Calvin Klein

Ár:   12 499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: TallodiZsofi, Módosítva: 2019. február 18.

Ár:   12 499 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegy: só, pink bors, fekete bors, fehér bors,

Szívjegy: írisz, ámbra,

Alapjegy: szantálfa, kasmírfa, pézsma, vetiver.

Calvin Klein Reveal EDP 75 ml
Ár: 7200ft + ajándék , Eladó: Kittus89
Állapot: Kipróbált, párszor használt, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként előre utalás után, vagy foxposttal
Ár: 1200 Ft / 2000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Nushi

2019. augusztus 21.

Megrendelést mentem átvenni és a polcról szó szerint rám esett... nem véletlenül, akart velem jönni viccesen olcsón hozzácsaptam hát a megrendeléshez, próba minden nélkül. ( így vicces az élet) Otthon bontom és azt hittem leesek a székről. VÉGRE egy illat aminek egyénisége van nem tucat édes, gyümis , vagy nyanyás borzalom. Ez egy kemény illat a kasmír fa a legsimulékonyabb benne, olyan mint egy szép szagos kő. Kifejezetten estére tudom elképzelni, hogy viseljem. Őszintén magamra fújni még nem mertem. A férjemnek is tetszik ami nekem furcsa ő a puhább illatokat szokta kedvelni rajtam. Mindenesetre végre szert tettem egy éjjeli nagyvadra, ami eddig valahogy hiányzott a parfümös polcról.

Update:Este magamra fújtam és hűűűű először tényleg mellbe vág egy durva gyógyszertár szag (amit én kedvelek szóval nem baj) , ami szépen lecsendesedik és egy hűvös kemény kellemes illatot hagy maga után. Brutál tartós lényegében nem tudtam lemosni, tegnap este óta ( fürdés és egy halom kézmosás után) még mindig érzem halványan.Az is biztos, hogy aki nem szereti meg előre az nem nagyon fogja megkedvelni, és aki utálja az máson is utálni fogja. Megosztó darab. Az én bőrömmel csodálatos hűvös, főszeres egységet alkot, továbbra is inkább hűvösebb időben estére viselném.

Tegnap úgy tűnik megzavarodtam és felfújtam ezt a szagos kő parfümöt úgy igazán a 36 fokban...és láss csodát mit nem tesz a kémia....a felfórosodott helyzetben ez a kis szépség új arcát mutatta meg, egészen krémes virágillat lett belőle ami engem a magnóliára emlékeztet (még jó hogy az nincs is benne) Viszont így kiderült hogy nagyon egy a PH értékünk, mert a melegben soha nem szokott jólesni semmilyen parfüm. ( az igazi vizes gyümis nyáriak se...) annyi hogy a tartóssága kicsit megváltozik és kb 5 óra után eltűnik. A nagy melegben az első fújás után azt gondoltam jé fúj a tengeri szél, ez a sós hűvösség megy át krémes virágba. Ezek után külön kíváncsi vagyok mit csinál majd recsegős fagyban:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Micike68

2019. július 11.

Akciósan, nevetséges áron jutottam hozzá. Nem bántam meg, de nem is vált a kedvencemmé. Nagyon tartós, kellemes illata van, de hiányzik belőle valami, ami arra ösztönözne, hogy gyakrabban nyúljak utána. Engem a DKNY Pure-ra emlékeztet az illata, amit annak idején nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Bernadett86

2019. február 24.

Nem szeretnem tuldimenzionalni.EGY CSODA! Bvgari aqua divinara valoban emlekeztet egy pillantta de azon tuladtam,nem tetszett.Egy pillanatra ennel is elgondolkodtam pont a hasonlosag miatt..De 1-2nap es nem akartam elhinni mit alkot a borommel...Hihetetlen tartos,keves parfumom erzem magamon egesz nap,meg meg csap,felthetoen jo szilazzsal bir.Mondanom sem kell vicc aron szereztem.Keves illatra mondom ezt de ujravevos lesz,ezen a telen ezt fujtam a legtobbet,pedig nem jellemzo,hogy surun hasznalom ugyanazt az illatot.Imadom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

kkinga07

2018. december 24.

Nagyvilági nő illat! A nyitása egyértelmű gyógyszeres doboz szag, de hamar szelídül. Rajtam a sósság inkább amolyan elegánsan-visszafogottan jelentkezik. Aztán kicsit a régi rúzsok illatára emlékeztet. Különleges nagyon, bár, aki a klasszikusan nőies illatokat keresi, az nem fogja szeretni. Viszont abszolút hordható remek parfüm a mindennapokra, iroda-barát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

mikkamakka75

2018. október 18.

Ma, nem tudom, hogy milyen megfontolàsbòl, hisz eddig sem tetszett.. de ezt a parfümöt fùjtam magamra. Aztàn mindjàrt meg is bàntam. Nem rossz igazàbòl, inkàbb csak fura. Sòsnak tùl èdes, borsosnak tùl pùderes.. nem is tudom.. talàn lehetne egy kicsit merèszebb. Valahogy minden akar lenni egyszerre, ezèrt leginkàbb semmilyen. Legalàbbis szàmomra..

Egy viszont biztos. Az eheti Tom Ford, Gucci by ès Montale illataimra összesen nem kaptam annyi bòkot (egeszen pontosan egyet sem 😅), mint erre röpke fèlòra alatt (3!) Most vagy èn nem èrzem jòl az illatot, pedig hudejò rajtam.. vagy az összes kolleginànak ízlèsficama van 😀

Közepesre èrtèkelem, mert bòkok ide vagy oda, nekem azèrt csak az lenne a fontosabb, hogy önmagamnak tessen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

VickyV

2018. szeptember 24.

Ez a parfüm nagyon érdekes számomra. Akárhányszor máson éreztem, mielőtt nekem is lett, valahogy annyiszor másnak tűnt. Általában gyorsan felismerem az illatokat, ezzel viszont nem így volt. Valahogy alkalmazkodott a viselőjéhez. Míg máson intenzívnek érzem, magamon egy idő után kevésbé, de szeretem. Nem az a mindent elsöprő darab, de szerethető ,hétköznapokra való darab:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

FairyFox

2018. május 10.

A bátyámtól kaptam karácsonyra. Először nem is értettem, szúrós, erős szaga van, sose tetszettek az ilyenek. Aztán magamra fújtam és megtörtént a csoda, teljesen beleszerettem a kezdetben grafitceruza, később finomabb, púderes az illata. Függő lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

wildrose

2018. április 27.

Érdekes illat, ez vitathatatlan. Kifújáskor valóban tömény gyógyszerszaggal sokkol, de ez viszonylag hamar lecseng. Aztán előbújik belőle valami egészen egyedi kettősség: hűvös, sós-borsos jegyek meleg szantál alapon. Egyszerre maszkulin és nőies, figyelemreméltóan különc illat. Rajtam elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

Tvylvis

2018. március 30.

Egy mintát kaptam belőle, kifejezetten tetszett. Először valóban elég szúrós illat, viszont a bőrömön pár perc után egy nagyon szép meleg, fás, fűszeres, mégis kissé éles illattá alakul. Gondolkodom, hogy beszerzem nagy méretben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Erika80

2018. január 3.

Ne haragudjanak eme illat rajongói, de a véleményem nem lesz túl szép. Nehezen tolerálható illat ez számomra. Nem is tudom mely jegyet/jegyeket érzem ki belőle, de nekem egy nagyon tolakodó, erős, szúrós, kellemetlen szag. Nem szoktam ilyet mondani illatokra, de nem tudom másképp érzékeltetni a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!