Calvin Klein

Ár:   12 499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: TallodiZsofi, Módosítva: 2019. február 18.

Ár:   12 499 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegy: só, pink bors, fekete bors, fehér bors,

Szívjegy: írisz, ámbra,

Alapjegy: szantálfa, kasmírfa, pézsma, vetiver.

Calvin Klein Reveal fújós* eladó
Ár: 1400 Ft / 2600 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfümszóróban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Határ út), fizetés: Utánvéttel nem küldök semmit! Foxpost, posta vagy személyes átvétel. (Packeta és Easybox nem játszik!)
Ár: 1300 Ft/ 5ml , Eladó: Donovanna
Állapot: 5 ml dekant, Helyszín: Budapest XIV., fizetés: személyes átvétel, postázás, csere

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

eternity

2024. március 25.

A furcsa illatokat kedvelni szoktam, hát ezzel meg hadilábon állok. Minőségi, tartós, de nem az az illat, ami nagy compliment magnet lenne. Ó, hát a szuperszexi reklámjában a Charlie Hunnamet sem ez az illat fogta meg a Doutzen Krousban az tuti...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. március 25.

Vaslady

2024. február 7.

Évekkel ezelőtt egy újságban lévő mintát próbáltam, és akkor nem győzött meg.
Egyszerűen én voltam más, az akkori parfüm világomba nem fért bele.
Az első üvegem tavaly vásároltam, a legnagyobb kiszerelés volt félig, és jutányos áron.
Próba szerencse 🍀, gondoltam, ha nem, akkor megy tovább.
Nekem ő egy nyári illat, ami gondolatban a tenger 🌊 partra visz.
Ha lecsukom a szemem és megillatolnom a csuklom, látom magam előtt a 🌊 tengert, a hullámokat, az illatát.
Nekem ezt adja vissza a bőrömön.
Sós, tenger illat, cseppnyi borssal fűszerezve.
És amilyen kis egyszerű, olyan nagyszerű.
Rendkívül nőies, ahogy az illat keveredik a meleg női bőrrel.
Ma szereztem be a második üvegem, szintén félig van, és mivel olvasom hogy megszűnik, így tovább tárazom be belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 7.

Évekkel ezelőtt egy újságban lévő mintát próbáltam, és akkor nem győzött meg.
Egyszerűen én voltam más, az akkori parfüm világomba nem fért bele.
Próba szerencse 🍀, gondoltam, ha nem, akkor megy tovább.
Nekem ő egy nyári illat, ami gondolatban a tenger 🌊 partra visz.
Nekem ezt adja vissza a bőrömön.
Sós, tenger illat, cseppnyi borssal fűszerezve.
És amilyen kis egyszerű, olyan nagyszerű.
Rendkívül nőies, ahogy az illat keveredik a meleg női bőrrel.

CsMariann

2023. április 7.

A 2 db parfümöm közül ez az egyik... rengeteg parfümöt szagoltam, próbálkoztam de nekem finnyás orrom van, szinte mindent tucat illatnak érzek.
Ez nem az!!! Fantasztikus, nekem beleolvad a bőröm illatába!
Azt mondják az az igazi parfümöd amit magadon nem érzel, de mások felkapják a fejüket rá.
Nekem ez az a bizonyos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 7.

Ez nem az!!! Fantasztikus, nekem beleolvad a bőröm illatába!
Nekem ez az a bizonyos!!!

Lupiluuu

2022. november 13.

