Calvin Klein

Ár:   12 499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: TallodiZsofi, Módosítva: 2019. február 18.

Ár:   12 499 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegy: só, pink bors, fekete bors, fehér bors,

Szívjegy: írisz, ámbra,

Alapjegy: szantálfa, kasmírfa, pézsma, vetiver.

Calvin Klein Reveal fújós* eladó
Ár: 1400 Ft / 2600 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfümszóróban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Utánvéttel nem küldök semmit!

lolablau

2021. december 16.

Ez az a parfüm, amit mindketten szívesen viselünk (a párom nem tudja, hogy a nőit fújkodja előszeretettel, még előítéletei támadnának:D), s férfibőrön is nagyon izgalmas. Ha együtt megyünk zárt helyre, a legtutibb megoldás. Tartós, végig finom, kissé lineáris, de megbízhatóan minőségi. Épp újravenni készülök:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 16.

Linett21

2021. július 21.

Update:
Költözés után most elővettem egy csomó, eddig dobozban pihenő parfümömet. Eddig észre se vettem, de nagyon érdekes dologra lettem figyelmes:

1.) Ez szinte olyan, mintha Roberto Cavalli Nero Assoluto illatának szárazabb, nyári ikertesója lenne. Nagyon hasonlítanak egymásra; ugyanakkor ez jóval sósabb; míg NA a leszáradás során kissé gyantás fás-virágossá válik (orchidea), klasszikus téli illat. De a végük szinte ugyanaz!

2.) Szintén erősen emlékeztet a Dior Dune EDT-re, gondolom a szárazság, sósság és uniszexbe hajló stílusuk miatt. Ezzel messze nem olyan erős az egyezőség. Kicsit olyan, mintha a Dune lenne az erőteljes-nagydumás-majdnem felnőtt nagytesó; míg a Reveal a kicsi-visszahúzódó-csöndes hugica, akik tengerparti dűnék között együtt játszanak a szeles-napos időben. Látszik, hogy tesók, hasonlítanak egymásra; mégis valahogy egészen más a karakterük.

Megkockáztatom, ha ezt a kettő illatot szereted, a Reveal is telitalálat lehet.

2021. július 10.
Első számú ún. "parfüm-emlékbuborékom".
Kisgyerek koromban sokat vigyázott rám drága nagyim és ilyenkor rendszeresen dorbézoltam a féltve őrzött kencéi között. Szagolgattam, próbálgattam, kenegettem, szóval önfeledten játszottam. Volt ott mindig egy fehér, keménypapírból készült henger, patikás felirattal; amiben illatosított hintőpor volt; ma már ilyet és így csomagolva talán nem is árulnak. Annak volt ilyen illata; emlékszem, mindig hosszan "kortyoltam" belőle elrejtőzve, imádtam inhalálni a púderes-kámforos-illatos port és persze ilyenkor minden csupa hintőpor lett (a szintén papír teteje sosem zárta le rendesen a dobozt); így folyton lebuktam... nagyi mindig szó nélkül, de azért összehúzott szemöldökkel takarított utánam...úú, de jó is volt akkor nekem, most már tudom...
Ez a parfüm tökéletesen hozza nekem ezt az emléket. Púderes, uniszex, nyugtató, melengető. Ettől nem lesz senki femme fatale; mégis ad egy mosolygós biztonságérzetet. Sem a borsot, sem a sót nem érzem erősnek; ez inkább a púderesség vonalán jeleskedik; sőt eredetileg meg mertem volna esküdni, hogy levendula is van benne. 4 évszakos.
Hallom, látom én is, hogy sokan a Mugler Womanity-jéhez hasonlítják, a fragin meg főleg a Kenzo World Power-jéhez. Szerintem teljes tévedés; egyikhez sincs még csak köze se. (Azok "dögök", persze jó értelemben, ehhez képest. Legalábbis azoktól sokkal pajzánabb gondolatok jutnak eszembe, khmmmm.)
Hatósugara nem nagy, végig bőrközeli; tartóssága (legalábbis az újabb verziónak) pedig inkább pocsék, mint közepes. Én otthon szeretem magamra fújkálni; mikor hazaérek, tus után; megnyugtat, valahogy olyan bújós illat. De nagyon jó "aludni" is benne.
Igen, bizony, az immár eltolt minősége ellenére is szerelem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

Update:

Megkockáztatom, ha ezt a kettő illatot szereted, a Reveal is telitalálat lehet.

