Calvin Klein

Ár:   8000-14 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lingling, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. március 30.

Ár:   8000-14 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyed, férfias illat, teli kellemes virággal és egy igazán jellegzetes fűszerrel, a wasabival.

6vilag

2019. augusztus 4.

Nem bírtam magammal, mivel nekem tetszik, így a férjem ajándéka lett...Jó rajta, nagyon. Na, de majd rajtam, ha melegebbre fordul.... Imádom.
Annyira beleszerettem ebbe az illatba, pedig volt korábban egy olyan kósza kijelentésem, hogy csakis európai illatokat fogok vásárolni, illetve hordani./ "Európa öreg, Amerika új"/. Nos, igaz a közhely, hogy "soha ne mond, hogy soha".
Ez volt az első kivétel. Nem tudom, hogy mi fogott meg benne, de vonzott, mint a mágnes. Teszteltem sokszor a vásárlás előtt és egyetlen alkalommal sem csalódtam. Mikor kipróbáltam, rajtam buja, légies, kicsit fülledt, de nem édes illat volt. Különlegesnek hatott az általam használt illatokhoz képest és egyáltalán nem volt férfias. Fülledt, párás nyári hajnali vízpart. Megtévesztő volt, mert a "M"-es drogériában sokáig női részlegen volt elhelyezve, tulajdonképpen így futottam bele, sokáig így azt is hittem, hogy női. Csak sokkal később észleltem, hogy ez bizony unisex.
A férjemen az illata üde, friss, párás, de nem karcos, inkább bújós. A fürdés után ahogy magára fújta, mondtam neki, "fülledt erotika illata" van.
Tetszik a minimalista mivolta mind küllemre, mind beltartalomra. Magamon is nagyon tetszik, napsütésben üdeséget, frissességet hoz. Rajtam, kollégák szerint is nagyon jó, szerintük tenger illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

pmarcsi

2018. augusztus 3.

Szerelem első illatolásra!
Először a munkahelyem folyosóján éreztem meg ezt a csodát. Beletelt néhány napba, mire "kiszagoltam" a gazdáját, de végül megtaláltam! 😄
Olyan erősen hatott rám, hogy nem volt kérdés megveszem-e.
Nagyon magaménak érzem ezt az illatot. Számomra inkább nőies illat, bár eleinte én is éreztem a férfias vonását, de ez mára már megváltozott.
Egyáltalán nem tolakodó. Letisztult, mégis különleges, citrusos, virágos , friss-vizes illat, ahogy az előttem is leírták már.
Tartóssága tökéletes! ❤

Ud.: Azóta is imádom, nem csalódtam benne. Sokan megdícsérik rajtam, és én sem tudom megunni!

Ud.2: Olvasgattam az általam írt véleményeket itt Krémmániám, megláttam mit írtam eme parfről. Elnevettem magam. Lelki szemeim előtt láttam, a véleményemet olvasó emberek eltorzult arcát,kikerekedett szemeit. 😃
Már teljesen másként gondolok rá. Magamra nem fújnám. Kismama vagyok, gondolom emiatt változott meg ennyire az ízlésem, de mindenesetre vicces volt visszaolvasni, belegondolni. Nem vonok le csillagot, mert tartósnak tartós, és néhány éve nagyon-nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Szerelem első illatolásra!
Olyan erősen hatott rám, hogy nem volt kérdés megveszem-e.
Tartóssága tökéletes! ❤

Cintia04

2018. június 8.

Imádom! Idei nyár slágere lesz nálam! Virágos, vizes, picit fűszeres szuper illat, nagyon jó tartósággal! Olyan mint egy frissen mosott puha ruhadarab friss, tiszta és ropogós. Nem egy szokványos unisex és nem is csak egy “tisztaság illat”. Szexi, csajos, életerős “élvezem az életet és szabad vagyok” illatélmény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Bonzee

2018. február 28.

