Calvin Klein

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: vivoo, Módosítva: 2013. május 13.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

"Spontán sexi illat. Összeköti a nő és a férfi világát."

Calvin Klein Ck In 2 U For Her
Ár: 6200 Ft Csere is érdekel virágos,vagy édes illatra,ajándékba kaptam,de nem az én illatom , Eladó: Zsolikapecs
Állapot: Új bontatlan fóliás 50 Ml, Helyszín: Pécs, fizetés: Előreutalással,fox postal,ami plusz 800 ft
Ár: 6300 Ft (150 ml) , Eladó: aszilvia
Állapot: Eredeti, vadonatúj, bontatlan, celofános, Helyszín: Gödöllő vagy Örs vezér tér HÉV megálló, fizetés: Postázom is kérésre, de a személyes átvételt inkább preferálom.

mlnda

2020. március 28.

Evekig ez volt a kedvenc illatom! Nagyon finom, konnyed, citrusos, friss es egyaltalan nem hivalkodo. Spontan sexi illat lenne? Hat nem tudom, nekem ez sose jutott volna eszembe rola, ha nem olvasom el itt a leirast. :D Ezt az illatot en inkabb egy finom citromos zoldteaval tudom azonositani. Valamiert nekem ez jutott eszembe rola mar az elso fujaskor. Ugyhogy nekem ez egyertelmuen nyari, tavaszi illat. Rajtam a citrusos, friss jegyei ervenyesulnek inkabb.
Azoknak tudom ajanlani, akik nem szeretik a nagyon tomeny, nehez, feltuno illatokat. Szerintem ez az az illat, ami tokeletesen passzol egy fiatal nohoz, de egy idosebbhez is. Pl. anyukamnak is nagyon tetszik, aki 60 eves.
Mindezek utan mellette szol meg egy fontos dolog: ez egy EDT es megis nagyon jol allja a sarat, siman erezni lehet meg orakkal kesobb is, termeszetesen a maga viszafogott modjan.
Minden tekintetben jo valasztas azok szamara, akik konnyedebb es nem feltuno illatot keresnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Brekeke

2020. február 8.

Ez az az illat, ami testközeli, nem feltűnő, tisztaságillat. Ha az ember lánya nem akar feltűnni, de szeretné magát komfortosan érezni, akkor ez és a Hugo Orange az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Isabell

2020. február 6.

Ez az egyik kedvenc parfümöm 🤗 Jó pár éve kaptam ajándékba és imádtam 💕 Annyira finom az illata, nagyon tartós. Ha elfogynak a mostani parfümök biztosan ez lesz újra a következő amit használni fogok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

klau810614

2020. január 10.

Pár évvel ezelőtt próbáltam és akkor rajtam nagyon nem működött ,olyan illata volt mint egy borotvahabnak😄
Aztán tegnap egy drogériában ott árválkodott egy teszter ,na mondom akkor fújok és nem csak papírra hanem egyből bőrre és hoppácska most teljesen más érzést adott .
Olyan finom citrusos de mégis édeskés illat ami picit maszkulin de most még ez is tetszett benne .Tartóssága átlagos fél napot kibír de nem baj mert jó áron van és jó nagy üveg . Így ő is kívánság listás lett tavaszra , nyárra .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Viky0123

2019. december 22.

Nem értem, mások ezt hogy tudják nyáron viselni, nálam egyértelműen téli parfüm. Csak akkor kerül elő, amikor a télikabátom is :) Nehézkes, fűszeres illat. Nagyon tartós különben, és egy fújás elég egész napra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Scara

2019. szeptember 4.

Ha jól emlékszem éppen 10 évvel ezelőtt találkoztam ezzel a parfümmel először. Annyira tetszett, hogy egyből egy 150ml-es üveget vettem és az utolsó cseppig elhasználtam (ez azóta is ritka dolog nálam). Számomra ez nem nyári illat, hanem egyértelműen őszi-téli, mert rajtam a meleg vanília, a narancs és a fűszeres jegyek érvényesülnek. A legtökéletesebb illat egy késő őszi erdei sétához a színes falevelk közt, csizmában-bőrdzsekiben, puha sállal a nyakam körül, forró fahéjas teát szürcsölve a termoszból. :)
Hosszú évekig feledésbe merült, parfümök jöttek-mentek, nem hiányzott. Pár hete véletlenül megláttam az egyik parfümériában és eszembe jutott, hogy mennyire szerettem anno. Mire eldöntöttem, hogy újra vennék belőle és visszamentem érte, addigra már nem volt ott a polcon és nagyon csalódott voltam.
Szerencsére itt találtam egy bontatlan eladó példányt (köszönöm mégegyszer ;) ) és most boldogan nosztalgiázom és nem hagyom többé, hogy ilyen hosszú ideig elkerüljük egymást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Evelyn31

2019. április 4.

Még régebben kaptam a páromtól ajándékba. Nagyon kellemes volt az illata.Citrusos illat, nem tolakodó, kevés is elég belőle, viszont szerencsére egész nap lehetett érezni. Nem tudom miért nem szereztem be újra.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

alycethetyger

2019. március 25.

Mindenki csinált már olyat szerintem, hogy bement egy drogériába, befújta magát valamivel és kisétált mintha mi sem történt volna.

Nekem ez a parfüm így indult - koncertre mentem Bécsbe és Sopron körül esett le, hogy nemhogy nincs rajtam parfüm, de a szokásos tartalékaim sincsenek nálam.

Én nem nagyon létezek parfüm nélkül.
Azaz, nagyon ritkán létezek nélküle.
Azaz, aznap nem akartam létezni nélküle.

Ez az illat elkerülte a figyelmem, de egy bécsi Bipában ő kezdett el kacsingatni felém, ment a blatterre a fújás, majd magamra is. És ez pont így volt tökéletes, ciki-nem ciki, csintalan tizenéves voltam, ahogy kisomfordáltam az üzletből, és ez az illat esszenciája. Kis vaníliás, citrusos frissesség, leszáradásában rajtam ámbrás, igazán fiatalos, energikus és egy hip-hop koncerte abszolút tökéletes volt.

Azóta egyébként beszereztem egy üveggel, mert annyira szarul éreztem magam a bécsi eset nyomán (nem általános dolog nálam ez a befújom magam mindennel aztán csá-dolog), meg amúgy is, a héten újra annak az előadónak a koncertjére megyek, akinél ez az eset történt.

Ez alkalommal már ezzel a bőrömön, indulás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Én nem nagyon létezek parfüm nélkül.
Azaz, nagyon ritkán létezek nélküle.
Azaz, aznap nem akartam létezni nélküle.

Ez alkalommal már ezzel a bőrömön, indulás előtt.

Anthaval

2019. március 24.

Tinédzser lánykaként volt egy nagyon jó barátnőm, ő ezt a parfümöt használta. Mindig olyan isteni illata volt, hogy egyszer rákérdeztem, hogy mit használ - akkor mutatta meg nekem ezt a kis üvegcsét. Nagyon illet hozzá ez az illat. Emlékszem, ahogy napoztunk a medencéjük mellett és meg-megcsapott az illata. Fiatal, sportos, vagány és gondtalan - nekem ez jut eszembe erről az illatról. Viszont sajnos rajtam egyáltalán nem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Chantilly

2019. január 25.

Imádom, a kedvenc parfümöm. Az 50 milis változatot nagyon sokáig (+/- 7 év) használtam, nemrég vettem meg a 150 miliset. A legjobb dolog benne a maszkulin beütése, nagyon érdekes illat, pozitív értelemben persze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.