Az illat,ami megbabonázott, ami beleivódott az emlékezetembe a szaglószervembe és nem hagyott nyugodni,amíg az enyem nem lett.....
Annyi erdekes véleményt olvastam róla,hogy már csak a tudat,hogy ennyire megosztó már azzal felhívta magára a figyelmet.
Amikor először megillatoztam én személy szerint isteni balzsamos gyógynövény kivonatot éreztem, mintha csak egy sámán asszony keverte volna össze, hogy harmóniát és egyensúlyt árasszon viselője számára...ez az első ,ami eszembe jutott.
A nyitány viszonylag elég maszkulin,de ugyanannyira szexi is,amikor átmegy a púderes nőies vonalba. Annyira harmóniába vannak az összetevők, hogy ezt csak csodálattal lehet élvezni,miközben egyesül a bőrrel.
Calvin Klein meg kell,hogy dícsérjelek ,Te nem hagytál a cukormázas csábításnak .....megmaradtál egyedi és karakteres!
Gyönyörű ez az illat!
Karakteres,feltűnő úgy,hogy mégsem irritáló.
Nekem maga a harmónia,lélekmelengető gyógynövény esszencia kifinomult üvegcsébe zárva.
Eddig mindenkinek terszett rajtam,aminek kivételesen örülök. Illata egyedi,szexi és nem mindennapi, van benne egy kis relytett bujaság... hosszantartó és figyelemfelkeltő afrodiziakum ,ami még szebbé ,ellenálhatatlanabbá teszi a nőt .
♡ ★★★★★ ♡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 13.

Gyönyörű ez az illat!
Karakteres,feltűnő úgy,hogy mégsem irritáló.
♡ ★★★★★ ♡

lolablau

2021. december 16.

Ez az a parfüm, amit mindketten szívesen viselünk (a párom nem tudja, hogy a nőit fújkodja előszeretettel, még előítéletei támadnának:D), s férfibőrön is nagyon izgalmas. Ha együtt megyünk zárt helyre, a legtutibb megoldás. Tartós, végig finom, kissé lineáris, de megbízhatóan minőségi. Épp újravenni készülök:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 16.

Linett21

2021. július 21.

Update:
Költözés után most elővettem egy csomó, eddig dobozban pihenő parfümömet. Eddig észre se vettem, de nagyon érdekes dologra lettem figyelmes:

1.) Ez szinte olyan, mintha Roberto Cavalli Nero Assoluto illatának szárazabb, nyári ikertesója lenne. Nagyon hasonlítanak egymásra; ugyanakkor ez jóval sósabb; míg NA a leszáradás során kissé gyantás fás-virágossá válik (orchidea), klasszikus téli illat. De a végük szinte ugyanaz!

2.) Szintén erősen emlékeztet a Dior Dune EDT-re, gondolom a szárazság, sósság és uniszexbe hajló stílusuk miatt. Ezzel messze nem olyan erős az egyezőség. Kicsit olyan, mintha a Dune lenne az erőteljes-nagydumás-majdnem felnőtt nagytesó; míg a Reveal a kicsi-visszahúzódó-csöndes hugica, akik tengerparti dűnék között együtt játszanak a szeles-napos időben. Látszik, hogy tesók, hasonlítanak egymásra; mégis valahogy egészen más a karakterük.

Megkockáztatom, ha ezt a kettő illatot szereted, a Reveal is telitalálat lehet.

2021. július 10.
Első számú ún. "parfüm-emlékbuborékom".
Kisgyerek koromban sokat vigyázott rám drága nagyim és ilyenkor rendszeresen dorbézoltam a féltve őrzött kencéi között. Szagolgattam, próbálgattam, kenegettem, szóval önfeledten játszottam. Volt ott mindig egy fehér, keménypapírból készült henger, patikás felirattal; amiben illatosított hintőpor volt; ma már ilyet és így csomagolva talán nem is árulnak. Annak volt ilyen illata; emlékszem, mindig hosszan "kortyoltam" belőle elrejtőzve, imádtam inhalálni a púderes-kámforos-illatos port és persze ilyenkor minden csupa hintőpor lett (a szintén papír teteje sosem zárta le rendesen a dobozt); így folyton lebuktam... nagyi mindig szó nélkül, de azért összehúzott szemöldökkel takarított utánam...úú, de jó is volt akkor nekem, most már tudom...
Ez a parfüm tökéletesen hozza nekem ezt az emléket. Púderes, uniszex, nyugtató, melengető. Ettől nem lesz senki femme fatale; mégis ad egy mosolygós biztonságérzetet. Sem a borsot, sem a sót nem érzem erősnek; ez inkább a púderesség vonalán jeleskedik; sőt eredetileg meg mertem volna esküdni, hogy levendula is van benne. 4 évszakos.
Hallom, látom én is, hogy sokan a Mugler Womanity-jéhez hasonlítják, a fragin meg főleg a Kenzo World Power-jéhez. Szerintem teljes tévedés; egyikhez sincs még csak köze se. (Azok "dögök", persze jó értelemben, ehhez képest. Legalábbis azoktól sokkal pajzánabb gondolatok jutnak eszembe, khmmmm.)
Hatósugara nem nagy, végig bőrközeli; tartóssága (legalábbis az újabb verziónak) pedig inkább pocsék, mint közepes. Én otthon szeretem magamra fújkálni; mikor hazaérek, tus után; megnyugtat, valahogy olyan bújós illat. De nagyon jó "aludni" is benne.
Igen, bizony, az immár eltolt minősége ellenére is szerelem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

