Calvin Klein

Ár:   11 790 Ft, 17 900 Ft és 22 950 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2019. február 28.

Ár:   11 790 Ft, 17 900 Ft és 22 950 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Fejjegy: mandarin

Szívjegy: cukorborsó

Alapjegy: balzsamos szuhar

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázás
Ár: 8000 , Eladó: Gabka77
Állapot: Új, csak bontott a csomagolás , Helyszín: Balatonalmádi , fizetés: Utalás, posta,Foxpost

Verona5

2020. február 15.

Tetszik. Az első egy percben. Egy fellobbanó láng.... lenne, ha tartana valamelyest. Klassz fűszeres borsos jeggyel indít, tényleg tüzes, vonzó, merész, szokatlan a mai felhozatalban. Lentebb írják, hogy pasis. Ááááh, dehogy, csak nem cukorkafalat, ami nem is lenne baj, végre egy új szín a mai átlagos drogériás kínálatban! Aztán ahogy telnek a percek tovább, a láng ellobban, csak egy gyufaszál volt, és marad a helyén egy gyenge, erőtlen átlagos fűszeres alap a bőrömön. Kár érte, mert nagyon szerethető és egyedi is lehetne, ha lenne mersze még kitartani valamelyest! Nálam négyötöddel indult, aztán fél óra múlva három csillagnál többre már nem tudtam értékelni. A férfi verziója sokkal jobbra sikeredett, még az én bőrömön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 19.

Egy kis kiegészítés az illat bemutatásához: "A Calvin Klein Eternity Flame női Eau de Parfum az ellenállhatatlan szenvedély megtestesülése. A melengető bensőségesség és az érzéki szerelem szimbóluma.

virágos-keleties illat
olyan nőnek, aki nem akar észrevétlen maradni
remek nappali viselet, de estére is megfelelő

Az illat összetétele
Fejillatát üdítő mandarin akkordjai adják, melyek összefonódnak a lednek virágszirmai alkotta szívillattal. Az elegáns, virágos jegyeket érzékien egészíti ki a fűszeres aláfestés, mely akárcsak a bódító labdanum gyantán nyugvó alapillat melegséget és mélységet kölcsönöz az illatnak.

Az illat története
A Calvin Klein márka Eternity vonala a szerelem minden megjelenési formáját bemutató történet. A 2019-ben megjelent Eternity Flame sorozat arról az égető szenvedélyről, odaadásról és mágneses vonzerőről mesél, aminek nem lehet ellenállni."

Ha azt írták volna rá, hogy uniszex, simán elhiszem, de látom, hogy megszületett a férfiaknak szánt verzió is. Egy biztos, nem rohanok érte, hogy megvásároljam, annyira nem érintett meg, de azért nem is egy rossz kreáció. Tartóssága a mostanában megszokott, átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 19.

virágos-keleties illat
olyan nőnek, aki nem akar észrevétlen maradni
remek nappali viselet, de estére is megfelelő

Az illat összetétele

Az illat története

Lady26

2019. március 11.

Nem szeretem használni azokat a parfümöket, amiket minden második ember használ. Na ez pont nem olyan ,még hasonlót sem szoktam érezni. Első fújásra megfogott és beleszerettem. Ez ritka.. Úgyhogy meg kellett vennem🙂 Pontosan meg van benne az a plusz amit keresek,ami pikánssá varázsolja. Valóban picit férfias beütése van de még is megőrzi a nőiességét. Imádom!! Tartósságát még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Lunacska

2019. február 20.

Rajtam eléggé pasis. Nagyon nem tetszik. Nem unisex, hanem "kinő tőle a szakallam" érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

DFI

2019. február 15.

Fás édes száraz illat. Szerintem nagyon hasonlít a CK Reveal-hez, csak kevésbé édes. Nem rossz, de nem lesz tömegkedvenc mert eléggé pasis. Négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

Forster

2019. január 18.

Most próbáltam ki, egy kicsit férfias, de nekem nagyon tetszik. És valóban tartós, pedig rajtam semmi sem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.