Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2017. december 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Euphoria orientális illat, egzotikus gyümölcsökkel izesitve. A parfüm üvegje kinyilt orchideára emlékeztet.

fújós - Calvin Klein Euphoria Blossom
Ár: 3500+szállítás , Eladó: Beatrix123
Állapot: használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után postán maradó, Foxpost, személyes átvétel csak Nyíregyházán
5 ml fujcit keresek! Calvin Klein Euphoria Blossom
Ár: Csere főleg , Eladó: Melani79
Állapot: Új vagy használt , Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: postán maradóra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erikaaida

2020. május 7.

Talán a gránátalma és a lótusz, ami dominál. Egy virágos-gyümölcsös kis semmiség. Nem is értem, ennyit egy Betty Barclay is tud. A Forbidden euphoriában volt számomra valami zavaró, de ennél jobb volt, és az illata egész nap kitartott. A sima Euphoriát nem is próbáltam, mert az illatjegyei alapján nem valószínű, hogy tetszene. Azt olvastam, hogy a blossom lágyabb, frissebb változat, azért rendeltem, de kár volt...Olyan illatokat kedvelek,keresek, amit évszaktól függetlenül lehet hordani. Ez az illat őszre, télre biztosan nem való...Calvin Klein parfümjei nem az én világom...Nem mondom hogy rossz, de jellegtelen.Az üvege tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

lizuka122

2017. június 19.

Nagyon finom illat, és ráadásul olyan áron jött velem szembe egy ausztriai parfümériában, hogy nem hagyhattam ott.(Persze, mindig van indok, hogy miért nem lehet otthagyni!) Szerintem egy klassz parfüm, főleg a fiatalabb korosztálynak áll jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Ella

2017. április 24.

Nekem jobban tetszik, mint az anyaillat. Virágosabb, lágyabb, imádnivalóbb. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Nekem jobban tetszik, mint az anyaillat. Virágosabb, lágyabb, imádnivalóbb. :-)

Burya

2017. április 20.

Óóóó hogy ez hogy nem akadt az utamba eddig! Valószínűleg a neve miatt, mert régebben próbáltam pár Euphoriát, de nálam mindegyik a "nagyon nem" kategóriában landolt és ezért nem is gondoltam, hogy bármelyik is tetszhet. Aztán megjelent a Deep Euphoria, aminek az üvege annyira elütött a többitől, hogy a parfümériában andalogva mégis levettem a polcról és láss csodát, az tetszett! Akkor láttam meg mellette ezt a kis csodát. Mit is mondhatnék? Ez valami mennyei illat! Virágos, gyümölcsös, de nem olyan cukimuki módon, mint a legtöbb illat ebben a kategóriában, van benne tartás, elegancia. És végre, VÉGRE, nem vaníliás, hanem fás alapú! El sem hiszem, hogy végre egy illat nem lesz tömény vanília leszáradás után! Egyedül azért vonok le egy csillagot - és ezt sajnos muszáj -, mert a tartóssága olyannyira gyengécske, hogy mire hazaértem a Müllerből, már alig-alig lehetett bármit is felfedezni belőle, pedig nem spóroltam vele, éppen azért, hogy hazaérve jobban megvizsgálhassam, hogy viselkedik bőrön. Nos, nagyjából sehogy... nagyon gyorsan menekülőre fogta. Ebben az árkategóriában viszont ez elég nagy baki a CK háztól, még ha EdT is... Kár, mert ha tartósabb lenne akár csak egy kicsit is, biztos beruháznék rá.

UPDATE:
Nem bírtam ki, beruháztam rá. És milyen jól tettem! Az egyik kedvencem lett. Nem tudom, hogy a teszterrel volt-e baj, amikor próbáltam, de amit a Notinorol rendeltem, az bizony még másnap is tartja magát. Meg is adom utólag az ötödik csillagot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

UPDATE:

buzavirag

2016. december 10.

Szeretem ezt az illatot, páromtól kaptam. Tartós is, az én orrom már rég megszokta, azt hiszem, hogy már nincs rajtam, és még olyankor is dicsérik, hogy jó illatom van. Nagyon jó virágos, különleges illat, nem mondanám tucatnak. Tavaszra és nyárra kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Zanzara

2016. szeptember 17.

Nagyon finom, friss nyári illat. Szerintem nagyon különleges. Sajnálom hogy rajtam inkább maszkulin hatása van... Próbáltam szeretni pedig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Timi8

2016. szeptember 3.

Az èn kedvencem az Euphoria sorozatból a Forbidden Euph. De ez a Blossom verzió is egyenesen tökèletesre sikeredett a maga egyszerűsègèben, friss-viràgos, tiszta, tavaszias illatkompozíció. A pasik imàdjàk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

mplaura89

2016. április 10.

A legjobb az Euphoria sorozatból. Isteni finom friss, gyümölcsös illat. Nekem egy egzotikus nyaralás jut róla eszembe. Nincs benne az a túláradóan édes vonal, ami az anyaillatban és a többi flankerben. Igazi modern illat, leginkább tavaszra-nyárra ideális. Nem csak hétköznapra, de alkalmakra is megállja a helyét, nagyon dögös parfüm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

TunderCica

2015. szeptember 14.

Nagyon szeretem az illatát, kedves virágos, de egy esti randin is megállja a helyét

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

senskin

2015. április 17.

Nekem ő is tetszik, virágosabb mint az elődei. Túlon túl édesebb és gyümölcsösebb. Az üvege pedig különlegesen szép...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Zöld)