Update:

Megkockáztatom, ha ezt a kettő illatot szereted, a Reveal is telitalálat lehet.

2021. július 10.
Első számú ún. "parfüm-emlékbuborékom".
Igen, bizony, az immár eltolt minősége ellenére is szerelem :-)

Zsedit

2021. április 18.

Szerintem az egyik legjobb CK illat! Télen, nyáron hordható, valóban édes-sós, de nem egyik sem émelyítően, vagy bántóan. Rajtam nem válik férfiassá, sőt, szerintem fel sem merül. Ezt használva sokszor beugrik a PR Olimpéája, annak is van egy hasonló feelingje, de ez nekem sokkal kedvesebb, az túlontúl édes, itt szó sincs ilyesmiről. Nekem tetszik az egyszerű designe is. Tartós, nőies, sajátos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

egetoerika

2020. december 16.

Nagyon szélsőséges véleményeketbolvastam itt róla. Rettenetesen kíváncsi lettem rá. Pár napja tesztelem, eddig nagyon tetszik. Valóban maszkulin kicsit, viszont nagyon nőies. Számomra épp olyan arányban van benne a pasisság, amitől erős lesz egy nő, de nem válik férfiasság. Nem, ez nem cukika illat. Szokatlan, különleges. Én mindennap tudom viselni, akár kosztümhöz, akár farmerhez. Nagyon jó a tartósságát, hatósugara pont megfelelő számomra. Kíváncsi leszek rá nyáron, de addig marad az 5, hiszen mindent tud, amit egy parfümtől akarok.

No, jöttem vissza. Pár napja használom. Szóval, ezt a kezdeti erősebb, majd enyhébb borsosságot egyszerűen imádom! (Mondjuk a chilit is...) Nem, nekem ez nem férfias. Kb fél óra alatt édesedik be rajtam, de ez a lágy maszkulin vonal végig ott van. Kizárólag télen, hidegben fogom használni, nyáron ez tényleg sok lenne. Marad az 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 16.

angelina69

Korcsoport: >54
2020. november 12.

Már szemezek vele egy ideje. Amióta az R betűs drogériában volt teszter, azóta, ha arra járok, egyszerűen muszáj belőle fújnom. A borsossága érdekes, nem taszít, és szerintem nem annyira tolakodó (nekem), aztán krémesen lágy lesz, némi fűszeres aláfestéssel. Nagyon tetszik. Aztán jön az a fránya leszáradás, ami egészen egyszerűen állott tengervíz szagú. Ezzel elvész a varázsa. Érdekes illat, vannak pillanatok, amikor hiányzik, máskor nem bírnám elviselni magamon. Időnként legszívesebben tenném is a kosárba, aztán mégsem. Az az állott tengervíz illat (gondolom a só és a pézsma) nagyon nem. Csak olyan nőciknek ajánlom, akik szeretnek mások lenni, kicsit kilógni a sorból, de nem feltűnően, harsányan, hanem nőiesen. Szerintem átmeneti időben adja magát a legszebben ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 12.

Kusika

Korcsoport: >54
2020. november 3.

A legutóbbi katasztrofális parfüm beszerzésem után úgy gondoltam keresek valami "újat"magamnak őszre télre.
A gyümis édes kreációk nem igazán befutók a túlfűtött irodában.
Igen ez az !
Dizánj letisztult.Kifújáskor erős borsos nyitány után megjelennek a virágos jegyek utána pedig átalakul finom krémes illattá ami
elegánsan körülvesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 3.

A gyümis édes kreációk nem igazán befutók a túlfűtött irodában.
Igen ez az !
elegánsan körülvesz.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.