Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2020. március 1.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 6000 ft , Eladó: Sarabi
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom

farkasdorii98

2020. július 13.

már többször újravásároltam, egyszerűen imádom! télen-nyáron, éjjel-nappal ezt viselem, rengetegen megdicsérték már és kérdezték, hogy milyen parfümöt használok.
nagyon sajnálom, hogy kb már nem lehet kapni sehol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

nagyon sajnálom, hogy kb már nem lehet kapni sehol. :(

pacsalia

2020. július 1.

Upd: sajnos túlontúl hasonlít az Oriflame Lovely Garden parfümjére ami ugyan nem rossz, de nem tudok tőle egy kicsit sem elvonatkoztatni, így nem szívesen használom. Feltöltöttem eladásra, nem lett szerelem de még csak nem is tetszik igazán így néhány használat után :( 5-ösről 4-es, mert nem akarom nagyon lehúzni...

Nagyon nagyon kíváncsi voltam már rá, és izgatott voltam a megismerés vágyától, mivel az összetevőket böngésztem már oly sokszor…
Az illat maga jól össze van rakva, ezért 5*. VISZONT a tartóssága, szillázsa az nálam nem teljesen okés. :( Rajtam viszonylag hamar leszárad, és bőrközeli lesz.Az első fél/egy órában füstösnek és mélynek hat, nem tudom mitől. Hiszen az összetevők között nincs olyan, ami ezt igazolná. :D Aztán puhul, krémesebb és orchideásabb/virágosabb lesz, és jóval könnyedebb, de ezzel egyidőben az intenzitása igencsak lecsökken. Az illat egyébként nagyon egyedi, dögös és tetszik is - minden fázisában. De hál´Istennek még épp csak annyira, hogy azért fogok tudni nélküle is élni majd, ugyanis már egyre drágábban lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Timi8

2020. április 4.

Update 2.: Mindìg kell lennie belőle! Látom, már nem gyártják ezt sem. Hát, ez igazán sajnálatos dolog! Hála az égnek akkor még épp sikerült picit betáraznom belőle. Egyébként már nem érzem annyira bujának és szexisnek mint anno (az, de nem extrém mòdon), vagy lehet, csak megszoktam, mert simán hordom a mindennapokra. Ettől függetlenül kiválòan funkcionálna randi-illatként is, mert vonzò, figyelemfelkeltò, megjegyezehető. De inkább most azt mondanám rá, pajkos, játékos. Azt hiszem, az egyik megunhatatlan illatom, mindìg jòkedvem lesz tőle.
A Midnight Rain hasonlathoz most annyi kiegészìtést mégiscsak tennék, hogy inkább külön-külön használva jön ki a hasonlòság, ami egyébként nem is olyan sok... /De persze van!/ Párhuzamosan tesztelve őket viszont azért nagyon kiütköznek a különbségek, hiszen ez ahhoz képest sokkal rakoncátlanabb, extrovertált, fiatalosabb, élesebb, gyümisebb, jòval szintetikusabb, kommerszebb is... (Ettől én még ugyanùgy szeretem!)
A Midnight Rain sokkal-sokkal komolyabb, visszafogottabb, elegánsabb, kimértebb, minőségibb és rajtam az utòbbi időben kifejezetten melankòlikus...bár, lehet, csak mindìg introvertáltabb napjaimon találok rá és emiatt gondolom ìgy. Sztem a Midnight Rain a mai napig nagyon egyedi, sem mainstrem sem niche fronton nem álltak neki leutánozgatni... Nem is értem. Talán mert nem sok hölgynek áll jòl, igazibòl még szerintem nekem sem. Pedig-pedig... Élmények ezek az illatok!

Update: Az első bejegyzèsem òta több üvegen is tùl vagyok belőle. Most èpp nem volt itthon egy ideje, de csere-bere kapcsàn hozzàjutottam egy nagy kiszerelèhez amit ez ùzon is hàlàsan köszönök!!! És ùjra nagyon boldoggà tesz, hogy van! Ràjöttem, nagyon hiànyzott màr Ő nekem. Annyira finom! Annyira èrdekes, különleges, pedig "csak" egy Ck, aminek az illataira inkàbb az egyszerűsèg ès a linearitàs jellemző. Ez viszont màs! A Midnight Rain-es hasonlatot tovàbbra is fenntartom de ez jòval gyümisebb. Őszi-tavaszi illat, de pici napocska kell hozzà nekem. Jò kis parfüm ez!

Igazi különlegesség! Sztem a legjobb női CK. illat, és klasszisokkal jobb mint a sima Euph.
Nagyon hasonlìt a Mindnight Rain-re, egyik régi kedvencemként természetesen azt is imàdom mind a mai napig, de ezt azért picivel könnyebb viselni, vagy legalábbis több mindenkin jòl állhat. Bàr nem tudom még, h.milyen alkalomra fùjnék belőle magamra, mert nem az a kis visszafogott illatocska, nekem a mindennapokra tùl szexis :) Azt hiszem, nincs hozzà elég önbizalmam... De egyszer nagyon szeretnék egy ilyet magamnak!!! Még h.szeretnék... Szàmomra kötelezően beszerzendő! 5!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

Erikaaida

2020. április 4.

