Calvin Klein

Ár:   8940 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: licsi, gránátalma, bazsarózsa, málna, szantálfa, fa

Calvin Klein Eternity Moment 100ml
Ár: 7000 , Eladó: SzD
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: Tata, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
Fújós Calvin Klein Eternity Moment
Ár: 1500Ft /10ml , Eladó: Chrissy
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jelizz

2020. május 9.

Elso Calvin Klein parfumom ! Mondjuk az uvege lehetnre szebb is , nekem tul egyszeru de izlesek es pofonok. Rettentoen olcso volt igy szaglas melkul vettem meg... :( nagyon hasonlit az illata az Avon perceive osasis parfumre , tomeny rozsa friss viragos illat , jo azert ebben egy lehelletnyi gyumolcs is van. Nem a parfummel van a bajom, igy tavasszal tokeletes. En nem kedvelem a viragos illatokat, tartossaga kozepes par ora es elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

kvin

2019. október 30.

Nagyon szépen összerakott virágos illat, ha megtalálja a párját.
Rajtam rendkívül bazsarózsás, - amit sajnos nem bírok -, egy erőteljes virágillat rengeteg gyümölcsös lágyítással, amely diszkréten rásimul a bőrre, ruhára és hosszan illatozik.
A külcsín is teljesen passzol hozzá, letisztult, kiegyensúlyozott, tudatos és modern nő benyomását kelti, aki sikeres felnőttként is megőrizte a kislányos báját és szereti a romantikát.
Tőlem elüt, nagyon nem én vagyok, de tény, hogy szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

Nagyon szépen összerakott virágos illat, ha megtalálja a párját.
Tőlem elüt, nagyon nem én vagyok, de tény, hogy szép.

mariasoros

2019. szeptember 26.

Elena 7-tel cseréltem itt, ezúton is köszi! :) Szuper könnyed, légies illat. Mindennapra, munkahelyre ideális. Nagyon emlékeztet a szintén kedvenc Burberry Brit Sheer-re, és valóban, sok az azonos összetevő, amit én mind szeretek (licsi, bazsarózsa, virágok, gyümölcsök kavalkádja). Az alap is mindkettőnél pézsmás, fás. A BS kicsit citrusosabb, ez lehet az őszi megfelelője. Sokáig érzem magamon, ruhán, bőrön egyaránt. Viszont nem nagy a hatótávolsága, nem húz csíkot. Olyan kis diszkrét tisztaságillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

zsonody

2019. szeptember 6.

A hétköznapokra szeretem használni, kellemesen édeskés virágos, de nem túl hivalkodó illat. Dinamikus, fiatalos, rohangálós parfüm nekem. A tartóssága számomra közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Nushi

2019. szeptember 6.

Számomra ez egy rohangálós hétköznapi elegáns illat. Valamikor régen már elfújkáltam egy üveggel most megint sikerült beszerezni egy kis üveget. A licsi az elején jól megszurkálja az embert de megszelídülve egy szép kellemes illat. Lévén Eternity van személyisége és nem egy tucat illat. nem is nagyon hasonlít a mai cukorka illatú borzalmakra. Szerintem nem való mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

vkata96

2019. július 31.

Reptéren sikerült lecsapni rá jó áron. Kellemes illata van, számomra ez egy tipikus tavaszi-nyári illat, télen szeretem az intenzívebb, testesebb illatokat. Ez egy igazi kis virágbomba, de ezen belül is én főleg a rózsát érzem rajta nagyon. Szolid, de tartós. Rajtam kicsit más illata van, mint mikor a papírra fújtam mielőtt megvettem, édesebbé válik picit. Nem egy karakteres illat, teljesen átlagos de kellemes, egynek jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Betti89

2019. március 25.

Nagyon tartós, friss virág illata van. Első szaglásra szerelem volt ez a parfüm. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

TRMoni78

2019. január 20.

Nekem megjelenése óta a kedvencem. Az illatot leírni szerintem felesleges, az orrunk dönt úgyis :) én nem érzem ki egyik összetevőt sem, de az összhatás nagyon tetszik! A tartóssága szuper, ha reggel fújok a nyakamra, este zuhanyozáskor még érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

BernhardtLora

2018. december 9.

Ajándékba kaptam és első szaglásra szerelem. Finom virágos illata van ami nekem nagyon tetszik és egész nap érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 28.

Szerettem anno ezt a tartós, de mégsem tolakodó, klasszikus illatot. Van még belőle egy 30 ml-s üvegem, ami nem akar elfogyni. Kevésbé tetszik már az illat is, és ma már, hogy tudom, hogy mi van benne, riasztanak a pirosak is...mert ez is műanyag a javából...
Most látom, hogy az ismert webáruházban éppen szuper sale-ben kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 28.

Most látom, hogy az ismert webáruházban éppen szuper sale-ben kapható.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: Green 3 / CI 42053, CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezőanyag. Zöld.

Színező anyag. (Piros)