Canmake

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anouk, Módosítva: 2017. október 30.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló japán fényvédő, amely könnyed érzetet hagy a bőrön. Kémiai és fizikai fényvédőket is tartalmaz. Nem vízálló. A szilikontartalmának köszönhetően jó sminkalap. Alkohol- és illatanyagmentes.

dio14

2019. november 10.

Most fogyott el, és nem örülök neki, mégis ezt kellett volna újra megrendelnem, de hajtott a kísérletezési kedvem:)
A csomagolása nagyon szép, maga a fényvédő pedig fantasztikus. Géles állagú, nagyon könnyen beszívódik, sminkre is simán újra tudtam kenni.( Nálam bb krém, vagy cushion a smink.) Nagyon szép fényt ad a bőrnek, és sminkelni is lehet rá. Ha többször kentem újra, akkor minimálisan szárított, amúgy nem, ami egy fizikai fényvédőnél nagyon jó teljesítmény. Egész sokáig tartott a tubus, igaz más fényvédőket is használtam közben. Most nem ezt rendeltem, de legközelebb őt fogom választani, ugyanis benne van a top 3-ban, csak mindig hajt a kíváncsiság:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

melanie500

2019. október 25.

Az előbb véleményeztem az innisfree blueberry fényvédőjét és 5 csillagra értékeltem, mert úgy voltam vele, hogy megérdemli, csak az illatával volt bajom. Viszont akkor ez a fényvédő 6 csillagot érdemel! Illat-, és alkoholmentes, parádés az állaga, sittysutty beszívódik, sosem veszik össze a sminkkel, nem okoz irritációt. 40 fokban is remekül védett egesz napos mászkálásokkor a nyaralás alkalmával és hétköznapra is remek viselet. Nem zsírosítja el a bőröm jobban, púderrel bőrfényű lesz. Szerintem a fél tubust is magamra kenhetném egyszerre, azt is beszívná a bőröm. Imádom! De csak nyáron, télre találtam egy hidratálóbbat. Remélem sosem szűnik meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

_zsulu_

2019. július 21.

2 tubus elhasználása után kijelenthetem,hogy ez egy tökéletes fényvédő (nekem)! :) Nyárra kifejezetten zseniális, kompatibilis a zsírosodó bőrömmel,nem folyik le, nem kukacosodik; de amikor kicsit szárazabb az arcom, azt sem szárítja, nem emeli ki jobban a hámló részeket. Nagyon hamar beszívódik, szinte rögtön és szépen lehet rá sminkelni. Meglepően sokáig kitart és az ára is még abszolút baráti. Tavasztól őszig csak ezt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Makk Zsuzsó

2019. június 29.

Nekem tökéletesen megfelel nyárra "városi", azaz sminkbarát fényvédőnek. (Vízpartra mást használok.) Tulajdonképpen olyan, mint egy könnyed hidratálókrém, az állaga egyáltalán nem olyan, mint az 50 faktoros fényvédőknek: láthatatlan, hamar beszívódik, nem marad fénylő, ragacsos réteg utána, szuper sminkalap. Szemkörnyékre is kenem, nem irritál, nincs könnyezés. Valami könnyű szérumot szoktam alátenni, vagy csak egy réteg hidratáló tonikot, néha – nagy hőségben – csak a MAC fix+-t. Utána pedig alapozó helyett a Bioderma Nude touch fizikai fényvédőjét használom, így érzem tökéletesen védettnek a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

sziluetta

2019. június 21.

Nekem bejött, a zsíros bőröm nem fénylik tőle durván, nagyon vizes állagú ezért simán tudok nagy mennyiséget használni belőle az arcomon. Egészséges bőrképet ad, nem szárítja a bőröm, lehet alá hidratálni is ha kell és sminkelni is lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Agota85

2019. május 14.

Valóban igaz rá a "sellő bőr" megnevezés: kombinált, tág pórusú, vízhiányos bőröm 3-4 óra elteltével olyan volt, mintha vízzel öntötték volna le. Bármennyire mattítottam púderrel, sebum fogó lapokkal, utána is fénylett az arcom.
Az egyébként érzékeny bőrömet nem irritálta, felkenés után gyorsan beszívodott. Könnyű. vizes, géles állagú.
Úgy gondolom, hogy normál vagy szárazabb bőrtípusoknak megfelelőbb lenne.
3 csillag, mert nem szörnyű termék, csak nekem nem volt jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Úgy gondolom, hogy normál vagy szárazabb bőrtípusoknak megfelelőbb lenne.
3 csillag, mert nem szörnyű termék, csak nekem nem volt jó.

Pocok1972

2019. április 27.

Tavaszi, nyári hónapokban használom, mert könnyű, vízszerű, felszívódik, szinte hűsítő. Októbertől márciusig pedig a cosrx aloé verásat, mert abban az időszakban jobban esik a krémesebb állag.
Hibátlan cucc, még sosem égtem meg a használata során, szépen lehet rá sminkelni is akár, és nap közben a sminkre is újra tudom kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 27.

wokky

2019. február 8.

Kedvenc fényvédőm. Nem tartalmaz alkoholt, parfümöt, propanediolt - ami az én bőrömet úgy tűnik kiüti :(
Nagyon könnyű állagú, bőrön felmelegedve szinte már vízszerű géllé változik. Hipp hopp beszippantja a bőröm.
Nem szárít, nem irritál és kiváló sminkalap, nem dob le magáról semmit. Már kettesével rendelem, soha ki ne fogyjak belőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

pinkyy

2019. január 28.

Jó kis fényvédő, cuki csomagolással. Télen, nyáron használom, jó ez a géles állag, nem zsírosít, jól sminkelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Avenly

2018. október 31.

Ez egy csodás állagú, kozmetikai használatát tekintve kifogástalan fényvédő. Nem ragad, nincs zavaró réteg stb. Mintha csak egy jó hidratálót kennék fel az arcomra, nagyon jól esik használni. Eddig az A'pieu fényvédője volt a kedvenc, de az néha hajlamos volt kukacosodni egy-két kencémmel, alapozómmal, illetve púderezni kell. Ez viszont tökéletes. Magas hatóanyagú retinolos éjszaka után viszont csípkedi az arcom. Először meg is ijedtem, hogy nekem ez a termék nem lesz jó, de elmúlt pár perc után. Nyáron még nem használtam, de ősszel szépen teszi a dolgát, nem foltosodik a bőröm.
Még a Heimish Artless Glow Base-t szeretném kipróbálni, de azt hiszem az A'pieu mellett a Canmake Mermaid kirobbanthatatlan lesz a rutinomból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

A Yoshino cseresznyefa leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionálóként használt összetevő. E szerint a forrás szerint csökkentheti a bőr irritációját, csillapíthatja viszketést, valamint serkentheti a haj növekedését.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.