Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisviol, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

• Egy színnel-telített, bársonyos ajakrúzs
  • Gyönyörű színeket biztosít a matt vagy akár csillogó eredmény elérésére
  • Hidratáló hatású és tartós
  • Nem pikkelyesedik ki és vitaminokban gazdag
  • Az ajkaknak lágy, rugalmas és ápolt érzetet biztosít

Kiszerelés: 3,5 g

Isabell

2019. szeptember 25.

Nagyon szeretem ezt a rúzst! :) Krémes állaga van, kellemes a viselete és nagyon tartós. 5/5 :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

xoxo007

2015. augusztus 27.

Eszméletlen szép szín , isteni állag..tökéletes ruzs*--*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Eszméletlen szép szín , isteni állag..tökéletes ruzs*--*

Rrebeka

2014. december 16.

Nekem egy fuksziás szín van meg belőle. Nagyon pigmentált, kellemes viselet, még az én érzékeny ajkaimat sem szárítja. Extra tartós, kibír mindent.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 16.

Natalka

2014. március 10.

Gyönyörű árnyalatom van, a Henna egyszerűen minden igényt kielégít: csodásan mutat minden sminkhez, nem sápaszt, nem feltűnő, de mégis látszik, h egy kis színnel tölti fel az arcom (ha élhetek ilyen zavaros képpel :)) Krémes, jól fedő rúzs, és tartós is, de ami miatt a legjobban szeretem az az, h hidratál (!), kismítja, feltölti a kicsit cserepes ajkakat. Azért kap négyest, mert szigorú vagyok: egy idő után nekem beleül az ajakvonalakba, és bár tudom, h azok nekem amúgy is elég hangsúlyosak, azért ezt nem szeretem. Szerencsére nem feltűnő, ettől még imádom ezt a rúzst :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

LenaL

2014. március 7.

Nagyon finom, krémes állaga, szinte felsiklik a szája, tartós és alig szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Nagyon finom, krémes állaga, szinte felsiklik a szája, tartós és alig szárít.

Lini

2012. június 14.

Isteni az állaga, szép és tartós a színe. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 14.

Isteni az állaga, szép és tartós a színe. Imádom.

kisviol

2012. május 20.

Nagyon szeretem, nem szárít, jól fed és szép színe van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Nagyon szeretem, nem szárít, jól fed és szép színe van!

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Piros.