Canmake

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anouk, Módosítva: 2020. április 22.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló japán fényvédő, amely könnyed érzetet hagy a bőrön. Kémiai és fizikai fényvédőket is tartalmaz. Nem vízálló. A szilikontartalmának köszönhetően jó sminkalap. Alkohol- és illatanyagmentes.

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++ 01 Clear 40 g (KÉRLEK, HOGY NE ÜSD LE, TÖBB DARAB IS ELÉRHETŐ)
Ár: 4500 Ft , Eladó: bagolylilith
Állapot: Bontatlan, teljesen új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Foxpost, Packeta, Posta
Ár: 4 500 Ft/db (+pk) , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen vagy előreutalással Packeta / Easybox / Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

coffeeaddict13

2024. április 28.

Fenomenális fényvédő, nagyon könnyed érzetű, nem fullasztó érzetű és simán fel lehet vinni a szükséges mennyiséget, remekül véd. Plusz tényleg jó sminkalap, nem szükséges plusz primert használni alapozó előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 28.

hth.anna

2024. április 7.

A zsíros bőröm nem igazán tolerálja a fényvédőket és eddig az összestől amiket kipróbáltam borzasztóan csúnya lett az arcom. Nagyjából 1 hónapja használom ezt, és boldogan mondhatom, hogy maximum 1-2 pattanás alakulhatott ki, ha egyáltalán ettől volt. Könnyű, szépen beszívódik, hagy egy fényes réteget az arcomon, de sminkkel gyönyörűen elfedhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 7.

Ponyshop

2023. december 27.

4 hónap kemény tesztelésnek volt kitéve a karib-tengeri napsütésben, és azt kell mondjam, tökéletesen kiállta a próbát. Az arcom totál fehér maradt végig. :D Száraz bőrre használom, nekem elég hamar beszívódott, nem ragadt, nem volt fényes később sem. Több fényvédőt próbáltam már arcra, de eddig talán ez volt az egyetlen, aminél nem éreztem, hogy idegesítően ragacsos lenne...
Egyetlen bánatom, hogy nem vízálló, és sajnos pigmentfoltok is jelentek meg az arcomon (viszont azok már a legelején kijöttek, amikor felváltva próbáltam használni egy másik krémmel). A 40 ml nagyon kevésnek tűnik, azonban így is elég volt 4 hónapra, holott szinte minden nap normál mennyiséget kentem belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 27.

msramoona001

2023. december 1.

Olyan könnyû, hogy el sem hiszem, hogy mûködik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 1.

Olyan könnyû, hogy el sem hiszem, hogy mûködik! :)

cattitude

2023. november 25.

primernek tényleg csodás, kivéve nyáron, mert nem vízálló és lefolyik az arcodról sminkkel együtt. szépen simítja az arcbőrt smink előtt és nem szárítja a bőrt. fényvédőként szerintem nem kifejezetten gazdaságos.
(Japánban ezt amúgy senki nem használja rendes fényvédőként, csak primerként, tetszőleges drogériában is a sminkek között csücsül a polcon)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 25.

Kllmllcnt

2023. október 28.

Könnyed, nagyszerű kis kence, abszolút megér minden hype-ot. Nem csíp, nem ragad, könnyű felvinni. Felvitel után fényes marad, de egy kis púder orvosolja ezt, egyébként emiatt nagyon szuper smink alá!

Bátran javaslom az ázsiai kencék kipróbálását, nagyon megbízhatóak és szuper formulájuk van, nem mellesleg a magyar webshopok által hirdetett áraknak a töredékéért lehet már ázsiai oldalakról rendelni (vagy akár itt KM-en is szuper dolgokat árulnak potom pénzért). Aki hajlandó egy picit többet várni a kiszállításra, szuper áron juthat hozzá fantasztikus termékekhez! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 28.

mutyu

2023. szeptember 20.

Tokeletes, konnyed, hidratal is, sminkalapnak is kivalo. Inkabb geles/tejszeru, nem fojtogatós paszta, mint a legtöbb fenyvedo. Pillanatok alatt beszivodik, nem csillog, nem zsiros. Elvileg nem vizallo, de nehanyszor ugy alakukt, hogy ezt használtam strandolas elott, es soha nem kett szinem, szeplom sem, pedig par perc alatt leego tipus vagyok. Negyesevel rendelem a stylevanarol, sose fogom lecserelni semmire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 20.

flrsmn

2023. szeptember 20.

2023 szeptember: Top 1 évek óta. Eddig semmi se váltotta ki (se Niod Survival 30, se Paula's Choice bármi, se Bioderma, se Australian Gold, se Bioré, se Revox és még sorolhatnám, egyedül a Make:premet nem próbáltam még a "standard nagyágyú" arc SPF-ek közül).
Tudom télen, nyáron használni, sőt esti bulira is ezt kenem fel make-up basenek. Szívesen újrakenem, könnyed a textúrája, gyorsan beszívódik, nem csípi a szemem, nincs benne parfüm, amire kifejezetten érzékeny a bőröm. Felé nekem elég a púder. Nagy mennyiségben (10 db) rendelem Stylevana-ról, így megéri. A közvetlen környezetemben szinte mindenkit meggyőzött már, aki kipróbálta az én tubusomat. :)
Átlag 4-5 hét alatt fogy el egy 40 ml-s kiszerelés. Sajnos nem vízálló, de azt egy évben csak párszor kell túlélni másik fenyvédővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 20.

Sindy6

2023. szeptember 8.

5 év keresgélés, próbálgatás és bőröm folyamatos beáldozása és egy vagyon felesleges elköltése után végre kimondhatom, hogy megtaláltam az Igazit!

Ami miatt megszerette a kombinált bőröm:
- könnyed textúra
- nem csíp
- nem fullad, nem viszket alatta a bőr
- púderrel fixálva healthy glow finish
- illatmentes! Icipici, kellemes kis krém illata van
És a legerősebb kritériumom:
Nem okozott pattanásokat, felömlést és gyulladást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 8.

Ami miatt megszerette a kombinált bőröm:
És a legerősebb kritériumom:
Nem okozott pattanásokat, felömlést és gyulladást

ppetruc

2023. június 22.

2023.06.22.: még mindig az egyik kedvenc termékem. Az biztos, hogy jobban fénylik az arcomon, mint szeretném, de ez már az én nagyon gyorsan zsírosodó bőröm problémája.

Szerintem megvan A FÉNYVÉDŐ-m. Zsíros bőrön is jól mutat, semmivel se kukacoskodik, könnyű a felvitele és nincs diszkógömb-effektus. Egyetlen negatívuma, hogy nagyon picike :( jó lenne belőle nagyobb kiszerelés.Jó pár darab úton van belőle, amíg még lehet, kettesével rendelem, hogy betárazzak belőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 22.

Antioxidánsok: Arginine, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Arginine, Sodium Hyaluronate

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

A Yoshino cseresznyefa leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionálóként használt összetevő. E szerint a forrás szerint csökkentheti a bőr irritációját, csillapíthatja viszketést, valamint serkentheti a haj növekedését.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.