Nekem nagyon bejött, éppen most emlegettem a Tommy Hilfiger The Girl véleményezése kapcsán. Szerintem karakán, vagány, energikus illat. Igen, valamilyen szinten tényleg unisex, de azért nem annyira, hogy - teszem azt - egy Ellie Goulding és egy Chuck Norris karakterű emberen egyformán "hiteles" legyen. :) Nálam a dolgos munkanapok és a farmeres-bakancsos hétvégék egyenrangú kiegészítője volt. A férjem választotta ki és vette meg nekem, ezer köszönet érte. Cserébe kapott egy Clinique Happy-t. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

born86

2018. január 26.

Hát ez tényleg férfias....:( Rajtam meg aztán főleg, a tartóssága sem a legjobb .
Az elején már már tolakodó férfi illata van ,aztán elhalványul és marad egy kellemes férfi tusfürdő illata ...
Gondoltam hogy nem lesz az a kis cuki ,édes illat ,de nekem ez már túl pasis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Gondoltam hogy nem lesz az a kis cuki ,édes illat ,de nekem ez már túl pasis.

HeniManUtd

2017. október 13.

Már egy éve töretlen a szerelem, most vettem újra másodszorra. Többször is megkérdezték már milyen parfümöt használok, nagyon szeretem.
Aki szereti a friss de nem túl édes, hideg illatokat annak nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Burya

2017. szeptember 21.

Na kérem, ez valóban uniszex. Egy férfias férfin éppúgy jól áll, mint egy nőies nőn, és ez olyasmi, amit igen kevés illat mondhat el magáról, hiába írják rá, hogy uniszex. Friss, de nem légfrissítősen citrusos, fanyar, de nem keserű, karcos és fás, de nem erőszakos, virágos, de nem édes. Az egész kompozíció egyszerűségében megkapó, üdítő, minimalista és őszinte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

ssyakaky

2017. augusztus 29.

az uvege egyszerűen mesés. a tartalma szerintem mar nem annyira. valahogy olyan, mintha nem tudna eldonteni, hogy mit akar, van benne egy kedves viragos vonal de ott van mellette valami keseru karcos illat, ami nagyon nem tetszik benne, szerintem ez lehet a wasabi, amit enni ugyan szeretek, de igy ebben a formában erőltetettnek erzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

ALettah

2016. október 16.

Kíváncsiságból próbáltam ki, mert illatjegyek alapján nem az én stílusomnak tűnt - én a nem túl édes, letisztult, virágos illatok rajongója vagyok. Papírcsíkon viszont annyira megtetszett, hogy kipróbáltam bőrön is, ahol valóságos fesztivált csinált: néhány perc alatt a friss, vizes és picit fűszeres illatocska egy mesebeli burkot vont körém, amin belül július és Horvátország volt. Kívül pedig mocsok, aprószemű eső, sötét, szürkeség és októberi este. Számomra ez a nyaralás illata, összesűrítve az, amit a nyáron éreztem, amikor a forró délutánon egy eldugott horvát szigetecske magányos partján hevertem, beszívva a naptól felforrósodott sziklák, az öreg mediterrán fenyők és a tenger sós illatát, miközben kabócák cirregnek és sirályok vijjognak, és semmi, de semmi gond nincs a világon.
Nem kérdés, hogy megveszem-e. De először kisebb adagban, mert szokatlan a sok virágos illat után. Lehet, hogy tévedtem a saját stílusomat illetően? 15 éve nem megfelelő parfümöket fújnék magamra?
És nem férfikozmetikum. A tengerpart és a ciprusok talán csak férfiaknak vannak? Na ugye.
Varázslat ez az illat. Az üveg pedig csodaszép, letisztult, egyedi. Olyan, hogy nem lehet egy üveg parfüm a polcon - csak az egyetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

galysos

2016. szeptember 27.

Uniszex illatkènt kaptam mintát belőle, amin meglepődtem, mert szerintem ez női illat. Tetszik hogy friss, de mégsem átlagos citrusos illat. Rajtam viszonylag tartós, 4-5 órát bír. Nagyon tetszik magamon, lehet beruházok egyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol