Canmake

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anouk, Módosítva: 2020. április 22.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló japán fényvédő, amely könnyed érzetet hagy a bőrön. Kémiai és fizikai fényvédőket is tartalmaz. Nem vízálló. A szilikontartalmának köszönhetően jó sminkalap. Alkohol- és illatanyagmentes.

thenorinori

2020. július 7.

Nagyon szeretem...Hormonális-szezonális bőr alatti aknékkal küzdök olykor és szerintem periorális dermatitiszem is lehet; gondolhatjátok, mennyi időt tettem a fényvédő keresésbe... Ezt bátran ajánlom, nem ugrott le a bőröm a fejemről, nem okozott pattanást vagy kiütést sem. Az állaga csodás, kb primerként működik a kombinált bőrömön!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Rekaa09

2020. június 30.

Az eddig általam próbált koreai/hazai fényvédők közül a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Az eddig általam próbált koreai/hazai fényvédők közül a legjobb.

DorinaBalog

2020. május 7.

A kedvenc Kiss my face fényvédőmet kivonták a forgalomból, azóta óriási keresésben voltam.
Több egészen jó fényvédőt is kipróbáltam, de messze ez vált be a legjobban! Tökéletes!
Szinte géles formula, könnyen terül és szívódik, nem hagy ragacsos finish-t, cserébe viszont egy egészséges bőrfény a végeredmény. Ha egy picit nagyobb lenne a kiszerelés, akkor 1000 csillag lenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Lencseee

2020. március 6.

Uristen, en ezt meg nem velemenyeztem?! Kivancsisagbol neha nem ezt hasznalom, de ez szamomra a tokeletes fenyvedo. Allagban, vedesben, beszivodasban, es meg alkohol sincs benne. Ujra es ujraveszem, amig tudom Japanbol rendelni. Es eddig barmelyik baratnomnek ajanlott, szinten szerelembe estek ezzel a fenyvedovel🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

pandahapci

2020. március 1.

Ez egy csoda! Nagyon jó télen/nyáron. Hamar beszívódik, egyszerűen tökéletesen teszi a dolgát. Imádja a zsíros bőröm, pláne ha erre kerül az alapozó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

csontospanni

2020. január 21.

mindig újrarendelem, mindentől begyulladó, aknés bőröm tökéletesen tolerálja. semmi színe nincs, gyorsan felszívódik, mindenmentes (alkohol-és parfüm, amit nem szeret a bőröm) és alapvetően, szerintem csúcs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

DuendePadme

2020. január 5.

Átlátszó dobozban érkezett a kis tubusnyi fényvédő.
Kinyomva fehé színű a krém, a bőrre felkenve azonban hamar színtelenné válik.
Enyhe csillogást a bőrön hagy, ami transzparens púderrel korrigálható.
Mire elfogyott (2 hónap), 2 új fényvédőt már betáraztam más márkákból (igen, szeretek újakat kipróbálni), szóval most biztos nem veszem újra. Cserébe nagyon tetszett a hatása, így elképzelhető, hogy nyárra ismét beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Átlátszó dobozban érkezett a kis tubusnyi fényvédő.
Kinyomva fehé színű a krém, a bőrre felkenve azonban hamar színtelenné válik.
Enyhe csillogást a bőrön hagy, ami transzparens púderrel korrigálható.

dio14

2019. november 10.

Most fogyott el, és nem örülök neki, mégis ezt kellett volna újra megrendelnem, de hajtott a kísérletezési kedvem:)
A csomagolása nagyon szép, maga a fényvédő pedig fantasztikus. Géles állagú, nagyon könnyen beszívódik, sminkre is simán újra tudtam kenni.( Nálam bb krém, vagy cushion a smink.) Nagyon szép fényt ad a bőrnek, és sminkelni is lehet rá. Ha többször kentem újra, akkor minimálisan szárított, amúgy nem, ami egy fizikai fényvédőnél nagyon jó teljesítmény. Egész sokáig tartott a tubus, igaz más fényvédőket is használtam közben. Most nem ezt rendeltem, de legközelebb őt fogom választani, ugyanis benne van a top 3-ban, csak mindig hajt a kíváncsiság:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

melanie500

2019. október 25.

Az előbb véleményeztem az innisfree blueberry fényvédőjét és 5 csillagra értékeltem, mert úgy voltam vele, hogy megérdemli, csak az illatával volt bajom. Viszont akkor ez a fényvédő 6 csillagot érdemel! Illat-, és alkoholmentes, parádés az állaga, sittysutty beszívódik, sosem veszik össze a sminkkel, nem okoz irritációt. 40 fokban is remekül védett egesz napos mászkálásokkor a nyaralás alkalmával és hétköznapra is remek viselet. Nem zsírosítja el a bőröm jobban, púderrel bőrfényű lesz. Szerintem a fél tubust is magamra kenhetném egyszerre, azt is beszívná a bőröm. Imádom! De csak nyáron, télre találtam egy hidratálóbbat. Remélem sosem szűnik meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

_zsulu_

2019. július 21.

2 tubus elhasználása után kijelenthetem,hogy ez egy tökéletes fényvédő (nekem)! :) Nyárra kifejezetten zseniális, kompatibilis a zsírosodó bőrömmel,nem folyik le, nem kukacosodik; de amikor kicsit szárazabb az arcom, azt sem szárítja, nem emeli ki jobban a hámló részeket. Nagyon hamar beszívódik, szinte rögtön és szépen lehet rá sminkelni. Meglepően sokáig kitart és az ára is még abszolút baráti. Tavasztól őszig csak ezt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

A Yoshino cseresznyefa leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionálóként használt összetevő. E szerint a forrás szerint csökkentheti a bőr irritációját, csillapíthatja viszketést, valamint serkentheti a haj növekedését.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.