CaoNatur

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Mediline, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Reb, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 26.

Lelőhely:   Mediline, patikák
Kategória:   Szappanok

Pipereszappan shea vajjal és búzavirág kivonattal.

pilleriin

2019. február 20.

Ha tehetném, 4 és fél csillagot adnék. Szuper, igényes szép papír csomagolás, magyar termék! Jaj de jó! Finom, púderes az illata, krémes, sűrű a habja. 200 forintért vettem, nagyon-nagyon megérte. Picit erősebben szárít, mint a német-osztrák drogériák icipicit drágább szappanjai, később kiderül, hosszú távon mi a helyzet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

6vilag

2018. január 13.

Szeretem a szappant, sokkal jobban, mint a tusfürdőket. Ezt kifejeztten azért akartam kipróbálni, mert magyar termék.
Az alábbi értékelők elmondtak minden pozitívumot róla. Kellemes, lágy habot képez, nem szárít, finom az illata, jó érzés kézbe venni és.szépek az összetvői.
Negatív oldala nincs is szerintem. Sokáig elég, így olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 13.

Negatív oldala nincs is szerintem. Sokáig elég, így olcsó is.

Reb

2016. november 30.

Arcmosásra használom, nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Arcmosásra használom, nekem abszolút bevált.

Vanda234

2016. október 16.

Nagyon jó természetes illata van,Nem lesznek tőle bőr problémáim se semmi, ténleg nem szárít nagyon jó kis szappan. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

Melda

2015. augusztus 31.

Nagyon jó szappan, selymes, finom habot képez, az illata diszkrét, amolyan klasszikus enyhén krémes "tisztaságillat", az ára pedig baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

dora82

2015. augusztus 11.

Örülök, hogy ezt a CaoNatur-t is kipróbáltam. Szerintem nagyon hasonlít a klasszikus Dove szappanokra. Finoman krémes, nagyon jól habzik, pedig nincs benne SLS. Tök jól tisztít, nem szárít és szerencsére nincs erős illata sem. Mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

miskvx

2015. június 29.

Párom adta a kezembe - mert tudja, hogy nálam szappanból soha nem elég :) - az egyik hiperben. A habja krémes, az illata finom, diszkrét, nem szárít, teszi a dolgát, nekem tetszik. Fogok még ilyen szappan venni biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 29.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.