2021. július 10.
Első számú ún. "parfüm-emlékbuborékom".
Igen, bizony, az immár eltolt minősége ellenére is szerelem :-)

Zsedit

2021. április 18.

Szerintem az egyik legjobb CK illat! Télen, nyáron hordható, valóban édes-sós, de nem egyik sem émelyítően, vagy bántóan. Rajtam nem válik férfiassá, sőt, szerintem fel sem merül. Ezt használva sokszor beugrik a PR Olimpéája, annak is van egy hasonló feelingje, de ez nekem sokkal kedvesebb, az túlontúl édes, itt szó sincs ilyesmiről. Nekem tetszik az egyszerű designe is. Tartós, nőies, sajátos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

egetoerika

2020. december 16.

Nagyon szélsőséges véleményeketbolvastam itt róla. Rettenetesen kíváncsi lettem rá. Pár napja tesztelem, eddig nagyon tetszik. Valóban maszkulin kicsit, viszont nagyon nőies. Számomra épp olyan arányban van benne a pasisság, amitől erős lesz egy nő, de nem válik férfiasság. Nem, ez nem cukika illat. Szokatlan, különleges. Én mindennap tudom viselni, akár kosztümhöz, akár farmerhez. Nagyon jó a tartósságát, hatósugara pont megfelelő számomra. Kíváncsi leszek rá nyáron, de addig marad az 5, hiszen mindent tud, amit egy parfümtől akarok.

No, jöttem vissza. Pár napja használom. Szóval, ezt a kezdeti erősebb, majd enyhébb borsosságot egyszerűen imádom! (Mondjuk a chilit is...) Nem, nekem ez nem férfias. Kb fél óra alatt édesedik be rajtam, de ez a lágy maszkulin vonal végig ott van. Kizárólag télen, hidegben fogom használni, nyáron ez tényleg sok lenne. Marad az 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 16.

angelina69

2020. november 12.

Már szemezek vele egy ideje. Amióta az R betűs drogériában volt teszter, azóta, ha arra járok, egyszerűen muszáj belőle fújnom. A borsossága érdekes, nem taszít, és szerintem nem annyira tolakodó (nekem), aztán krémesen lágy lesz, némi fűszeres aláfestéssel. Nagyon tetszik. Aztán jön az a fránya leszáradás, ami egészen egyszerűen állott tengervíz szagú. Ezzel elvész a varázsa. Érdekes illat, vannak pillanatok, amikor hiányzik, máskor nem bírnám elviselni magamon. Időnként legszívesebben tenném is a kosárba, aztán mégsem. Az az állott tengervíz illat (gondolom a só és a pézsma) nagyon nem. Csak olyan nőciknek ajánlom, akik szeretnek mások lenni, kicsit kilógni a sorból, de nem feltűnően, harsányan, hanem nőiesen. Szerintem átmeneti időben adja magát a legszebben ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 12.

Kusika

Korcsoport: >54
2020. november 3.

A legutóbbi katasztrofális parfüm beszerzésem után úgy gondoltam keresek valami "újat"magamnak őszre télre.
A gyümis édes kreációk nem igazán befutók a túlfűtött irodában.
Igen ez az !
Dizánj letisztult.Kifújáskor erős borsos nyitány után megjelennek a virágos jegyek utána pedig átalakul finom krémes illattá ami
elegánsan körülvesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 3.

A gyümis édes kreációk nem igazán befutók a túlfűtött irodában.
Igen ez az !
elegánsan körülvesz.

Verona5

2020. május 1.

