Calvin Klein

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. november 19.

Ár:   15 500 Ft

Szívjegyek: pacsuli, cédrus

Alapjegyek: vanília, tonkabab, cédrus

Calvin Klein Eternity Now for Men 100 ml Eau de Toilette
Ár: 8900 (+pk) , Eladó: pill
Állapot: bontott, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel a XIII. kerületben, postázás (foxpost, posta) előre utalással

MissKenedy

2016. január 12.

Párom most kapott belőle mintát a douglas-ben, hát teljes a siker:) Egész este a nyakában voltam, a végén közölte, hogy rendben a héten megveszi, mert még egy parfümjére sem reagáltam így:) Imádom rajta, alig várom, hogy este megint szaglásszam:P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

vancuka

2015. november 20.

Szerintem az idei ősz egyik legkellemesebb férfi illata. Friss, de mègis férfias és egyedi. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.