Calvin Klein

Ár:   11800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Barbi-Lou, az összetevőket feltöltötte: Hunreeth, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11800 Ft

Fej: bors, zöld citrus, vizi tónusok, gyömbér

Szív: cédrus, zsálya, vetivérfű

Alap: mirha, labdanum, pacsuli

Ár: 11800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Jolti

2019. szeptember 25.

Maga az illat eszméletlenül jó illat! Nagyon finom és modern!
A tartóssága viszont botrányosan gyenge! A szilázsa sem valami fényes. Jó indulattal fél méter. De inkább akkor érezni jobban, ha elmegy valaki melletted/előtted. Vagy, ha megfürdik' benne. Legalább 8-10 spricc kell, hogy normális illatod legyen.
Bőrön 2 óra múlva nagyon bőr-közelivé válik. Ruhán egy nap.
Az illata 5 csillagos lenne, de a tartóssága miatt nagyon jó indulattal max. egy négyest kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Maga az illat eszméletlenül jó illat! Nagyon finom és modern!
Bőrön 2 óra múlva nagyon bőr-közelivé válik. Ruhán egy nap.

rowan

2016. október 3.

D-ben szaglászva férjemmel találtunk egy csomó hasonló illatot, de ebben van valami kis plusz. Lehet, hogy csak az ő bőrén, de miután felfújta, és a hirtelen illat-orgia megszelidült, mintha csipetnyi fenyőillatot éreztem volna benne. Nyilván a cédrus mutatta meg magát. Szerintem mindkettőnk kedvence lesz, igazi szexi, határozott Férfi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

andrea91

2015. október 4.

Sajnalom de ez szerintem borzasztó. Egyrészt semmi érdekes nincs benne számomra, semmi csavar, tipikus férfi parfüm, ami miatt még kapna egy kettest, de annyira pofánvág, annyira erős, hogy pár perc alatt a gyomrom felfordul tőle, és akkor meg ott van az hogy szamomra ez ugyanolyan kompenzáló jellegu illat mint a PR one million. Önmagában is ez a képzetem lenne róla, de ismerek is néhány embert aki hasznalja... Mindezt annak ellenere mondom hogy a kedves is használta régen, és hát róla nyilvan nem vagyok ilyen véleménnyel..:) nemreg felmerült benne hogy talan kene ujra, rendeltem neki egy 5milis fujost iparfumeria rol hogy ízlelgesse, és hát nem, nagyon nem, bennem is csak akkor alakult ki ez az eros ellenérzés, régről igazabol nem is emlekszem ra (pedig ismertem akkor is)... Nekem kell valami egy férfiparfümben ami kiemeli a tipikus kategóriából (aminek iskolapéldája ez az illat szerintem) - különben legjobb esetben is maximum felejthető lesz. Parfümériás viszonylatban nekem mondjuk csak aYSL l'homme libre es intense amik emlkézetesek, de persze nem ismerem mind, viszont azért elég sokat szaglasztam.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Cilike

2015. október 4.

Ez a parfüm bizony egy bájital...
Szerintem egy kedves, céltudatos és vonzó férfi illata, komolyabb férfiakon tudom elképzelni.
Édeskés-enyhén fűszeres esszencia, mely biztosan rabul ejti a nőt. Jól írták előttem, kifújáskor erőteljes (pont amennyire kell) utána pedig viszonylag hamar lecsendesül és egész nap érezhetően bőrközelivé idomul.
Ötcsillagos*****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Ez a parfüm bizony egy bájital...
Ötcsillagos*****

judit.petes

2015. január 1.

Hát nem 19-20 éves fiúcskák illata, az biztos. Dögös, szexi illat,a kedves kapta karácsonyra, és nagyon jól áll neki! Rajta viszonylag hamar, kb. 1 óra után bőrközelivé szelídül, de a tartóssága őrületes. Férfias, karakteres illat, csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

finom, tartós, gazdag, összetett! igazi orientális! leginkább jóképű és stílusos fiúkhoz és urakhoz illik.persze, ha megérzed utcán, ugyanúgy nyugtázod, hogy hmm, ez finom. de ha olyan képe rajzolódik ki, aki nem a fent felsorolt kategóriába tartozik, akkor az plusz pontot von le. mindenki ne használja és fújja magára, azért mert jókat írnak róla, csak akihez dukál! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

nagy.nikike

2014. március 24.

Egyet kell értem az előttem szólókkal fantasztikus férfi illat. Páromnak vettem közelgő névnapjára. Sokat vaciláltunk a sima Euphoria man és e között, végül erre esett a választásunk, mivel mind a ketten szeretjük az orientális illatokat. Kiütötte a nyeregből az eddig favorizált Le Male-t. Amúgy ugyan azt tudom elmondani róla mint az előttem szólók, az eleje finom fűszeres, aztán végén bőrközelivé szelídül. Mellesleg valóban nagyon vadító. A tartóssága kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Hunreeth

2014. március 18.

Megérkezett a csodám, eddig YSL, Dolce Gabbana, Armani parfümjeim voltak, de azt kell mondjam, hogy ez a legjobb idáig, annak ellenére, hogy a többi magasan drágább volt. A tartósságáról még nem tudok mit mondani, de az illata.. egyszerűen maga a megtestesült férfiasság!

Eddig minden illathoz kötöttek emlékek, szerelmek, remélem ezzel is hasonlóan történnek majd a dolgok... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Laci

2012. október 2.

Csatlakozom, végre egy nagy visszatérés Calvin Klein-tól. A női változat se semmi, de ez nekem nagyon bejött. Igazán különleges, elegáns de vagány, szexis orientális illat. A kezdeti frissítő fűszeresség egy nagyon finom, selymes bőrillattá szelídül. Kiváló darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

Barbi-Lou

2012. szeptember 26.

Csodálatos, izgalmas, vadító férfi illat! Teljesen oda vagyok érte, és a barátomnak is tetszik szerencsére! Meg fogom venni a páromnak hétköznapi illatnak. Nem azért hétköznapi illatnak, mert nem elég különleges, hanem azèrt, mert minden nap szívesen szagolnàm ès minden alkalomra el tudom képzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol