Calvin Klein

Ár:   6000 Ft, 8000 Ft és 10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2021. január 14.

Ár:   6000 Ft, 8000 Ft és 10 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1990.

Fejjegyek : levendula, mandarin narancs, bergamot és citrom,

Szívjegyek : koriander, liliom, narancsvirág, borókabogyó, bazsalikom, jázmin, zsálya,gyöngyvirág és muskátli,

Alapjegyek : szantálfa, ámbra, pézsma, vetiver és brazil rózsafa

Calvin Klein Eternity for Men EDT 5ml / 10ml
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost
ÚJ Calvin Klein Eternity for Men EDT 30ml
Ár: 4000Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

gyula1971

2020. január 2.

1990-es évek közepének nagy ikonja,akkor drága is volt! Kellemes illet,de hamar elillan,nem tömény! Ez már irány az unisex illatok felé,korábban a 80-as években sokkal férfiasabb illatokat kapott az erősebb nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 2.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Kellemes, de túlságosan ártalmatlan, valóban kissé szentimentális, friss narancsos-virágos illat....férfiállat ilyet nem hord...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

EvaO93

2016. január 16.

Nos, ez most lehet, hogy bugyután fog hangozni, de a férfi, akit szeretek és elég ritkán láthatok, ezt az illatot használja, szóval beszereztem magamnak egy 15 ml-s kis variációt itt az oldalon, hogy ha hiányzik, egy picit közelebb érezhessem magamhoz. (Erről persze ő semmit nem tud. :D )
Megpróbálok nem elfogult lenni az illattal kapcsolatban. Ha csak úgy szimplán szaglászgatom egy egyszerű arcszeszre emlékeztet az illata. Nem tolakodó, aki használja annak a környezetében létező embereket biztos nem fogja irritálni. Tehát az intenzitása egyáltalán nem tolakodó, viszont kellően érezhető. Olyan "kis bújós illat". Ahogy megérzem picit becsapódnak az érzékeim főleg, ha behunyom a szememet és úgy érzem, mintha Ő is itt lenne velem. Szerintem érezni rajta, hogy nem egy mai kreáció, ezért én inkább érettebb férfiaknak ajánlanám, amit most nem feltétlenül az ember korára értek... Nem egy macska vadító illat, nem a legtrendibb, legmenőbb pasiillat, inkább konzervatívabbnak mondanám, de egyáltalán nem befásult... és egyetértek Joe38-cal, nekem is inkább egy szimfónia jut róla az eszembe és nem napjaink egyik felkapott divatzenéje.
Sajnos mindezek ellenére mégsem a kedvenc férfi illatom, de a szívemnek legkedvesebb biztosan. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Rhodesian Ridgeback

2015. február 4.

Hogy őszinte legyek, a női illattal ellentétben, ebben nem érzem az örökkévalóságot sem tartósságában, sem pedig minőségében. Nosztalgikusnak és szintetikusnak érzem az egész illatot, de még mindig jobb mint az agyondicsért Fahrenheit. Egy friss, összességében kellemes, a körülöttünk lévők számára biztonságos levendulás-citrusos illat. Se több, se kevesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Joe38

2013. november 3.

Nálam ez a történet a 90'-es évek elején kezdődik.........Korábban Brut-tot,Azzaro-t és Jacomo-t használtam ,aztán vettem egy Eternity mintát...Mikor magamra fújtam belőle azt hittem elnéztem a férfi-női dobozt, amiből választottam,mert a 80'-as évek illataihoz képest ez nem igazán tűnt férfiasnak! Ráadásul minden második fiatalon ezt lehetett érezni!Mivel nem tett rám mély benyomást, ezért mellőztem a későbbiekben..........Nemrég viszont ismét ráakadtam és kifújtam egy próbát,ami nagyon megdöbbentett ,mert már elsőre nagyon pozitív élményt váltott ki belőlem annak ellenére,hogy nem sokat használtam mégis előhozott egy csomó emléket....majd második körben a bőrtesztet is kipróbáltam és nagyon-nagyon tetszett!!!Friss ,citrus aromás nyitás ,majd egy nagyon szép virágos-fás alapban kiteljesedő leszáradás hosszú-hosszú órákon keresztül.........Nekem ez egy "szentimentális" illat és amolyan "művészies" is szerintem.......És ha már művészetről beszélünk,akkor zenében ez biztos egy többtételes darab lenne,mondjuk egy "szimfónia" ,mert nagyon sokrétű a leszáradása.........
Félelmetes,hogy a 90-es években nálam mennyire nem illett bele az akkori "parfümtrendbe" és a mai nappal pedig milyen érdekes érzéseket vált ki belőlem a különböző fázisok közben az illata!
Mindenképpen csodálatos ez az alkotás......... a férfiassága felől pedig senkinek ne legyenek kétségei,mert a mostani illatok mellett abszolút ott a helye neki is a "maszkulin" polcon! Aki pedig magán viseli , az előtt egy olyan dimenzió nyílik meg ,ahol a férfiasság, a szépség és a művészet ebben az illatban ölt testet ,nekünk pedig nincs más dolgunk csak engedni hogy az illat felöltöztessen és elvarázsoljon bennünket a klasszikus és művészi örökkévalóságba......
Mert , ahogy F.Hundertwasser mondotta : "Az örökkévalóság a művészet fennhatósága alá tartozik." és milyen igaza van!Szerintem ez a parfüm megelőzte a korát és semmi kétségem afelől, hogy ez egy 5 csillagos találmány!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)