Best of Beauty 2019

Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 2900 , Eladó: Mixi
Állapot: Kb. 16 ml, Helyszín: Csorna , fizetés: Előre utalást követően posta
Ár: 5999 , Eladó: edeena91
Állapot: ~60 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás
Luna1024

2019. április 27.

Még pár éve a Midnight Rain-nél olvasgattam a véleményeket, és többen említették, hogy ez az illat mennyire hasonlít a La Prairie illatára. Mivel a Midnight Rain-t már kb. képtelenség beszerezni, max. elvétve találni itt-ott egy-egy üveggel, esetleg Ebay-en horror áron (amit amúgy szívből sajnálok, szerintem a valaha létezett egyik legfinomabb női illat), így kénytelen voltam valami alternatíva után nézni... A Rossmann-ban mászkáltam, amikor megakadt a szemem az üvegen, na mondom: itt az alkalom. :) Amit kaptam, az egy sokkal pozitívabb csalódás, mint amit vártam, és ennek igazán örültem, ugyanis általában fordítva szokott ez lenni. :) Szerintem csodálatos illat: édes-balzsamos, királynői, buja virágos, telten gyümölcsös, mély és elragadó. A fentebb említetten kívül nem hasonlít semmihez, amit eddig éreztem, így kimondottan egyedi is. És valóban: szinte tökéletes mása a La Prairie illatának, ami igazán örömteli tulajdonság a számomra, egyrészt mert a Midnight Rain brutálisan drága, másrészt már nagyon nehéz beszerezni, így pozitívum, hogy van rá egy szinte megszólalásig hasonlító alternatíva. :)
Azért ugyanolyannak mégse mondanám: a Midnight Rain teltebb, kifnomultabb, összességében szebben kidolgozott illat, de azért a Forbidden Euphoria-t se érheti e téren panasz. Utóbbiban mintha éreznék egy nagyon (értsd: NAGYON) minimális szintetikusságot, de ha van is benne ilyesmi, az olyan parányi, alig észrevehető, hogy néha elgondolkozok, nem csak valamiféle érzékcsalódásról van-e szó.

Két fújás egyébként meglepően sokáig lengedezett körülöttem, tartósnak mondható tehát, és szerencsére árban is viszonylag kedvező, ha az MR-hez viszonyítok, akkor meg pláne. Midnight Rain alternatívának tökéletes, írom ezt elsősorban azoknak, akik hozzám hasonlóan magzatpózba kuporodva sírdogálnak az ágyon, hogy nem találnak már az utóbbiból sehol egy elérhető példányt (ez amúgy egy rejtett "Keresem!" hirdetés, ha nem lenne egyértelmű). :D :(
Calvin Klein illatai amúgy nem igazán mozgatnak meg, a sima Euphoria-val is tipikus "se veled - se nélküled" kapcsolatom van, szerintem lassan el fogom engedni, mert újabban borzalmasan működik rajtam. Eddig ez a Forbidden verzió a kedvencem az összes Euphoria variáns és CK illat közül, amit kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Andy88

2018. december 2.

Az egyik kedvenc parfümöm, a páromtól kaptam ajándékba! Nagyon finom édeskés-gyümölcsös illata van, picit púderes hatással... estére, buliba vagy elegáns alkalmakra is tökéletes választás. Tartós, épp annyira intenzív, amennyire kell, és még nem fullasztó. Érezhető, hogy nem egy olcsó "kölni". Korosztályt tekintve is szinte bárkinek ajánlanám, de főleg a 20-as, 30-as korosztálynak.
Nyáron vagy télen is bátran viselhető illat. Az ára is viszonylag jó a kategóriájában.
Maximálisan elegedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Maximálisan elegedett vagyok vele! :)

lenochka

2018. augusztus 22.

Abszolút nőies. Kellemes, nem tolakodó. Elegáns.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Abszolút nőies. Kellemes, nem tolakodó. Elegáns.

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon különleges illata van, nagyon szeretem.
Kétszer is újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Nagyon különleges illata van, nagyon szeretem.
Kétszer is újravásároltam.

mglilla

2017. november 19.

Jöttem felpontozni, 2015 nyarán szerettem bele, amikor még gyakornokoskodtam az OMSZ-nál, üdítő, tartós, mentő-barát illat, amivel ellatás közben sem túl sok az ember lánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

CeCeDrake

2017. szeptember 18.

Szereztem egy 5 ml-s minit. Cuki az üveg ilyen piciben. Meg szeretem a málnát parfümben. Sokan az általam nagyon régóta használt Midnight Rainhez hasonlítják. Szerintem inkább Victoria's Secret Seduction Dark Orchid, már az első pillanatban Miranda Kerr arca volt előttem.
Jegyeiben lehet, hogy hasonlít a MR-re, de annak max a bazári változata lehet. Az egy csavaros, furmányos illat, ellentétben ezzel. Nincs benne semmi különleges, semmi szexi, egyszerű, mint a faék :-( Nem tartós, csak a pacsuli, amitől sírok önmagában. Málnás vaníliás jégkrém pacsulival nyakon öntve, a jégkrém elolvad és marad a pacsuli. Borongós, esős időben teszteltem úgy, hogy az egyik csuklómon ez volt, a másikon a MR, másnap a VS parfümmel játszottam ugyanezt, arra sokkal inkább hasonlít, van olyan fázis, amiben meg sem lehet különböztetni a kettőt, de a VS jobb minden tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Ella

2017. április 24.

Kislányosabb, gyümölcsösebb, ártatlanabb az anyaillatnál. Téli-tavaszi alkalmakra kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

estokani

2017. január 2.

Az anyaillat is megvan, de az jellegéből adódóan csak "@lk@lmi" parfüm nálam, khm khm már ha étrik mire gondolok :D
Az igazat megvallva ezt meg se akartam szagolni. De mégiscsak kíváncsi lettem, milyen az újabb lehúzott bőr. Pföööj. Cukros. Szentségtörés. Papírcsík kukába.
Aztán egy nap történt, hogy szerelembe estem a Midnight Rain-be. Évekig álmodoztam róla, néha 1x-1x teszteltem és könnyek szöktem szemembe a szépségétől. Egyrészt baromi drága, másrészt mindennapokra szintén túl vad, túl dög nekem. Így letettem róla. Majd itt olvastam, hogy ez a cukros lötty kiköpött mása, így újra tettem vele egy próbát. Titkon reméltem, hogy tévedtek. Nem lehet olyan! :D
Így is van CSAK 93% hasonlóság. De ez a 7% eltérés pont elég ahhoz, hogy hiányozzon belőle az a valami, ami miatt azt érzem nem lehet mindennapi társam. Valahogy könnyebb viselni, nem ölel olyan markánsan, és nem akar mindenáron leteperni minden ellenkező neműt.
Szeretem! De hogy hová lett a kezdeti utálat?? Nem tudom megmondani, szublimált, mint Vízi András a tévéképernyőről :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Zsuzska1979

2016. december 3.

Egy üveggel használtam el belőle. Az elején tetszett aztán meguntam. Végül nagyon lassan fogyott el. Sokan megkérdezték mi ez az illat mert nagyon jó. Nekem annyira mégse jött be. Miután elfogyott nem.vettem újra. Nem igazán az én illatom. Első szaglásra jó kicsivel később már olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Gabikak

2016. november 15.

A kedvenc illatom, egyszerűen imádom. Kellemes gyümölcsös, édes illat. Mindig van belőle, mert bármilyen irányban is kalandozok el, mindig visszatalálok hozzá :) . Tartós és kellemes, egész nap érzem, mégsem tolakodó vagy émelyítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.