Édes, gyümölcsös, talán túlzottan is gyümölcsös illat. Valóban tartós, de van benne valami zavaró. Talán a málna meg a barackvirág együtt már túl sok, a pacsuli meg nem barátom, általában fejfájást okoz. Nem tudom hová tenni ezt az illatot, mert van benne valami különleges is a zavaró tényezők mellett.Gondolkodom megtartsam e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

rammy717

2020. március 1.

Igen édes, elegáns, virágos-gyümölcsös illat. Tömény és tartós. 20 éven aluliakon nem igazán tudnám elképzelni, ez egy felnőttesebb illat. Számomra inkább a hideg időkben esik jól a tömény édessége miatt. Érdekes illatösszeállítás, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Domini26

2020. február 27.

Rohanós-vásárlós napon fújtam a csuklómra hirtelen felindulásból. Eltelt fél óra, mire megszagoltam. Első gondolat: Ez nagyon hasonlít valamire! Kellett pár perc, mire leesett, hogy ez bizony a féltve őrzött Midnight Rain-em kistesója! Azt gondolom, hogy ár-érték arányban nagyon jó, tartóssága rajtam közepes, de ennyi pénzért nem gond, ha újra kell fújnom. A sima Euphoria-val és a CK One Gold-dal szépen elvannak a gyűjteményben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

Plenda

2019. december 14.

Euphoria rajongásomon felbuzdulva, gondoltam ismerkedek több félével. Még jó, hogy nem vettem ebből. Nekem túl fullasztó, erős illat. Valami túl sok benne, az én orromnak. Amúgy egész kellemes lenne, ha nem lenne ennyire tolakodó, tartóssága is tökéletes, csuklómra fújva még 5 óra elteltével is intenzíven éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

Luna1024

2019. április 27.

Még pár éve a Midnight Rain-nél olvasgattam a véleményeket, és többen említették, hogy ez az illat mennyire hasonlít a La Prairie illatára. Mivel a Midnight Rain-t már kb. képtelenség beszerezni, max. elvétve találni itt-ott egy-egy üveggel, esetleg Ebay-en horror áron (amit amúgy szívből sajnálok, szerintem a valaha létezett egyik legfinomabb női illat), így kénytelen voltam valami alternatíva után nézni... A Rossmann-ban mászkáltam, amikor megakadt a szemem az üvegen, na mondom: itt az alkalom. :) Amit kaptam, az egy sokkal pozitívabb csalódás, mint amit vártam, és ennek igazán örültem, ugyanis általában fordítva szokott ez lenni. :) Szerintem csodálatos illat: édes-balzsamos, királynői, buja virágos, telten gyümölcsös, mély és elragadó. A fentebb említetten kívül nem hasonlít semmihez, amit eddig éreztem, így kimondottan egyedi is. És valóban: szinte tökéletes mása a La Prairie illatának, ami igazán örömteli tulajdonság a számomra, egyrészt mert a Midnight Rain brutálisan drága, másrészt már nagyon nehéz beszerezni, így pozitívum, hogy van rá egy szinte megszólalásig hasonlító alternatíva. :)
Azért ugyanolyannak mégse mondanám: a Midnight Rain teltebb, kifnomultabb, összességében szebben kidolgozott illat, de azért a Forbidden Euphoria-t se érheti e téren panasz. Utóbbiban mintha éreznék egy nagyon (értsd: NAGYON) minimális szintetikusságot, de ha van is benne ilyesmi, az olyan parányi, alig észrevehető, hogy néha elgondolkozok, nem csak valamiféle érzékcsalódásról van-e szó.

Két fújás egyébként meglepően sokáig lengedezett körülöttem, tartósnak mondható tehát, és szerencsére árban is viszonylag kedvező, ha az MR-hez viszonyítok, akkor meg pláne. Midnight Rain alternatívának tökéletes, írom ezt elsősorban azoknak, akik hozzám hasonlóan magzatpózba kuporodva sírdogálnak az ágyon, hogy nem találnak már az utóbbiból sehol egy elérhető példányt (ez amúgy egy rejtett "Keresem!" hirdetés, ha nem lenne egyértelmű). :D :(
Calvin Klein illatai amúgy nem igazán mozgatnak meg, a sima Euphoria-val is tipikus "se veled - se nélküled" kapcsolatom van, szerintem lassan el fogom engedni, mert újabban borzalmasan működik rajtam. Eddig ez a Forbidden verzió a kedvencem az összes Euphoria variáns és CK illat közül, amit kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Andy88

2018. december 2.

Az egyik kedvenc parfümöm, a páromtól kaptam ajándékba! Nagyon finom édeskés-gyümölcsös illata van, picit púderes hatással... estére, buliba vagy elegáns alkalmakra is tökéletes választás. Tartós, épp annyira intenzív, amennyire kell, és még nem fullasztó. Érezhető, hogy nem egy olcsó "kölni". Korosztályt tekintve is szinte bárkinek ajánlanám, de főleg a 20-as, 30-as korosztálynak.
Nyáron vagy télen is bátran viselhető illat. Az ára is viszonylag jó a kategóriájában.
Maximálisan elegedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Maximálisan elegedett vagyok vele! :)

lenochka

2018. augusztus 22.

Abszolút nőies. Kellemes, nem tolakodó. Elegáns.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Abszolút nőies. Kellemes, nem tolakodó. Elegáns.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.