Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-orientális

Fej:málna, rózsaszín bors, szeder

Szív: orchidea, gyöngyvirág, jázmin

Alap: pacsuli, kasmír, fehár csokoládé

angelina69

2019. október 22.

Nem aléltam el ettől az illattól, nem ragadott meg. Viszont nem is rémüldöztem, hogy mit szabadítottak a világra. Nekem ez egy "egynek elmegy" illat. Kellemesen édeskés nyitás. Kicsit Place Vendom Edt. hangulat. Ez inkább virágos-gyümölcsös illatba fordul, nem pedig fásba. A pacsuli - mely egyik mumusom - sem ordít belőle. Hordható, nem nagy hatósugárral rendelkezik. Inkább tavaszi-nyári illatnak gondolnám. Valahol a három és négy csillag között...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 22.

Pupimaci

2018. augusztus 15.

Látom, ez sem egy túl népszerű parfüm itt. :) Emlékszem anno, amikor hazahoztam papírcsíkon és beleszippantottam, egyszerűen alig hittem az orromnak, valami fenséges volt. Egyedi, semmihez sem hasonlítható. Be is szereztem belőle egyből egy 100 ml-est. Már maga az üvege is annyira szemet gyönyörködtető. Az illata abszolút nem az a fejfájdítóan édes, elég messze áll az anyaillattól. Egy nagyon finom, egyedi, kellemes de édes illat. Én minden évszakban el tudom képzelni. Imádom!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

vanillacaramella.sweet

2016. augusztus 23.

2015.szept.14:
Először vmi fura kavalkád volt a bőrömön, leszáradáskor meg poros-gyümölcsös. Irtó dögösre számítottam, de semmi ilyen. Nem éreztem fantáziát, rétegességet. Csalódás. Talán később újra tesztelem.

Update 2016. Aug.23:
Nos teljes mértékben egy ffi adidas citrusos,friss edt-nek tűnik, semmi csoki, se pacsuli, se málna! Talán a kis virágossága a gyöngyvirág, orchidea lehet, ahogy elnézem, picit borsos friss. Leszáradásakor még mindig citrusos,de már szúrós is. Ezek szerint rajtam csak a Forbidden verzió működik, semmi más. Üvege és színe szép, tartóssága most 3-4 óra volt. És ffi illatom van, idegesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

2015.szept.14:

Update 2016. Aug.23:

Villango

2015. december 17.

Úúúúútálom a gyümölcsös parfümöket :) de ez nem is rossz. Mondjuk nekem középszerű rettentően, ami nem tesz jót neki, de a tartóssága nagyon csillagos 5-ös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

senskin

2015. október 25.

Nekem tetszik, leheletszerűen édes és , mint egy árny, egy fuvallat, gyengéd illat nagyon. Olyan, mintha ott sem lenne, de előbújik amikor szükség van rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

diesel22

2015. október 3.

Volt hozzá már szerencsém néhány hete. Semmi extra, sokkal többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Volt hozzá már szerencsém néhány hete. Semmi extra, sokkal többre számítottam.

nyarigabi

2015. szeptember 4.

Azt hittem lehengerlő lesz, mint az anyaillat, de inkább gyümölcsös. A tesztcsíkról szupergyorsan eltűnt. Bőrpróba után update.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.