Calvin Klein

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Lylien, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, bergamot, cseresznye virág,

Szívjegyek: rózsa, ibolya,

Alapjegyek: pézsma, bambusz, szantálfa.

Calvin Klein Endless Euphoria For Women EDP
Ár: 6990.- , Eladó: Rékam
Állapot: 125ml/kb. 75ml, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen

Csuporka

2020. november 1.

Érdekes, hogy többen is nyári illatnak mondják, én eddig csak télen nyúltam érte (nyáron a frissebb, ropogósabb zöldekért) és finomabb is rajtam télen. Ez volt az első, és eddig az utolsó "édes" illatom. Merthogy ez nekem már édesnek számít :)
Kellemes, puha, harmonikus illat, de rájöttem, hogy nem az én világom, tudok élni nélküle. És hát kénytelen is vagyok, mert ha vele szeretnék élni, akkor kétóránként kéne fújnom.. és hát nem fújom és nem is hiányzik. A nem létező tartóssága miatt három csillag, de ehhez még az ára miatt lehetne az kettő is..

Update egy órával később. Megnéztem az üvegemet és hát az van sajnos, hogy az enyém EDP, nem EDT... Szóval két csillag. Két finom illatú csillag.

Még később: rájöttem, hogy nem igazságos lepontozni egy ETD-et azért, mert az EDP verziója nem tartós.. :) szóval fogalmam sincs, hogy az EDT mennyire az, mert én nem azt használtam.. :/ mindenesetre az illat elvileg ugyanaz, az pedig minimum 3 csillagos. Finom illat ez, akár 4-es is lehetne (ízlés kérdése), de feltehetően ez a verzió sem tartósabb, mint az EDP, ez végül is elég logikusan hangzik, így szokott lenni, bár ki tudja :) szóval legyen mégis három csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

anreni9

2020. október 2.

A nagy testvérhez (Euphoria Eau de Parfum) mérten azért gyengécskébben sikerült ez a formula, na jó talán kicsit elfogult is vagyok. Igazság szerint máson kifejezetten tetszik az illata de saját magamon valahogy nem az igazi, kicsit olyan semmilyen, nincs meg benne az a 'plusz'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

hajas0711

2020. március 9.

Kicsit elszomorodtam mikor olvastam a kommenteket h nem tartós, mert akkor már megrendeltem, de szerencsére rá kell cáfolni erre. Pár perc után elkezd kibontakozni az illat a bőrömön és egész nap tart. Reggel 9re hozta a futár, akkor fújtam be magam és több órával később mikor szóltam a páromnak h szagoljon meg, azt mondta h érezte az illatom mikor kiszalltam. Most este 6 óra van és még mindig meg-még csap ha megmozdulok 😍 én imádom, igazi nyári illat, számomra 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Erika80

2020. február 15.

Alapjában véve egy finom tavaszi-nyári illat, ami akkor lenne tökély, ha a név kötelez elve érvényesülne nála. Endless... Én sajnos inkább ironikusnak találom, mert nem, hogy nem végtelen, inkább csupán belelátni enged abba. Elhúzza azt a bizonyos mézesmadzagot, hogy milyen is lenne a végtelen... de annak bizony csak töredéke jut nekünk. Rajtam kb. 1 órahosszat érzik olyan intenzitással, mint amikor magamra fújtam, majd még vagy fél órát, de már nagyon bőrközelivé válva, aztán huss... hiába keresem magamon.
Egyébiránt egy friss, cseresznyevirágos, bambuszos és rózsás illat egy parányi bergamotos beütéssel. Tetszik is.
Számomra nem szükséges, hogy hú, de különleges legyen egy illat. Ami fontos, hogy megfogjon, hogy valamit tükrözzön abból, ami én vagyok, amit szeretek érezni és jót tesz a lelkemnek. Mindegy, hogy azt hol és miben találom meg (értsd: nem márkafüggő). Viszont ilyen árfekvésnél már azért többet vár az ember lánya. Én személy szerint tartósságban sokkal többet várnék, mert ez bizony botrányos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Burya

2017. október 18.

Bambuszos alapon lábát lógató citrusos kis rózsaillat. Nagyon szép, a fás leszáradása különösen tetszik. Az egyetlen problémám vele, hogy csupán 2 órán át képes tartani magát, aztán eltűnik, mint szürke szamár a ködben, ennyi pénzért viszont drága mulatságnak tartanám elfújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Encilla

2017. január 2.

Kellemes, de kissé jellegtelen illat, és egyáltalán nem tartós. Azt mondanám egynek jó, nyárra, ahhoz viszont kissé borsos az ára. Nem mondom, hogy megbántam, de lett volna jobb helye is annak a pénznek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

nyarigabi

2016. szeptember 29.

A leggagyibb az Euphoriák közül, igazi semmilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

A leggagyibb az Euphoriák közül, igazi semmilyen.

Anne74

2016. július 5.

Nem rossz illat. Átlagos. Nem egyedi. Hétköznapokra tudom elképzelni "szaladgálósnak".
Az anya illat is a birtokomban van, de a kettőt még össze sem lehet hasonlítani.
Lehet hozzá viszonyítok, nem tudom. de nálam egy parfüm kifejezés nem itt kezdődik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Lylien

2016. április 7.

Először használom ezt a Calvin Klein-t, de nem EDT-t, hanem EDP-t.
Mint a Gucci II-nél, itt is csalóka volt az illatminta - csak fordítva. Amikor kipróbáltam, egész nap éreztem magamon, alig vártam, hogy megvegyem, a valóságban viszont a tartóssága sajnos közepes, ezért mínusz egy csillag.
Ennek ellenére nagyon szeretem az illatát, nőies és lágy, valami különlegessel. Mindig a selyem holmik jutnak róla eszembe.
Több helyre fújok belőle, így tovább lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Először használom ezt a Calvin Klein-t, de nem EDT-t, hanem EDP-t.
Több helyre fújok belőle, így tovább lehet érezni.

Zumo

2015. november 13.

Tobb eve nem talaltam olyan parfumot, ami elnyerte volna a tetszesemet a Versace Crystal Noir utan. Egeszen addig, amig valakin meg nem ereztem ezt a parfumot, es muszaj volt megkerdeznem, hogy mit visel, mert valami isteni illat volt. Rohantam is utana megvenni. Finom gyumolcsos, friss de megis van benne valami kulonleges extra. Rajtam az egesz nap folyaman tartos jol erezheto. Uj szerelem kezdodott! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.