kívánság listás lett tavaszra , nyárra .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Viky0123

2019. december 22.

Nem értem, mások ezt hogy tudják nyáron viselni, nálam egyértelműen téli parfüm. Csak akkor kerül elő, amikor a télikabátom is :) Nehézkes, fűszeres illat. Nagyon tartós különben, és egy fújás elég egész napra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.