Canmake

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anouk, Módosítva: 2020. április 22.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló japán fényvédő, amely könnyed érzetet hagy a bőrön. Kémiai és fizikai fényvédőket is tartalmaz. Nem vízálló. A szilikontartalmának köszönhetően jó sminkalap. Alkohol- és illatanyagmentes.

Ár: 4600 Ft , Eladó: missdyke
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Kecskemét, fizetés: Személyesen Kecskeméten / ajánlott postán maradó 650 Ft-tól/ foxpost automata előreutalással
Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++, 01 Clair
Ár: 4700-db , Eladó: szyrup
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

vrabrigi

2021. szeptember 7.

A legeslegjobb fényvédő, amit eddig próbáltam. Nem hagy fehér réteget, nem irritál, nincs benne parfüm és alkohol, nem szárítja a bőrt és nem fénylik különösebben. A hátránya a kis mérethez képest magas ár (gyorsan fogy) és a nehéz beszerezhetőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

artep

2021. augusztus 29.

Mostanában a kedvenc fényvédőm.
Előnyök:
- könnyed állagú, hamar beszívódik
- nem hagy fehér/ragacsos réteget
- nem ragad
- könnyű rétegezni, smink alá is tökéletes
- alkoholmentes, parfümmentes

Hátrányok:
- kis kiszerelés, és most már problémásabb beszerezni
- szárít, ha nem hidratálok alá (kombinált, vízhiányos bőröm van). Ehhez képest a finishe eléggé fényes. Csak 1-2 órával később csökken egy szép minimális ragyogássá.
Hidratálónak végül a TO NMF vált be alá, mivel kiküszöböli a szárító hatást, viszont elég matt lesz önmagában, így tökéletes végeredményt érek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Mostanában a kedvenc fényvédőm.
Előnyök:
- könnyed állagú, hamar beszívódik
- nem hagy fehér/ragacsos réteget
- nem ragad
- könnyű rétegezni, smink alá is tökéletes
- alkoholmentes, parfümmentes

Hátrányok:
- kis kiszerelés, és most már problémásabb beszerezni

abicicaaa

2021. augusztus 27.

Juj hát ez tényleg tökéletes. Olyannyira, hogy már nehéz elhinni. Azért reméljük, tényleg 50-es.
Nekem picit kókuszos illatú. A kombó bőrömön nagyon szép dewy finisht ad, napközben csillapodik ez a ragyogás. Akinek nagyon zsíros a bőre, lehet hogy nem fog tetszeni neki, mert bár nagyon könnyed állagú, de egy amúgy is zsíros bőrön sok lehet ez a nagy fény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

csevi22

2021. augusztus 19.

Sajnálom, hogy csak egyet rendeltem belőle, mert eddig talán ez volt a legjobb fényvédő, amit használtam. Nem irritál, nem okoz pattanást (khm Purito), nem hagy fehér réteget, kevert szűrős, szóval nekem tökéletes. Két problémám van vele: kicsit hosszadalmas a beszerzése és kevés az a 40 ml, hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

luna.nova

2021. augusztus 18.

Nem hagy fehér réteget, nem vagyok zsírosbödön tőle, nem ragad, nem vagyok diszkógömb, egy nagyon könnyed, gyorsan beszívódó fényvédő, szinte alig várom, hogy újrakenjem. Bársonyos érzetet hagy a bőrön, egyáltalán nem szárítja, ránézésre meg nekem inkább matt, de leginkább úgy tudnám leírni, mintha nem lenne rajta semmi.:D Egyszerűen csodálatos! Szemem alá/szemhéjamra kenve nem okozott instant irritációt, viszont napközben random elkezdtem tőle könnyezni. Gondolom izzadtam -> belefolyott a szemembe.
Az az ár, amin be tudtam szerezni, számomra negatívum, illetve nem vízálló, ami úgy tűnik abban jelent meg, hogy belefolyhatott a szemembe, és ezzel kis könnyezést okozott, igazából van többféle fényvédőm, sokban sajna octocrylene is van, úgyhogy szemkörnyékre stiftet használok amúgy is. Strandra meg természetesen nem őt viszem...:D
Nemrég kezdtem el a tudatos bőrápolást és ezzel jobban odafigyelve a rendszeres fényvédőzésre, először drogériás márkákkal próbálkoztam, de mit ne mondjak, mindegyik ugyanolyan rossz volt, azt hittem, hogy az összes ilyen, és az én bőröm a rossz, hogy nem visel el semmit. Tévedtem, szerencsére.
Legszívesebben adnék rá több csillagot, de sajnos nem lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Legszívesebben adnék rá több csillagot, de sajnos nem lehet...

KissKitti

2021. augusztus 13.

Nem a szokványos résszel kezdem az értékelést:
Aki picit szemfüles észre veheti rajta a ‘makeup base’ feliratot a hátulján a tubusnak. Valóban imádok rá sminkelni hihetetlenül jó alapot biztosít (basszus végre láttam a por állagú pirosítót az arcomon megmaradni is😂) amellett hogy piciny arcunkat is védi a káros sugárzástól, könnyen beivódik és ez a sima is ugyanúgy nem hagy fehér réteget mint a clear testvére!
Ó és a csomagolása űberédes😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Nem a szokványos résszel kezdem az értékelést:
Ó és a csomagolása űberédes😘

Amadea

2021. július 25.

Óhohóó, megvan az új kedvenc fényvédőm, két backupot spájzoltam be a július elsejei ítéletre gondolva. Szeretek a krémek terén kísérletezni, de nagy biztonságérzetet ad, ha van talonban a jól bevált fényvédőből, és ez ilyen (a másik az A'pieu).
Nagyon tetszik, hogy hibrid darab - bár nekem nincs bajom a tisztán kémiai fényvédőkkel, sőt, az én bőröm a fizikait rühelli, de nagyon -, őszintén szólva azon kívül, hogy csak 40 ml, nem tudok rá rosszat mondani. Csak nagyon enyhe illata van, nem csípi a szemkörnyékem, nem meszel fehérre, nem pergeti le a primert és az alapozót, az ára sem húzós, mit kívánhatnék még tőle? Igen, roskadozzon tőle egy polc minden sarki drogériában bruttó kétezer forintért, hogyne.
Ui.: Nem dőlt össze a világ július elsejével, a Yesstyle csomagokon egy holland postafiók szerepel feladási helyként, csak mondom.;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

cickibty

2021. július 2.

Imádom, legjobb használni az összes eddigi fényvédőm közül. Elvileg illatmentes, de rajtam van egy enyhe kókuszos beütése. Könnyen, gyorsan beszívódik, nem fehér, nem csillog
Minden szempontból tökéletes, de 2 probléma van vele: sajnos nem vízálló (tehát nyáron nem izzadásálló) és a beszerezhetőség. Yesstyle és japán amazon voltak az eddigi lelőhelyeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

kepszakadas

2021. június 19.

Nagyon jó fényvédő, szerintem sokaknak ez a tökéletes, jól el lehet kenni, szép finisht hagy, de még ez is piszkálja a rosaceas bőrömet. Nyilván ez egyéni probléma, úgyhogy megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 19.

Peculilyar

2021. június 8.

3700-ért rendeltem meg újra ebayen, eddig a Purito-t használtam és ugyanazt a hatást adja. Könnyed, nem ragad és jó illata van, imádom. Az sem zavarna, ha egy tesztelés során kiderülne, hogy csak 30-as:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

A Yoshino cseresznyefa leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionálóként használt összetevő. E szerint a forrás szerint csökkentheti a bőr irritációját, csillapíthatja viszketést, valamint serkentheti a haj növekedését.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.