Calvin Klein

Ár:   11 790 Ft, 17 900 Ft és 22 950 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 16.

Ár:   11 790 Ft, 17 900 Ft és 22 950 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Fejjegy: mandarin

Szívjegy: cukorborsó

Alapjegy: balzsamos szuhar

Ár: 5500 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó vagy MPL automata

szucsnecsilla

2020. december 29.

Ajándékba kaptam karácsonyra. Én soha nem választottam volna, egész más jellegű illatokat szeretek, főként finom Givenchyket, melyek távolról sem ennyire fűszeresek. Sógornőmnek mutattam, aki imádja a CK illatokat és Ő egyből azt mondta, hogy " De jó szúrós!" El kezdtem egyre többet használni, karácsony óta szinte mindennap, és nagyon kellemes csalódás. Induláskor valóban kicsit maszkulin, de napközben, ahogy belefordultam a saját aurámba, már nagyon szuggesztív, csak szagolgatnám állandóan. Rajtam a tartóssága is nagyon jó, úgyhogy 5 csillag jár neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 29.

Szofijaa

2020. október 31.

Labdanum szubsztilisen előadva. Imádom. Pedig csak egy rendeléshez választottam találomra mintának.
És sokkal jobban tetszik, mint a parfüm, ami mellé rendeltem mintának. :(
Amúgy kb. azokon a fázisokon mentem keresztül, mint az előző véleményező.
Nem hittem volna, hogy egy ennyire egyszerű, kristálytisztán androgün illatba ennyire belezúgok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 31.

És sokkal jobban tetszik, mint a parfüm, ami mellé rendeltem mintának. :(
Amúgy kb. azokon a fázisokon mentem keresztül, mint az előző véleményező.

pacsalia

2020. június 4.

UPDATE:
Ez egyre jobban tetszik :O Másodjára, harmadjára (és sokadjára) már sokkal kevésbé férfiasnak éreztem, amit nem nagyon tudok hova tenni. Mitől/hogyan lehet ez vajon? Sokkal virágosabb, lágyabb, kedvesebb, nőként viselhetőbb lett. Szinte kicsit sem maszkulin, csak nagyon minimálisan. Már előre rettegek, mi lesz velem, ha elfogy a kis mintám. Nem biztos, hogy akarok majd élni nélküle! Az ára is csábít, mert igencsak kedvező. Bár a tartóssága nagyon nagyon rossz, de 2-3 óra erejéig viszont annyira finom, hogy folyamatosan szagolgatom ott, ahova felfújtam :D Valahogy kicsit fahéjas jellege is van, de nem erősen, hanem úgy beolvad a többi jegy mellé. Fragin pár ember szerint hasonlít a Givenchy Organza egyik verziójához! Lehet hogy azt éreztem kis koromban Apu feleségén, és nem is Apunak volt ilyen illata? Most totálisan meg vagyok zavarodva... :D Elkábít ez az illat <3 3-ról 4-esre húzom fel most. Csak a gyenge tartósság miatt nem 5-ös - egyelőre.
Aztán majd jövök még, ha esetleg megrendelném üvegesben is. :P

Leszáradás után nekem tetszik az illata <3 Viszont 100% maszkulin, nem is értem, hogyan tudják ezt női illatként eladni. Édesapukám viselt egy hasonló illatot még annak idején, de sajnos nem tudom megkérdezni már tőle melyik volt az, mert itt hagyott minket :( :( :( <3 Ha hiányzik vagy emlékezek róla épp, akkor fogok fújni ebből az illatmintából a csuklómra, és szagolgatom...... Nagyon sok emléket ébreszt... Viszont akkor, amikor más is érzi rajtam, vagy amikor utcára kell mennem, biztos nem fogom fújni mert tényleg nagyon FÉRFIAS :O
Illatjegyeire én nem tudom bontani, mert nem érzek ki semmi jellegzeteset, de az biztos hogy fűszeres jellegű, karcos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

UPDATE:
Aztán majd jövök még, ha esetleg megrendelném üvegesben is. :P

Verona5

2020. február 15.

Tetszik. Az első egy percben. Egy fellobbanó láng.... lenne, ha tartana valamelyest. Klassz fűszeres borsos jeggyel indít, tényleg tüzes, vonzó, merész, szokatlan a mai felhozatalban. Lentebb írják, hogy pasis. Ááááh, dehogy, csak nem cukorkafalat, ami nem is lenne baj, végre egy új szín a mai átlagos drogériás kínálatban! Aztán ahogy telnek a percek tovább, a láng ellobban, csak egy gyufaszál volt, és marad a helyén egy gyenge, erőtlen átlagos fűszeres alap a bőrömön. Kár érte, mert nagyon szerethető és egyedi is lehetne, ha lenne mersze még kitartani valamelyest! Nálam négyötöddel indult, aztán fél óra múlva három csillagnál többre már nem tudtam értékelni. A férfi verziója sokkal jobbra sikeredett, még az én bőrömön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 19.

Egy kis kiegészítés az illat bemutatásához: "A Calvin Klein Eternity Flame női Eau de Parfum az ellenállhatatlan szenvedély megtestesülése. A melengető bensőségesség és az érzéki szerelem szimbóluma.

virágos-keleties illat
olyan nőnek, aki nem akar észrevétlen maradni
remek nappali viselet, de estére is megfelelő

Az illat összetétele
Fejillatát üdítő mandarin akkordjai adják, melyek összefonódnak a lednek virágszirmai alkotta szívillattal. Az elegáns, virágos jegyeket érzékien egészíti ki a fűszeres aláfestés, mely akárcsak a bódító labdanum gyantán nyugvó alapillat melegséget és mélységet kölcsönöz az illatnak.

Az illat története
A Calvin Klein márka Eternity vonala a szerelem minden megjelenési formáját bemutató történet. A 2019-ben megjelent Eternity Flame sorozat arról az égető szenvedélyről, odaadásról és mágneses vonzerőről mesél, aminek nem lehet ellenállni."

Ha azt írták volna rá, hogy uniszex, simán elhiszem, de látom, hogy megszületett a férfiaknak szánt verzió is. Egy biztos, nem rohanok érte, hogy megvásároljam, annyira nem érintett meg, de azért nem is egy rossz kreáció. Tartóssága a mostanában megszokott, átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 19.

virágos-keleties illat
olyan nőnek, aki nem akar észrevétlen maradni
remek nappali viselet, de estére is megfelelő

Az illat összetétele

Az illat története

Lady26

2019. március 11.

Nem szeretem használni azokat a parfümöket, amiket minden második ember használ. Na ez pont nem olyan ,még hasonlót sem szoktam érezni. Első fújásra megfogott és beleszerettem. Ez ritka.. Úgyhogy meg kellett vennem🙂 Pontosan meg van benne az a plusz amit keresek,ami pikánssá varázsolja. Valóban picit férfias beütése van de még is megőrzi a nőiességét. Imádom!! Tartósságát még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Lunacska

2019. február 20.

Rajtam eléggé pasis. Nagyon nem tetszik. Nem unisex, hanem "kinő tőle a szakallam" érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

DFI

2019. február 15.

Fás édes száraz illat. Szerintem nagyon hasonlít a CK Reveal-hez, csak kevésbé édes. Nem rossz, de nem lesz tömegkedvenc mert eléggé pasis. Négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

Forster

2019. január 18.

Most próbáltam ki, egy kicsit férfias, de nekem nagyon tetszik. És valóban tartós, pedig rajtam semmi sem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.