Calvin Klein

Ár:   9080 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Ádám, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Fejjegy: levendula, mandarin, uborka

Szívjegy: osmanthus, kardamom, bazsalikom, bors

Alapjegy: pézsma, ámbra, pacsuli, dohány, fás jegyek

oznob64

2019. május 23.

Nem csak ár/érték arányban (8000 forinttól meg lehet vásárolni), hanem abszolút értelemben is egy zseniális illat. Fás-dohányos, kicsit fűszeres kompozíció, amely az idő előrehaladtával nem igazán változtat a karakterén, azonban nagyon tartós bőrön és ruhán is. Egyedül a kis projekció sajnálatos, de ettől függetlenül bőven megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

karakumsivatag

2017. november 7.

Jó illat, de nem találom túl nagy durranásnak. Olcsó és az árát megéri. Még nem tudom, hogy mi lesz a sorsa, elajándékozom, vagy felteszem eladásra, de ezt most meghagynám a pasiknak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 7.

Lapo

2017. május 3.

Számomra semmi sokkoló nincs ebben a parfümben.. A CK helyében ezt a nevet egy jóval megosztóbb parfümre lőttem volna el..Nem érzem az összhangot a neonzöld shock felirat és maga az illat között. Ennek ellenére szerintem az egyik legjobban sikerült CK illat férfiaknak de talán inkább a fiatalabb srácoknak..Cherry és dohány, én semmi mást nem érzek benne.. nagyon tetszett és megkapó első szimatolásra.

Azt gondolom, hogy olyan mint egy srác aki élete randiján a legjobb formáját szeretné mutatni..sikerül is neki, de néhány további találkozás már nem hoz akkora lelkesedést, érdeklődést, "rózsaszín ködöt" a Hölgy részéről.. Nehezen is hozna, hiszen minden puskapor el lett lőve az első bevetésen.. :D
Most is tetszik de már egy picit egyhangúnak akár egyszerűbb illatnak gondolom.. nem érzem már benne a bugit.. Ettől függetlenül egy jó kis illat ez..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

tedy

2015. december 4.

Finom,elegáns illat. Nem vagyok oda a ck illatokért,de ez igazán jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

Finom,elegáns illat. Nem vagyok oda a ck illatokért,de ez igazán jól sikerült.

Carlito

2015. augusztus 20.

Nem is rossz cucc ez ahhoz képest hogy CK..nem vagyok oda a márkáért de ezt összerakták ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Málni

2013. augusztus 22.

Elég érdekes és egyedi, édeskés, fűszeres, fás illat, viszont nekem vmiért nem tetszik annyira, vmelyik összetevője (talán a kardamom túl sok) nem harmonizál igazán vagy olyan furcsának érzem tőle, pedig szeretem az ilyen illatokat, rajtam viszont ellenszenvessé válik, papíron sokkal jobban tetszik és kellemesebb is, de az idő múlásával a papíron uolyan kellemetlen lesz. Tartóssága max 5 óra a bőrömön, a csíkon még sokkal tovább él...

update: egyre jobban tetszik az illata!:) Nem tudom mi történt, de már határozottan bejövős, lehet beszerzésre kerül ez a fekete üveges sokkoló:)
Meg is van a kicsike, baromira illik hozzám szerintem, friss, fiatalos, vagány, fűszeres, karakteres, Black XS-hez tudnám még stlusban hasoníltani, az pont a másik nagy favoritom, szval egészen jól összebarátkoztunk ahhoz képest amennyire nem tetszett az elején.
Az üvegéről meg annyit, h mnki leszólja, de szerintem elég fasza ez a fényes fekete "ruha" a lefolyós shock felirattal, illik a benne lakó kis vadóchoz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Habchók

2013. május 4.

Ez egy iszonyatosan jó illat, imádom - feltűnő, játékos és pazar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Ez egy iszonyatosan jó illat, imádom - feltűnő, játékos és pazar!

x

2013. május 2.

Jajj de jó! Ez valami hihetetlenül játékosan finom! Az édes illatok nekem túl nehezek szoktak lenni, mintha rámtelepednének, amíg fűszert nem adnak hozzájuk. Akkor aztán mint a drog... Ehhez adtak fűszert, és egy igazi döggé teszi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

Ádám

2013. március 25.

Pontosan ez az, amelyre szükségem volt! Egy hete érkezett meg, és azóta ismerkedem vele, de egyszerűen nem lehet rajta kiigazodni, ugyanis határtalan titokzatosság jellemzi az - egymással tökéletesen harmonizáló - aromák egyvelegét és összhatását. Amikor magamon viselem ezt az illatot, a szavaim ereje elvész mellette, és a parfüm beszél helyettem. A férfiaknak azt mondja, hogy "Helló! A barátod vagyok!", a nőknek pedig azt, hogy "Szia! Bújj ide hozzám!". :D
Épp annyira fűszeres, amennyire kell, tehát egyáltalán nem tolakodó, de mégis a maga módján erőteljes és bátor illat. Ezért én is azt tudom mondani, mint kedves Laci, hogy megvásárlása előtt elengedhetetlen a saját bőrön való tesztelés. Nekem nagy szerencsém volt, mert beigazolódott, amit vártam, és az igényeimet teljesíti. Sőt, túlteljesíti. Ennyire szép dologra még én sem számítottam.
Továbbá tartósságáról is érdemes szót ejteni, mert ez az illatoknál elég kényes téma. A One Shock e tekintetben sem okoz csalódást, ugyanis nagyon-nagyon tartós. Mindez anélkül, hogy 3-4 fújásnál többet permeteznék magamra.
Az ár-érték arányról pedig annyit, hogy ilyen kedvező áron egy ilyen egyedi, felejthetetlen és utánozhatatlan csodát nehéz kifogni.
Ez szép volt, CK. Csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Ez szép volt, CK. Csillagos ötös! :)

Laci

2012. december 4.

Végre egy igazi fűszeres illat, ami tetszik is nekem! Nem nagyon vagyok barátja az ilyen illatoknak, de mai Müller körutamon kipróbáltam és teljesen magával ragadott, igazán egyedi, valódi tél illata van. Ropogó hó, karácsonyi vásár, kandallótűz és az otthon melege jutnak eszembe szaglászásakor. Ilyen egy megbízható és szerető férfi illata, semmi flanc és nagyzolás, viszont nagyon egyedi és iszonyatosan szerethető, abszolút nem érzem tolakodónak vagy közönségesnek, ami egy fűszeres illatnál ritkaság számba megy nálam. A dohány édes aromája a leginkább kivehető, melyhez szép adag pacsuli és kardamom társul, ezután lesz enyhén citrusos, majd pikáns a borstól. A további fűszereket szépen lekerekíti az ámbra és pézsma puha édessége. Újabb igazi kis téli kedvencem lett, nagyon elképzelhető, hogy januárban meg fogom venni, most Yves Rocher ámbrája következik, mivel végzetesen beleszerettem, mikor ma a Hoggart megvettem. Eddig csak kacérkodtam a gondolattal, mivel egy női illat, de tudom, visszamegyek érte, zseniális! Ennek a tartóssága igen kiváló, ruhámon még mindig erőteljesen illatozik, bőrön kissé szelídebben muzsikál már, de még így is érezhető. Próbáljátok ki, jelen esetben valóban igaz, hogy ne ítéljetek a külső alapján, mert az pocsék és illúzióromboló, de ami a feketeség alatt vár, az maga a fűszeres, mámoros tél illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!