Tegnap kaptam kedves illatosbarinőmtől egy gyönyörű régi darabot belőle! El vagyok bűvölve, ma ő van porondon nálam reggel óta több újrafújással.

Régebben a Marionnaoud-ban lehetett nálunk kapni, akkor még le is emeltem az alsó polcról és megszaglásztam, sikert is aratott nálam, de mások kerültek előtérbe és el is felejtkeztem róla. Aztán később egyszer volt alkalmam újra megszaglásznom és akkor semmi vágy nem támadt bennem, hogy egymásnak kellenénk a jövőben. Aztán jött a tegnapi alkalom, beleszagoltam éééés - ez PARFÜMÉRIA illat!! Igazi reveal volt! :) Vagyis csak félig. Mert a M.betűs nálunk már megszűnt sajna, tehát ilyen illat jelenleg nincs körülöttem, de azért mégiscsak, nahh, kell ő nekem!

Ma meg a második reveal: felfújtam mellé a régi batch-ű Armani Air di Gioia-t és kb fél óra után szinte ugyanaz az illat alakult ki a bőrömön! Azt is imádom és ezt is! A sós jegy ezek szerint fő szempont, ez összekapcsolja a kettőt. De míg a Reveal előszörre édesebb és fűszeresebb nyitánnyal kezd, később gömbölyödik ki az igazi illata, addig az Air sós-ciprusos "zöldebb" a kezdetkor és később édesedik, virágosodik be rajtam. Teljesen más illatjegyekből nagyon hasonló leszáradás keletkezett. Még szép, hogy imádom mindkettőt!

Illatos barinő felvilágosított, hogy sajna a Reveal-nél is batch-ek alapján eltérő az illat. Úgyhogy érdemes vadászni a régebbiekre, azok általában mindig finomabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 1.

seresvivi01

2020. április 18.

Egyik ismerősömön éreztem először évekkel ezelőtt, de akkor még túl keménynek tartottam, azóta a kedvencem lett. Rendkívül tartós, reggel magamra fújom és még este is érezhető. Csoda!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Domini26

2020. február 27.

Körülbelül 3 éve kacérkodom vele, mindig szembejön valahol. Ma újra így történt... Megszagoltam és nagyjából 4 órányi gondolkodás után rájöttem.. Ez nekem borzasztóan hasonlít a már évek óta nem gyártott Di#r Fahrenheit 32-jére...Sok emlék fűz hozzá, borzasztóan szerettem a volt páromon. Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Timi8

2020. február 8.

Tökéletes parfüm!!! Sokáig nem akartam megkòstolni sem mégpedig a T.M. Womanity hasonlat miatt... Aztán még a Bvlgari Aqua Divina-hoz is hasonlìtják a szentemet... Bevallom, értem én mind2 hasonlatot, de higgyetek nekem, mind3 tök más stìlusù és teljesen más illatjegy-dominanciájù cucc. Nekem max.csak a sò ami összeköti őket illatban.
/ Womanity: tengervizes-kaviáros-fügés,
Aqua Divina: pikáns, birses, forrò tengerparti homokos
Reveal: virágos-fás, sòs-borsos /
Férjemnek van saját Reveal-ja, de előszeretettel jár rá az enyémre is. Rajta szinte teljesen olyan lesz mint a M.Margilera Beach Walk. Azt is Ő fùjkálja.
Nagyon-nagyon megszerettem ezt a parfümöt, full egyedinek érzem a parfümpuacon. Van benne vmi plusz csavar amitől különleges, mindemellett tiszta, komfortos, éteri, ezáltal megfoghatatlan, körülìrhatatlan. Egyébként teljes eltér azoktòl az illatoktòl amiket eddig szerettem magamon, mégis tökéletes. Nem szeretném, ha megszűnne, mindìg szeretnèk magam mellett tudni egy nagy üveggel. Rajtam nincs gond a tartòssággal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

/ Womanity: tengervizes-kaviáros-fügés,
Aqua Divina: pikáns, birses, forrò tengerparti homokos
Reveal: virágos-fás, sòs-borsos /

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.