Calvin Klein

Ár:   9360 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. december 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyei: fejillata sárgadinnye, mangó, boróka,eukaliptusz, bergamott, grapefruit; szívillata rozmaring, ciprus, zsálya, fenyőtű, nyírfa, tengeri jegyek; alapillata szantál, ámbra , pacsuli, tölgymoha, vetiver

Ár: 7800 Ft , Eladó: gyula1971
Állapot: Új-100 ML, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Postai úton

gyula1971

2020. június 5.

Igazi siker ez az illat! Egy érett sárgadinnye illatú, kellemes parfüm,külön női és férfi verzióban,és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.

Jolti

2019. szeptember 25.

Ifjú korom egyik kedvence! Nagyon imádtam!
Már most nem tetszik annyira, mint akkor, de még mindig nagyon szeretem!
Jó kis könnyű nyári illat szerintem.
Tartósság egész jó! ( Sokkal jobb, mint a nemrég vásárolt CK Euphoria Man Intense-é. )
Kb. 5-6-7 óra bőrön nekem. Ruhán egy-két nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Ifjú korom egyik kedvence! Nagyon imádtam!
Már most nem tetszik annyira, mint akkor, de még mindig nagyon szeretem!
Jó kis könnyű nyári illat szerintem.
Kb. 5-6-7 óra bőrön nekem. Ruhán egy-két nap.

CalMag

2015. június 9.

Update:
Lehet,hogy velem van a baj,vagy a nagy meleg miatt változott rajtam,
de,nem tetszik.

Több napig csak ezt viseltem,és,már nem volt kellemes...

Ez egy régi kedvencem :)

Környezetem nem értette,miért nem az Armani Gio-t veszem,miért ezt.
Számomra ez,és a Ralph Lauren Polo(kék) sokkal többet adott.
Szerintem pont az a jó,hogy nem mindenkinek ugyan arra van igénye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Update:
Lehet,hogy velem van a baj,vagy a nagy meleg miatt változott rajtam,
de,nem tetszik.

Több napig csak ezt viseltem,és,már nem volt kellemes...

Ez egy régi kedvencem :)

Környezetem nem értette,miért nem az Armani Gio-t veszem,miért ezt.
Számomra ez,és a Ralph Lauren Polo(kék) sokkal többet adott.
Szerintem pont az a jó,hogy nem mindenkinek ugyan arra van igénye.

vatsafi

2014. november 3.

Párom állandó illata, és imádom rajta, ezért 5 csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

Párom állandó illata, és imádom rajta, ezért 5 csillag jár.

Laci

2012. december 14.

De jó olvasni, hogy nem csak én szeretem az Escape-et. Már azt hittem, hogy egy UFO vagyok és a többi embernek nincs szaglása. Eddig akárkinek mutattam meg üzletben, hogy nekem ez mennyire bejön, mind lefújjolta. Még édesanyám is, aki amúgy illatok terén nagyon elfogadó, azt mondta rá, hogy zavarja. Talán az eukaliptusz lehet a bűnös, szerintem meg pont az dobja fel a parfümöt a mangóval és emeli ki mainstream-posványból. Én mindenképp 5 csillaggal honorálom, szépséges illatköltemény. Eternity és a férfi Obsession mellett a kedvenc Calvinem. Újak közül csodálatos még: One Shock és Euphoria Intense.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)