Camay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Lágy pipereszappan

katalinmester13

2020. január 3.

Nagyon szerettem ezt a szappant. Kéz- és ecsetmosásra használtam. Tökéletesen kitisztította az ecseteket. Kézmosás után nem éreztem száraznak a bőröm, nem kívánt kézkrémet. Arcon is kipróbáltam. Az sem húzódott tőle. Jó szappan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 3.

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.